Hoist Polska sp. z o.o.

Opinie o Hoist Polska sp. z o.o.

Prawo

Nękająca windykacja Od sześciu do ośmiu lat więzienia miałaby wynosić kara za uporczywe egzekwowanie należności. Zdaniem MS jest to odpowiedź na coraz częstsze sygnały o wykonywanej na granicy prawa egzekucji, która przybiera dość niepokojące formy. Nocne telefony, pocztówki z wakacji skłaniające do kontaktu, nachodzenie w domu, pracy, telefony do sąsiadów, niezapowiedziane wizyty. Te odbywające się na granicy prawa działania mają się skończyć po wprowadzeniu nowych przepisów. Zgodnie z założeniami odpowiedzialność za takie działania ponosiłyby wszystkie podmioty zajmujące się windykacją od firm windykacyjnych, po nawet komorników, banki i osoby indywidualne. Zastanawiam się czy nadal pracować.

@Prawo

a to podobają ci się takie uporczywe nękania czy wydzwanianie po sąsiadach?

Korona
@Prawo

Nie ma sie co zastanawiać bo nie ma nad czym

Kla

Dlaczego taki nacisk jest kładziony na klienta online, wiadomo że jak kl w większości będzie online- to nie będzie aż tylu potrzebnych ludzi w terenie? (usunięte przez administratora)

nkko

jak tam wynik za czerwiec?

Bronia

czyli super analitycy- haha -bałwanki górą

najazd

kiedy będą obniżać pensję??

Analityk Finansowy

Żenujące, robią sobie jaja z ludzi. Pozdrówcie Kingę N.

Barak słów.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
GÓRAL

Sprawy super dali tylko eksperci nie dopisalo

Brrr
@GÓRAL

Kolejka jest do roboty w terenie i te mega premie . (usunięte przez administratora)

Ryzyko

Dlaczego zaczyna brakować ludzi na CC?

Ola CC
@Ryzyko

bo nikt nie będzie pracował za 2 500 na rękę- tyle się zarabia na kasie w warzywniaku

Aga CC
@Ola CC

2500 na rękę to jest marzenie.

Natalia

szukają proces managera- wywalili sweterek w bałwanki czy kogoś innego?

mewa

Taka wspaniała firma i atmosfera że kto może to odchodzi oprócz menagerow bo Ci to trzymaja sie stołkow rekami i nogami. Ludzi z wiedza i praktyka sie zwalnia bo nie pasuja do wizji nowego wizjonera i jego klakierów

Rarara

O tak - ty jesteś najlepszy - ja jak jeszcze nie byłem kierownikiem to byłem taki jak ty- po mnie to może właśnie ty będziesz kierownikiem a ja dyrektorem. taki mam plan - a potem zostanę operacyjnym że hejjjj - to mój plan i cel

Fhhj

Dobrzy jesteście w tej antywindykacji .

@iza

Hey, Czy możecie napisać coś więcej o dziale monitoringu? Zastnawiam się czy aplikować? Jakie są zarobki, składniki wynagrodzenia (podstawa, premia)? Czy godziny pracy są elastyczne? Jaka jest kadra kierownicza w tym dziale, współpracownicy, ilośc spraw w obsłudze? Jak wygląda okres próbny, czy są szkolenia?

@@iza

Aplikować zawsze możesz żeby zobaczyć na własne oczy. Godziny elastyczne- śmiech na sali, kadra kierowniczna trzyma się stołków ale ludzie w tym dziale po za paroma wyjątkami laluniami z pazurkami są ok. Okres próbny 3 miesiące szkolenie 3 dni

GÓRAL

Oni obydwaj mają tyle pojęcia o pracy w terenie co baletnica o breakdance coś tam wiedzą, capo zapomniał jak sam mówił co za kiepskie sprawy jak tu wynik zrobić jak awansował to mu się szybko opinia zmieniła o 180 stopni. Niech capo pojedzie na miesiąc w teren i sam zrobi wynik- hehe

WWWWWWWWO

Jak się pracuje w terenie ? Słyszałem że wszystko się rozsypało i ludzie nie chcą u was robić .

kato
@WWWWWWWWO

Daj sobie spokój , paranoja goni paranoje, zostało tam chyba z 15 ludzi , słynny GEtb i wszystko jasne

Kon
@kato

Czyli nadal teoria rządzi w operacjach - żenada.

Faraon
@kato

Niech cofną kierowników na doradców w terenie- nadrobią za 10. Szczególnie ten ze śląska jest mega terenowy.

@WWWWWWWWO

Szkoda słów. Capo szaleje i dzwoni po 10 razy dziennie, pilnuje stołka tylko niewie że siedzi na beczce prochu wkońcu go odpala. Nowe dyrektora brak szukają nowych naiwnych do terenu. Teren spalony bo antywindykacja działa ostro. Czekać kiedy reszta odejdzie .

Szekspir
@GÓRAL

Pudło się samo rozwali za 2 mc.

@kato

ale jak to, przecież mówili że te portfele w getback takie świetne, świeżutkie i w ogóle kasa z nich na ulicy leży wystarczy się schylić

Dziadek
@antywindykator

tak świeżutkie jak śnieg z 2001 roku. Szkoda mi tylko kolegów którzy się męczą na tych wizytach. No ale operacyjny wytrzepie z kapelusza $$ albo zwolni wszystkich i sam pojedzie windykować. Przecież jest mistrzem przypadku.

Góral
@WWWWWWWWO

Szkoda słów... Capo ze śląska się niewyrabia i czepia raz się na coś zgadza a za dwa dni czepia dlaczego tak a nie inaczej. Sprawy słabe z przed 8 lat z czego 90% to CBK Całkowity Brak Kontaktu a do tego super ultra nowoczesne narzędzie w postaci dawno obiecanego i wychuchanego tablecika raz działa raz nie ale tak to jest jak główny koordynator tabletu z ramienia terenowych poza firmą a nowy to capo ze śląska nieogarnia tematu i odsyła do koordynacji... Śmiech na sali

Barte
@Góral

Niech w końcu coś z tym zrobi nowy Country. Operacyjny zajedzie teren - brak mu doświadczenia w tym obszarze- zwolnił poprzedniego dyrektora który zszywał wszystko jak mógł a teraz wszystko pada na łeb i szyję. Ludzie nie mają siły aby walczyć z kierownikiem ze śląska i operacyjnym. Drugi kierownik tylko czeka na zwolnienie.

Ghh
@GÓRAL

Kierownik dostał od poprzedniego dyrektora swoje 5 min mimo braku umiejętności.jego cel to rywalizacja z doradcami .

Góral

Daj Pan spokój kto normalny to już odszedł lub już szuka pracy. Niby szukają nowych pewnie popracują 3 miesiące i sami odejdą a nowego dyrektora nadal niema...

Beata
@@iza

Obecnie w firmie jest panowanie trzech księżniczek. Nie pisz. Poszukaj lepszego pracodawcy.

@Beata

czy możesz rozwinąć myśl ?

@@iza

nie rozumiesz że szkoda twojej fatygi i czasu?

Ola

napisz o rozwinięcie do HR

Korona
@@iza

Iza w tej firmie tajemnica jest ile kto zarabia ;)

Jach0
@@iza

Do tego dzialu nie ma rekrutacji wiec skad taki pomysl ?

Tekla
@Jach0

Na pracuj.pl jest ogłoszenie

Dyjb

Kiedy kolejna fala zwolnień ?

Ggh

Karawana DWT jedzie na samozatacenie. Tego się można było spodziewać po nowym operacyjnym.

HR

(usunięte przez administratora) Serdecznie polecam, właśnie tam zaczynam pracę.

kk
@HR

Kaczmarski inkaso dobrze płaci i dużo ludzi odchodzi z hoista.

Maria CC

czy królowa HR nadal rządzi?

Ela
@Maria CC

NIESTETY TAK :(

Siki

Jak tam, kiedy będzie czyszczenie działu operacyjnego z fachowców ?

Zostaw merytoryczną opinię o Hoist Polska sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Hoist Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hoist Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 355.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hoist Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 251, z czego 26 to opinie pozytywne, 146 to opinie negatywne, a 79 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hoist Polska sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hoist Polska sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hoist Polska sp. z o.o.