Opinie o DHL w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie DHL. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie DHL o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DHL w Zabrze

klient

Pani w punkcie DHL Zabrze (taka najbardziej "puszysta") jest bardzo rozkojarzona i nieuważna przy wpisywaniu danych. Po niej ZAWSZE trzeba sprawdzać wpisane dane, ponieważ adres jest źle wpisany, przesyłka "wędruje" i nie jest dostarczona. Dziś byłem świadkiem przekazywanych jej z tego powodu pretensji od klientki. Klientka miała 100% racji, ponieważ u mnie się zdarzyło to aż dwukrotnie: nadawaną przez tą panią paczka nie docierała, bo błędnie wpisała numer/ulicę. Od tego czasu zawsze oczywiście sprawdzam (to podstawa), ale tą panią omijam (jak mam wybór). Wszystkim się zdarza pomylić - owszem, ale jej - prawie zawsze.

Zadowolona
@klient

Ja osobiscie od lat nadaje paczki u tej Pani tzn puszystej i jestem bardzo zadowolona z obsługi

Klient
@Zadowolona

Proszę nie odpowiadać sobie samemu lub nie bronić koleżanki. To jest obiektywne zdanie o tej Pani. Powinna być bardziej uważna. Bardziej śledzi wątki forumowe aniżeli skupia się na pracy.

Pani Puszysta
@klient

Nie ma też podstaw sądzić,że osoba, która wstawiła negatywną opinię o tzw. Pani puszystej nie jest także "dobrą i pomocną koleżanka".Pytanie: czy dane forum jest dla osób poszukujących/chcących zmienić pracę czy powstał dla wyrażania prywatnych opinii o pracownikach wybranej jednostki. Dobra i bezpieczna (ukryta) forma zwracania uwagi. Pozdrawiam.

Agata

@Sebo to nie miejsce na obrażanie kuriera. Możesz wyrazić swoje niezadowolenie usługami firmy DHL, ale nie łam regulaminu tego forum: https://www.gowork.pl/regulamin Zauważyłam, że klienci najczęściej wyrażają swoje opinie na forum. Czy jakiś kurier nie chce opisać swoich doświadczeń z pracy? W końcu to forum o pracy.

Przesyła moja leży na placówce od 19.12.2017 (dziś jest 03.01.2018). Mimo interwencji e-mailowych i telefonicznych nie mam żadnej odpowiedzi od DHL. Fatalna firma. edi

Czy kurierzy dhl dzisiaj rozwożą przesyłki? Czekamy na przesyłkę od 19.12. Czy jest jakikolwiek sposób zeby samodzielnie odebrać paczkę lub skontaktować się z kurierem który ma paczkę?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie DHL? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Zabrze
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zabrze
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Klient

Mnie najbardziej dziwi to, że DHL paczkę do wysyłki odebrał w 3 godziny a dostarczyć już nie ma komu!!!!! Nie możecie wyrobić to nie przyjmujcie zleceń!!!! Nikt nie informuje, że są tygodniowe opóźnienia, które nie dotyczą oczywiście wszystkich firm kurierskich. Przyjąć zlecenie, skasować a klient i tak poczeka.... Dla mnie dramat... Otrzymam paczkę nie wiem nawet kiedy o ile ją otrzymam. NIE DLA DHL-u!!!

Mika

A więc odradzam (usunięte przez administratora) niesamowity...paczka szła aż 5 dni pomimo że znalazła się w DHL na drugi dzień ,nie przybycie paczki pod wskazany adres potrzebowała aż 5 dni (odpowiedź bo nie została wydana z magazynu).Interwencja dzienna telefoniczna była nie skuteczna gdy paczka miala być ,lecz dalej nie przyszła.Z racji tego (usunięte przez administratora) musiałam po paczkę jechać sama ,będąc na miejscu okazało się że pani nie mogła jej odnaleźć,więc można sobie wyobrazić co tam się dzieje...sama nie byłam bo na poczekalni panowie też czekali na paczkę od godziny.11 a była godzina 16 więc naprawdę DHL odradzam na 100 procent

Demo
@Mika

Moja idzie już dwa tygodnie i gdzieś zagineła w Zabrzu. Interwencję w tej sprawie nic nie dają. Jakias Istna masakra nie da się swojej paczki nawet odzyskać...

Agata

@Rufi na infolinii zazwyczaj są ludzie, automat tylko Cie przekierowuje i ostatecznie zawsze masz możliwość porozmawiania z konsultantem. Musisz wysłuchać do końca, który numer na klawiaturze telefonu przełączy Cie na linie z konsultantem z DHL. Spróbuj zadzwonić jeszcze raz.

Agata

@Tomek a czy w informacji był podany kontakt do kuriera? Może warto, żebyś skontaktował się z kurierem firmy DHL i wyjaśnił zaistniałą sytuację? Jeżeli takiego numeru nie posiadasz to może poproś na infolinii o kontakt do niego. I czy dostałeś paczkę czy nadal jej nie masz?

Rufi
@Agata

Pani Agato na infolini trudno dogadać sie z automatem by podał cokolwiek !!!!!! kontakt z DHL jest trudniejszy od wygranej w lotto !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Agata

@anatol opisujesz konkretnie placówkę w Zabrzu? Czy piszesz ogólnie o firmie DHL? Wiesz, że często dużo może się różnić od placówki, więc proszę sprecyzuj o jaką chodzi. To ważne dla osób, które myślą nad pracą w Zabrzu i tutaj szukają opinii.

anatol

Wyzysk!! obiecują złote góry, Ty się nakręcasz, bierzesz auto w leasing no i, właśnie dałeś się zrobić w konia- parę faktur masz OK, potem coraz więcej paczek, coraz mniej kasy, ale w sumie przyzwyczajiłeś się do tego, gdy jest Ci źle to sobie myślisz.. Kurde, muszę tyrać bo trzeba auto spłacić. Brekuje im kurierów, z wszystkimi są na styk, jak jeden nie przyjdzie to dzielą paczki na pozostałe osoby z pobliskiego rejonu i jedziesz z tematem. Ale myślisz OK, więcej zarobię, fajnie. No i właśnie nie fajnie, bo zapomnij byś to odczuł. Nie jednego kuriera tam przeżyłem. Kończyło się w sumie zawsze tak samo. Jeśli trafili na awaryjne auto, nie jeździli więc nie zarabiali, części z naprawą po kilka tysiaków wykończyły ich biznes. Też trzeba wyczuć czy paczka pobrana do rozwozu nie jest rozwalona bo 90% uszkodzeń paczek, generuje magazyn. A jak to mawiał były kierownik pan Ryszard Ś. : Winny Nie Winny Pisz Pan Kurier :)

Agata

@??? czy tylko zastrzeżenia masz do płacy? Czy poza tym poleciłbyś pracę w DHL? Praca jest opisana w wywiadzie http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,26158,wywiad-maja-chabinskarossakowska. Chciałbyś go jakoś skomentować? Jakie są Twoje doświadczenia? Przyda się taka opinia dla osób zastanawiających się nad pracą w DHL.

Miejscowy

Już drugi dzień waruję w domu czekając na kuriera DHL Parcel. W pierwszym dniu się w ogóle nie pojawił a w raporcie wpisał bezczelnie, że nikogo nie zastał. Kiedy jego przełożonego zapytałem dlaczego nie zadzwonił usłyszałem w odpowiedzi, że ich kurier nie ma takiego obowiązku. No cóż - niemiecka jakość.

trzy ziarna

Oszukują ludzi na wózku trzeba jezdzic jak robot 2600zł netto moga sobie w (usunięte przez administratora) wsadzic pracowałem tam rok i dziekuje a P Bogdan mogłbym w bitelsach grać :) wyzysk ludzi

D.

Witam. Ja mam pytanie do byłych kurierów pracujących w DHL. Czy ktoś miał taką sytuację, że mu nie wypłacili kasy??

były kurier
@D.

siema jak jeździłeś u przewoźnika? to jego musisz ganiać!, bo ty tylko wykonujesz usługi na rzec tej firmy długo pracowałeś ?

Kaja

Ja, polecam jak najbardziej wszystko słownie i bez problemu umówione i odebrane, kurierzy dostarczają wszystko na czas

niezadowolony

Firma nierzetelna nie dzwonią przed doręczeniem ostatnio zostawili mi paczkę za śmietnikiem Nie ma słowa przepraszam jest reklamacja i zobaczymy co dalej Kurierzy są bezczelni i opryskliwi

Kris

Pracuję w DHL już dość długo umowę o prace mam,na urlop możesz iść ale za każdy dzień nieobecności w pracy pracodawca obcina ci 100 zł za każdy dzień urlopu z wypłaty a jak nie wykorzystasz urlopu całego to ci dołoży do wypłaty nie polecam oszukują na każdym kroku

Violka

rozmowa rekrutacyjna rzeczywiście jest zawsze nie lada zaskoczeniem, a mnie stres łapie i zawsze się totalnie wykładam, dlatego pracy nie mogę znaleźć. teraz jednak wybierając się do DHL chcę się przygotować wzorowo - czy możecie mi w takim razie udzielić rad i wskazówek jak sobie poradzić u nich na rozmowie?

lindor
@Violka

praca w DHLu nie należy niestety do tych wymarzonych o których każdy myślał , że będzie wykonywał gdy był mały... Nie mniej plusem jest to , że kurierów szukają po całej Polsce także w razie gdyby komuś zabrakło już pomysłów na nowe zatrudnienie to zawsze pozostaje ta firma która raczej przyjmuje z otwartymi rękoma

Kimmi

A w czym tu jest problem. Przecież urlop należy do wykorzystania dla pracownika a pracodawca może chyba tylko i wyłącznie ten urlop zaakceptować albo podać inny termin, w którym pracownik może go wykorzystać, czyż nie? Swoją drogą ciekawe jak teraz z przyjmowaniem nowych pracowników, jak wygląda rozmowa rekrutacyjna.

dhlsmirdzi

Ja pracowałem tam parę lat i powiem szczerze ze po nagłej decyzji kierownictwa, że się już nie nadaję stwierdziłem, że poszli mi na rękę...przynajmniej w końcu miałem urlop :P

Zostaw merytoryczną opinię o DHL - Zabrze

• Jak się pracuje w DHL?

Zobacz opinie na temat firmy DHL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL?

DHL