Hoist Polska sp. z o.o.

Opinie o Hoist Polska sp. z o.o.

Bicz

Rozmowa dwóch szefów: - Dlaczego twoi pracownicy są zawsze tak punktualni? - Prosty trick! 30 pracowników a tylko 20 miejsc na parkingu..

Czy Hoist Polska sp. z o.o. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Olo

Z tego co wiem, harmonogram urlopowy z możliwością zmiany na inny termin.

Monia

Zawsze możesz iść na zasiłek lub do Getbacka. Nie umiesz sobie zaplanować urlopu? W każdej firmie się planuje, więc nie wiem skąd twoje ździwko paździochu.

Titanic

Widzę że gorąco u Was na CC U nas w DWT też się dzieje... Jeden kierownik, który miał jaja rzucił fuche....Tylko mam nadzieje że jego następca wraz z dyrektorem, nie będą stosować radzieckich metod zarządzania, bo długo tutaj nie zagrzeje. Innym też odradzam pracę w terenie. Chyba że chcecie odwiedzać meliny i ich mieszkańców, bo innego typu klientów tutaj nie uświadczycie

Jarek
@Titanic

Jaja też rzucił, czy jajami rzucił. Swoimi ? I z meliny wyszedł bez szwanku ? Czyli może być gorzej. Widać po wpisach, że w Kredyt Inkaso coś nerwowo się zrobiło.

Struś
@Titanic

Szkoda że cię nie zabrał ze sobą, po co tracisz czas na pisanie - weź swoje jaja w ręce i zmień swoje słabe życie na lepszą fuchę. (usunięte przez administratora)

@Titanic

odwiedziny na melinach to jeszcze nie tak źle, czasami coś uda się wyciągnać kasy i jest do planu. gorzej jak trzeba jeździć do ludzi kiedy roszczenie przedawnione albo nie istnieje i tylko śmiech slychać :) albo sprawy gdzie sąd oddalił powództwo, a hoist wysyła takiego biedaka na pośmiewisko i każe mu żebrać o kasę

Zakonnica
@Titanic

Jak można komuś odradzać pracę w terenie lub w CC samemu pracując?? Poziom inteligencji mówi sam za siebie. Bezrobocie na wiosce???

Sierotka Marysia
@Zakonnica

Marginalizowanie pracowników mieszkających na wsiach jest niejako syndromem dyskryminacji. Absolutnie niedopuszczalnym jest marginalizowanie pracowników pochodzących ze wsi. Zastanowiłabym się dwukrotnie zanim wydałabym nieprawdziwą opinię na ten temat. Należałoby dokonać pogłębionej analizy wpisów na tym portalu aby uznać iż opinia na temat pracodawcy jest nie do końca zgodna z ich mniemaniem. Proponuję zapoznać się z postami i wyciągnąć swoją własną obiektywną opinię.

SORKA
@Struś

Trafne stwierdzenie, nieudacznik zawsze nieudacznika pochwali za jaja.

Potencjalny pracownik
@Zakonnica

Dla mnie opinia kolegi/koleżanki była pomocna. Gdy Ty Zakonnico kupujesz telewizor to wolała byś opinie osoby która zakupiła ten telewizor, czy tylko oglądała? Właśnie zastanawiam się czy składać CV do pracy w terenie i chciałbym się dowiedzieć czy warto? Tylko proszę o rzetelne opinie, chodzi mi głównie o poziom zarobków i przede wszystkim o atmosfere? Oraz jakość spraw rzeczywiście same meliny? Z góry dziękuję

Koralgol
@Potencjalny pracownik

Zależy do jakiego regionu trafisz. Tylko abyś nie trafił do Centrum (usunięte przez administratora) Atmosfera fajna, szefowie wyrozumiali i pomocni. A sprawy jak to sprawy w windykacji- trudne. Jak chcesz lekko to idź do banku. Kasa jak wyrobisz plan -jest super.

Tomku powiedz mi co chcecie osiagnac przez to co robicie ? Uwazasz ze dzwonienie po ludziach i nakrecanie do wejscia tu i dodanie komentarza jest profesjonalne ? Zbraklo odwagi cywilnej byscie poszli z Pania X do przelozonego i porozmawiali wprost ? Wydaje mi sie ze kazdy z nas jest na tyle dorosly by potrafil mowic a nie buntowac ludzi.odwazycie podpisac sie pod kolejnym postem ?

Tomku

HEJ, sam z zaciekawieniem czytam te komentarze zajadając popcorn. Dziś kupiłem zapas na cały tydzień. Muszę przyznać, że to lepsze niż ostatni odcinek Mody na Sukces. Jak powiedział Titus do Rucińskieo "więc szukaj dalej" :)

Tomku

HEJ, musiałem dokupić popcorn. Cała klatka już u mnie siedzi i obserwuje co się będzie zdarzyło. Sąsiedzi nie wierzą w to, co widzą. Dla nich to nowe doświadczenie . Nawet nie próbuję tłumaczyć o co chodzi, bo sam nie jestem w stanie tego ogarnąć :) (usunięte przez administratora)

Analityk Finansowy

Żenujące, robią sobie jaja z ludzi. Pozdrówcie Kingę N.

Barak słów.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Były pracownik GetBacku

CC i chyba cały Hoist dalekie są od ideału, ale trzeba być albo nierobem albo umysłowo powolnym, żeby sobie tam nie radzić i tak narzekać. Moim zdaniem to wy ani korpo, ani pracy nie doświadczyliście.

Old GB team
@Były pracownik GetBacku

Dziękujemy za opinię A. Z niecierpliwością wyczekujemy dnia Twojego powrotu na słuchawkę. Myślę, że to stanowisko zdecydowanie bardziej odpowiada twoim kompetencjom niż to obecnie zajmowane

@Old GB team

Pomyliłeś osoby. Wciąż pracuję na słuchawie, a po narzekaniu można wręcz poznać niektóre osoby :) Spełniacie niemal podręcznikowo definicję hejtera, czyli kogoś kto pluje na osoby "publiczne" lub po prostu lepsze (czyt. doradcy z lepszymi wynikami). Nadal nie rozumiem w czym macie problem. Jeżeli sobie nie radzicie na CC to można poszukać mniej wymagającej pracy lub podnieść kwalifikacje i szukać czegoś lepszego. Szkoda, że przez takich malkontentów opinia o wszystkich doradcach CC jest taka, a nie inna... Ponoć już cały Hoist z popcornem czyta te gorzkie żale i się śmieje.

@Były pracownik GetBacku

Tutaj nie chodzi o to, że ktoś narzeka na pracę samą w sobie. Wiemy, po co przychodzimy do pracy. Chodzi o to jakie jest podejście góry do pracowników. Przynosimy firmie pieniądze na pierwszym ogniu i ktoś powinien zadbać o komfort naszej pracy.

@Były pracownik GetBacku

Na słuchawie można także odsłuchiwać rozmowy. Niestety ale uważam, że sami się pogrążacie tego typu opiniami. Wystarczy przeczytać opinie na forum, żeby dojść do wniosku, że nikt tu nie wypowiada się negatywnie o doradcach z lepszymi wynikami. Myślę, że HR powinien przejąć pałeczkę odpowiadania na negatywne komentarze pracowników. Na pewno będą robić to bardziej kompetentnie.

Mikołaj

Aż tak źle ? Wyników nie ma ? Oporny lud płacić nie chce i stresy coraz większe.

Świąt nie będzie
@Mikołaj

Spokojnie :) Normalni ludzie płacą a margines jak zawsze unika spłacania swoich zobowiązań :*

Były pracownik GetBacku

Aż tak trudno uwierzyć, że komuś może nie być źle na CC? Krytyka (a w zasadzie obrabianie dołu pleców) doradców z lepszymi wynikami to było odniesienie do tego co słyszę codziennie na CC i na fajce na dole. Jeżeli mi coś nie odpowiada to mówię o tym otwarcie i próbuję to zmienić. Jak nie mogę zmienić warunków pracy, to albo je akceptuję, albo zmieniam pracę. To serio jest tak proste. Stwierdzenia typu "boimy się zgłosić" są co najmniej dziwne... Jesteśmy przecież dorośli(?)

@Świąt nie będzie

normalni ludzie nie płacą jakichś wymyślonych urojonych długów, których nie ma. zobowiązanie musi istnieć, a z tym w HOIST jest bardzo poważny problem. a margines tak jak HOIST wyłudza od ludzi nieistniejące roszczenia. ba, sąd oddala powództwo a HOIST dalej twierdzi że pieniądze się należą... jedna wielka patologia

święta i po świętach
@antywindykator

Skoro nieistniejące długi to dlaczego nie zamykają tych złodziejskich firm :D ? Korzystasz z przepisów prawa żeby nie oddawać pieniędzy i wnosisz zarzuty przedawnienia a marudzisz że firmy windykacyjne korzystają z rekordów i nie chcą pokazywać cesji xD Więc zostańmy przy tym że dłużnicy wyłudzają pieniądze z pożyczek jak te te twoje złodziejskie firemki wyndykacyjne :D

@święta i po świętach

powiadasz że firemki nie pokazują cesji? w sądzie nierzadko nie mają nawet czego pokazywac :) i uciekają tchórze w podskokach cofając pozew

@Były pracownik GetBacku

A... Zanim kolejny raz dasz się ponieść emocjom dodając tutaj post, zastanów się trzykrotnie nad poziomem swojej retoryki. Obiektywnie stwierdzam, że ewidentnie brakuje Ci oczytania i elokwencji, co bezpośrednio widać w tym wręcz infantylnym stylu wypowiedzi. Szukanie mentora w osobie równie niedokształconej jak Ty nie pozwoli Ci osiągnąć upragnionego sukcesu. Nie licz, że kiedykolwiek znajdziesz się w wysublimowanym kręgu biznesowym, czego tak bardzo pragniesz. (usunięte przez administratora)

bezrobocie

I trzeba dodać, że gdzie dwóch się bije tam trzeci na bezrobociu. Kolega antywindykator stracił forsę z wnoszenia zarzutów przedawnienia, firemka go zwolniła i zostało mu tylko spamowanie firm windykacyjnych :) Ach to życie bez reklam "wnieś skuteczny sprzeciw" :D

Oko Saurona

Witaj "Mentorze" Kierowniku... Obserwuję Cię od dłuższego czasu i nie mam dobrego zdania o Twoim stylu zarządzania. Uśmiech bardzo rzadko gości na Twojej twarzy- nie tędy droga. Może czasami powinnaś wyjść do pracowników niższego szczebla, którzy de facto generują zysk dla tej spółki i dzięki nim możesz się rozwijać zawodowo. Twój wręcz totalitarny styl zarządzania i niepohamowana chęć karania i kontrolowania innych doprowadzą Cię do upadku, który jest bliski. Nikt nie uniknie sprawiedliwej ręki Saurona... Widzę i obserwuję... Konsekwencje przyjdą niebawem...

CC Zespol

A może załóżmy silne związki zawodowe Solidarność !!! Coś musi pomóc.

terenowy
@CC Zespol

Związki? zapomnij. Skutecznie się z nimi rozprawią jak z poprzednimi. Niestety przez taką sytuację nikt nie słyszy głosów zwykłych pracowników, a może warto byłoby gdyby pracodawca zachęcał do utworzenia związków? Pracownicy czuliby się bezpiecznej, co na pewno przełożyłoby się na wyniki finansowe firmy.

Minerał
@terenowy

A co brakuje ci wody źródlanej od związków? Kup sobie w Lidlu.

Victoria
@terenowy

a mnie doszły słuchy, że pracownicy rozmawiają już z Solidarnością... Ciekawe który śmiałek odważy się zostać liderem związków w tej stoczni? Dobrze, żeby ktoś w końcu miał kontrolę nad działalnością "biznesmenów"...

Eros

Nadchodzi 14 lutego- czas na związki...

bimop

Gdzie jest królowa z HR?? no gdzie ???

Miki

Jak tam nowy operacyjny? Jakieś "dobre" zmiany.

@Miki

Dyrektor operacyjny póki co bardzo wycofany. Mam wrażenie, że obserwuje wszystko z boku. Na pewno brakuje mu doświadczenia mimo, że bardzo stara się je zdobyć. Ma wiele obszarów do rozwoju i nagminnie nad tym pracuje. Burzy go jego pewność siebie ale powoli dostrzega klu problemu. Trochę mu to jeszcze zajmie ale dostrzeże w czym tak naprawdę tkwi problem.

@Oko Saurona

Chyba były operacyjny go adoptuje do swojej kolejnej katastroficznej wizji.

Liderka

Dlaczego zarząd nie robi z CC??

SSAa
@Liderka

Jaki to zarząd? CM nie widać - porażka

PETER
@SSAa

Może przygotowuje materiały na kolejny Town Hall przeglądając opinie pracowników na go worku?

Faraon
@PETER

No masz rację i będzie gadał że jest (usunięte przez administratora) i te jego pytania z uśmiechem. żenada

Przypominam, że każdy ma prawo wypowiadać opinię na temat pracodawcy, nawet gdyby byla negatywna. Niestety przez Wasze podejście, zamiatanie spraw pod dywan, zdecydowaliśmy się na anonimowe wygłaszanie opinii na forum. Liczymy, że w końcu ktoś nam pomoże.

Folwark

To nie jest prywatna firma Pani dyrektor. Są tez akcjonariusze, którzy powinni się dowiedzieć jakimi wewnętrznymi układami kieruje się odział w Polsce.

Wercia
@Folwark

Masz na myśli królową z HR?

@Wercia

Chyba skończy się jej panowanie po tym co się dzieje .

@Ola

Jak się Szwecja dowie, co tu się dzieje, to królowa będzie musiała spakować swój dwór i opuścić królestwo.

Y
@Oko Saurona

Nie rozumiem tego co tu się ostatnio dzieje . Firma Was na siłę nie trzyma - to nie jest Podlasie- we Wrocławiu pracy mnóstwo.

JestesGlupi
@Ola

Niedoczekanie Wasze!

Mandaryn

System premiowania na CC to labirynt bez wyjścia, na każdym kroku czeka Cię ślepa uliczka. Styl zarządzania w tym dziale przypomina przypowiednię rodem z początku kapitalizmu. Konstruktywny i pozytywny feedback nie należy do kanonów zarządzania zasobami ludzkimi w CC, preferowany mamy tu styl autorytarny bez grama nowoczesności, mimo, że spółka próbuje taki wizerunek kreować.

kapitan
@Mandaryn

A może w końcu zobaczyliście jak wygląda prawdziwe zarządzanie i narzekacie. Proponuję sprawdzić jak jest w innych firmach- gwarantuje, że szybko wrócicie z podkulonym ogonem.

Aga

@Ola Najpierw to napiszmy petycję,żeby specjalistkę d/s psucia krwi ludziom wrzucić na słuchawkę. Niech K. pokaże co potrafi. Żeby oceniać, trzeba coś wiedzieć, żeby coś wiedzieć, trzeba doświadczyć, żeby doświadczyć, trzeba rozumieć.

Dron
@Aga

A może lepiej oddelegować ją do kręcenia pizzy na piątkowe lancze w kuchni ? Tam zapewne narobi najmniejszych szkód dla spółki.... niech ktoś na górze w końcu przejrzy na oczy ... dramat

@Dron

na lunche? chcessz zbiorowego zatrucia? :)

Stefan
@Aga

Czy ktoś kontroluje w ogóle działania kadry? Atmosfera z dnia na dzień coraz gorsza.

Majki
@antywindykator

Na szczęście tylko kadra w tych lunchach uczestniczy.

Szkoda, że w jednym z zespołów dziewczyny obgadują swoją koleżankę zamiast wytłumaczyć co robi źle. (usunięte przez administratora) Jedna z dziewczyn z innego jeszcze zespołu obraźliwe i wulgarnie wypowiada się na temat osób niepełnosprawnych. Można kogoś nie lubić, ale szanować trzeba.

Kajka
@Anonim

a może menadżerka sobie nie radzi z zespołem???

Okk
@Kajka

Trudno ją nazwać kierowniczka ????????

BJ

Nawiązując do wiosennego przesilenia pracowników. Takie przesilenie nie jest zależne od pory roku. Trwa to już od kilku miesięcy. W mojej opinii jest to przede wszystkim problem takiej, a nie innej polityki zarządzania w dziale. Prosimy Pana prezesa o pomoc i przyjrzeniu się temu co dzieje się na Call Center.

Niania

Ratujcie CC

Paryska
@BJ

Szefowa wrócił z lunchu w bardzo dobrym humorze i zwołała wszystkich pracowników, by wysłuchali kilku dowcipów, które usłyszała. Wszyscy śmiali się do rozpuku, oprócz jednej dziewczyny. - O co chodzi? - przyczepił się szefowa - Nie masz poczucia humoru? - Nie muszę się śmiać - odpowiedziała dziewczyna - Odchodzę w piątek.

Landryn
@BJ

W pierwszej kolejności, należałoby skontrolować działalność Pani(usunięte przez administratora). Z jakości i treść maili, które wysyła do pracowników.

Marconi
@Landryn

a jakie wysyła?

Rynsztok
@Landryn

Ta osoba to akurat największy problem tego działu.

Mikołaj

Czy ty szanowny Fachuro taką wiedzę i umiejętności posiadasz ? Materiał źródłowy dokumentujący istnienie i wymagalność wierzytelności też masz kompletny ? W każdej sprawie ?

Ola

Co się dzieje z ludźmi ?

Marysia

Kawał z życia wzięty:)). Dyrektor operacyjny usiadł w samolocie obok małej dziewczynki. Zagadał do dziewczynki i spytał czy ma ochotę trochę z nim porozmawiać. Dziewczynka zamknęła spokojnie książkę którą czytała i powiedziała: - Ok. Bardzo chętnie. Więc o czym będziemy rozmawiać?" Dyrektor operacyjny na to : - Może o zarządzaniu? - OK - odpowiedziała - To bardzo interesujący temat. Mam jednak wpierw pytanie: jak to się dzieje że koń, krowa i jeleń jedzą to samo, czyli trawę. Jeleń wydala małe suche kuleczki, krowa duże, płaskie, rzadkie placki, a koń wysuszone klumpy. Może potrafi mi Pan wytłumaczyć co jest tego przyczyną?" - Nie mam pojęcia - odpowiedział dyrektor po chwili zastanowienia. Na to dziewczynka odpowiedziała: -Czy czuje się Pan zatem naprawdę wystarczająco kompetentny by rozmawiać o zarządzaniu skoro temat zwykłego g***a przekracza Pańską wiedzę... -No masz rację, tak mi się tylko wydawało.......... I życzę wszystkim miłego lotu. Marysia

Krzysztof
@Marysia

Przyjęłaś dosyć ciekawą formę oceny zarządzania w firmie Hoist Polska. Rozumiem, że ten element pracy jest w Twoim odczuciu zdecydowanie do poprawy? Jeżeli miałabyś możliwość to, co w pierwszej kolejności byś zmieniła? Mam nadzieję, że tym razem odpowiesz w normalny sposób.

Bałwanek
@Krzysztof

Ja bym zalecał w pierwszej kolejności ukończenie weterynarii. A potem już samo pójdzie.

@Marysia

cóż, poziom kadry zarządzającej czy kierowniczej to pokłosie takiej, a nie innej polityki firmy. chcieli to tak mają. polecałbym jednak zajać się pracą, zamiast celem wyłudzenia nienależnego świadczenia wysyłać listy i terenowych do ludzi, którzy nie mają żadnych zobowiązań; bo roszczenie nie istnieje, sąd oddalił powództwo itd. pracowniku, pamiętaj - słuchając takiego kierownika chłopka-roztropka, narażasz się na art. 286 §1 kk w zw. z art. 13 §1 kk, nie wspominając o gniewie nękanego człowieka :) a w prokuraturze nie wytłumaczysz się że był "rozkaz" z góry i nie mogłeś odmówić. miłego dnia życzę :)

Jarek
@Bałwanek

Czyżby odzyski z portfela Getback nie spływały jak należy ?

Pati
@antywindykator

[...] czasem wydaje mi się, że jedyna mądrość jaką piszesz, to przerażenie życiem jakim żyjesz. Żałosny jesteś z tymi swoimi radami o nękaniu ....

@Pati

a co, kierowniki ci nagadały że jest inaczej?

@antywindykator

czyli co - 7 klas skończone że nie potrafisz odmienić prawidłowo słowo Kierownik?

Iwona
@antywindykator

Zauważyłam, że zaczęliście dyskutować na niewłaściwie tematy. Byłoby zatem dobrze, jakbyście już powrócili do rozmów o aktualnych warunkach pracy, jakie obowiązują w firmie Hoist Polska. Podobno oferują tam atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone systemem premiowym. I to właśnie ten ów system premiowy najbardziej mnie interesuje. Możecie mi zatem powiedzieć, w jaki dokładnie sposób są tam przydzielane premie pracownikom? Liczę na rzetelne odpowiedzi.

@Iwona

nic nie oferują atrakcyjnego, a na pewno atrakcyjne to nie jest wynagrodzenie zaś system premiowy jest tak skonstruowany, aby płacić jak najmniej a najlepiej wcale

Słuchaweczka
@Iwona

Wszystko z systemu premiowego powielone jest z poprzedniego miejsca pracy ptysi z działu operacyjnego. Kiedy w końcu ktoś to dostrzeże że ktoś NAS wykańcza???

śnieżny
@antywindykator

To dzieło sweterka w bałwanki. No ale kopiuj wklej, to przecież proste rozwiązanie.

Iwona
@antywindykator

Rozumiem. Czyli - jak stwierdziłeś - w Hoist Polska system premiowy jest bardzo skomplikowany. Jednak zachęcałabym Cię do tego, abyś jednak zechciał dokładnie nam go opisać. Jeśli jednak masz z tym jakiś problem, to może powiesz nam coś o pozapłacowych benefitach w firmie? Jestem ciekawa, czy macie tam dostęp na przykład do dodatkowego ubezpieczenia medycznego albo do szkoleń, kursów i konferencji?

Kaśka
@Słuchaweczka

Jak mawiała moja babcia "JAKI PAN TAKI KRAM".

Sniezka
@śnieżny

AAA dlaczego on nosi taki sweterek ???

Muniss
@Sniezka

tz. jaki ?

@Muniss

ten co sobie na drutach zrobił

Marysia
@Jarek

Dobre pytanie.

Laczki
@Jarek

Oj, chyba była duża pomyłka w decyzji o zakupie.!

Monia
@Marysia

Ciekawa jestem czy nowy się sprawdzi ? Jabłko daleko od jabłoni nie pada.

Zostaw merytoryczną opinię o Hoist Polska sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Hoist Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hoist Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 355.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hoist Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 251, z czego 26 to opinie pozytywne, 146 to opinie negatywne, a 79 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hoist Polska sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hoist Polska sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hoist Polska sp. z o.o.