Opinie o Pipelife w Strzałków Torfowa 4

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Pipelife. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Pipelife o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pipelife w Strzałków Torfowa 4

lolo

a co tutaj tak cicho ? zastraszeni czy jak ?

Nie kojarzę człowieka.... Skąd takie pytanie ?

@Michał

Właśnie z nim rozmawiałem podczas rozmów rekrutacyjnych. Zresztą , nieważne :)

Dawny pracownik

Ludzie uciekajcie z tego (usunięte przez administratora), kierownictwo zero oprócz jednego kierownika ~ katastrofa wyzysk za marne pięniądze . Cwaniactwo pracuje tam okoliczne chołota.

XYZ
@Dawny pracownik

Mam mieć niebawem rozmowę rekrutacyjną na przedstawiciela handlowego. Możesz mi powiedzieć czego mogę sie spodziewać i czy warto dołączyć do załogi? Jakie zarobki, auto służbowe na wyłączność, ciśnienie na wyniki, warunki pracy ? Dzięki za odp

@XYZ

Przedmiotowe traktowanie nowych pracowników. Nie ma wyników a wymagania w krótkim czasie wysokie to pa brutalnie bez wcześniejszych informacji o takim zamiarze. Jeszcze nikt mnie tak chamsko nie potraktował mnie przez tyle lat pracy i koledzy w branży też są w szoku. Miałem spokojna prace pokusił mnie na PL szczerze szkoda energii.

@Michał

Cześć Michał. Właśnie od kilku lat próbują mnie zwerbować. Na razie mam dobrą pracę, ale Pipe Life kusi dobrymi zarobkami. Na którym terenie pracowałeś, bo rozumiem że byłeś handlowcem ?

@Radek

Też miałem spokojna prace i zostałem na lodzie zarobki nie są aż tak wysokie ale szczerze i na temat powiem szkoda energii i nerwów jeżeli jesteś gotowy na przedłużanie umowy po kilka miesiecy nawet przez 27 miesięcy jeżeli się zdecydujesz to na początek dokładnie zweryfikuj wymagania względem Twojego stanowiska

@Michał

Dzięki Michał za dobre rady. Trzy razy się zastanowię zanim wejdę do tej wody :) Wcześniej pracowałem w koncernie, który również mnie zwodził z umową na stałe przez....4 i pół roku. Po czym nie przedłużyli mi umowy (dali dwie okresowe po 2 lata). Obecnie jestem na stałej umowie, ale nie jest to koncern. Tak jak mówisz, praca spokojna, nie zapowiada się by ktoś bez zapowiedzenia wbił mi nóż w plecy ;)

OPERATOR

Pracowałem tam 2 lata, (usunięte przez administratora) nic nie liczy się oprócz przyśpieszania maszyny. Zero przerw dla Polaków. Kierownicy zmianowi uważają się za nie wiadomo kogo oprócz jednego NORMALNEGO który ma podejście do człowieka.

Pracownik Produkcji

Masakra. Rozmowa na najniższym możliwym poziomie. Kierownik nie potrafił odpowiedzieć na podstawowe pytania. Ironiczne komentarze. Nie polecam.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
To ja

Firma padnie jeśli nie zmienią Dyrektora , byłego kierownika produkcji ktury niszczył ten zakład wiele lat i obecnego ktury niema o niczym pojęcia. W skrucie to zwykli poganiacze.

BYŁY

@Hanna Problem nie polega tylko na kierownikach zmianowych ale i na tym jak osoby na wyższych stanowiskach traktują ludzi i jak zarządzają tą firmą. Normalnie zero pojęcia!!!

@BYŁY

Witam serdecznie, szanowny Panie reprezentuję firmę z branży HR.Chciał bym zainteresować Pana propozycją naszego klienta , dotyczącą stanowiska pracownika ds obsługi maszyn produkcji folii w Wejherowie Klient proponuje wynagrodzenie na poziomie 4,5 tyś zł i wyżej aż do 6,5 tyś . Gdyby był Pan zainteresowany szczegółami , lub znała kogoś kto podjął by się tego zajęcia , musi być to jednak osoba z doświadczeniem to zapraszam do kontaktu ????506 826 132

Rrr

Pracowałem tam kilka lat temu, znajomi pracują do dziś. Jeśli miałbym ówczesną pracę opisać w kilku słowach, to tylko POT, WYZYSK i podstępne CWANIACTWO ze strony przełożonych. To co najważniejsze z punktu widzenia pracownika to wypłata, zawsze na czas, zarobki na tamten czas normalne, szału nie bmożnabyłteż nie możnabyło narzekać. Brak przerw, jeśli trafiłeś na nieodpowiednią maszzynę to po 8 czasem 12 godzinach wychodziłeś z kanapkami w kieszeni, bo nie wygospodarowałeś 5 minut żeby zjeść. Po kontroli zarządzono 20 minut przeewy na 8 godzin ale co z tego jak stare wygi nie chcieli z nich korzystać więc po pewnym czasie słuch o przerwach zaginął i tak jest do dziś. Tam nie ma odważnych ludzi jtórzyby zadbali o swoje dobro, normalne warunki dla siebie. Firma bastawiona jest na WYZYSK i nic więcej się nie liczy. Umowy na pół etatu przez pośrednika, nie ma zamówień więc każą Ci siedzieć w domu. Teraz już nawet Ukraińców zatrudniają, bo cały region radomski zna tę firmę. Ja byłem hartem na robotę więc bez probkemu dawałem radę ale zdecydowana większość uciekała po kilku dniach a nawet godzinach. To jest praca dla ludzi nauczonych ciężkiej roboty, dla cwaniaków którzy potrafią coś wykombinować zakręcić, dogadać się z innymi. Jeśli taki nie jesteś to szkoda Twojego czasu na próbowanie. I jeszcze jedno, wszechobecna i wyczuwalna w 100% atmoswera wyzysku.

@Rrr

Witam serdecznie, szanowny Panie reprezentuję firmę z branży HR.Chciał bym zainteresować Pana propozycją naszego klienta , dotyczącą stanowiska pracownika ds obsługi maszyn produkcji folii w Wejherowie Klient proponuje wynagrodzenie na poziomie 4,5 tyś zł i wyżej aż do 6,5 tyś . Gdyby był Pan zainteresowany szczegółami , lub znała kogoś kto podjął by się tego zajęcia , musi być to jednak osoba z doświadczeniem to zapraszam do kontaktu 560 826 132

Obecnie każda firma oferuje umowę o pracę.Ludzie w dalszym ciągu rezygnują z pracy w tej firmie.Mimo umów o pracę i podwyżek,które oferuje firma.Moim zdaniem nie załatwi się sprawy z dnia na dzień ,jeżeli nie było poszanowania dla ludzi przez rok czy dwa podwyżka nie załatwi tematu.Ludzie mają szacunek do siebie ,gdy na rynku pracy była gorsza sytuacja godzili się na złe traktowanie jednak w obecnej chwili pójdą tak gdzie zostaną docenieni i poszanowani.Lider hali również nie załatwi sprawy,bo część z nich nie zna się na tej pracy. Działać trzeba w odpowiednim czasie nie tylko w czasie kryzysu gdy okazuję się ,że nie ma rąk do pracy.Tylko dzięki dobrej pracy swoich pracowników można dużo osiągnąć .To oni w decydującym stopniu tworzą sukces firmy.

@anonymous

Witam serdecznie, szanowny Panie reprezentuję firmę z branży HR.Chciał bym zainteresować Pana propozycją naszego klienta , dotyczącą stanowiska pracownika ds obsługi maszyn produkcji folii w Wejherowie Klient proponuje wynagrodzenie na poziomie 4,5 tyś zł i wyżej aż do 6,5 tyś . Gdyby był Pan zainteresowany szczegółami , lub znała kogoś kto podjął by się tego zajęcia , musi być to jednak osoba z doświadczeniem to zapraszam do kontaktu 506 826 132

HIK

Pelną odpowiedzialność za to co sie dzieje powinien ponieść Dyrektor a w drugiej kolejności kierownik produkcji ,bo to oni ponosza najwiekszą odpowiedzialność za to co tu sie dzieje.Zwolnienie kierownika zmianowego nic tu nie da.Co najważniejsze i kompletnie nie zrozumiałe dlaczego własnie ten kierownik został zwolniony? Chociaż z drugiej strony można sie domyślać,został zwolniony bo kompletnie nie pasowal do reszty miał podejście do ludzi ,umial z nimi rozmawiac ,potrafił szanować drugiego czlowieka.Posiadał cechy przywódcze.Takich ludzi faktycznie trzeba usunać bo do firmy nie pasują.To jak pracuja kierownicy zmianowi zależy od ich przywodcy a ich przywódca jest kierownik głowny produkcji ,wiec może na dobry poczatek zmian lepiej jego wymienic? Wszystko wskazuje na to ,że nie dokońca sobie radzi ,porzadek na magazynie można dopisać jako wizytówke głownych przywodcow.Bo w koncu chyba ,ktoś za to odpowiada.

Rita
@HIK

Podpisuje się pod tym. Szacunek do człowieka to podstawa, a efekt jest taki, że nikt za nimi nie pójdzie a jeszcze nogę podłoży. Panie Krzysztofie jak tylko Pan coś znajdzie to proszę się odezwac.

@HIK

ARON

W Pipelife coraz wiecej osob rezygnuje z pracy a to świadczy o warunkach pracy oraz atmosferze w niej panujacej. No ale dzieki temu miejmy nadzieje,że zarząd bedzie mogl dac z siebie wszystko.Kierownictwo z tego co wiem ma nienormowany czas pracy wiec może uda się godnie zastapic swoich pracownikow a zarzadzac mozna w nadgodzinach.Wynagrodzenie przeciez jest satysfakcjonujace wiec dlaczego mieliby nie dac z siebie wiecej

@ARON

Pedro

Rotacje są w każdej firmie ale takie czasy. Ludzie zmieniają pracę z rożnych powodów.

@Pedro

Patrik

Firma bardzo źle zarzadzana, układy, ukladziki. Zarząd jest nad morzem i niema zielonego pojęcia o co tu chodzi. Wymagania kosmiczne, zero szacunku, wieczne afery i wymiana kadry kierowniczej... wiekszosc maszyn sprzed 20-30 lat. Operatorami są rolnicy, kelnerzy albo ludzie bez wykształcenia (oczywiście nie wszyscy ) tzw. z łapanki.

@Patrik

Aga

Niektórzy tylko narzekać potrafią?Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!!!

Alli
@Aga

Nie nie tylko narzekać potrafią ,odejścia z pracy coraz wiekszej ilości osób to chyba najlepszy dowod na to co sie dzieje.Tu nie chodzi tylko o narzekanie.Z dobrej pracy sie nikt nie zwalnia.

Hanna

@Rrr Rozumiem, że Twoja negatywna opinia dotyczy warunków pracy w pipelife. Co możesz napisać o atmosferze i kontakcie między pracownikami w Twoim zespole? Obecnie dla pracowników ważna jest atmosfera i poczucie przynależności do zespołu. Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej, miałeś możliwość negocjowania warunków umowy? Czy ta firma obecnie oferuje umowy o pracę?

Gosc

Ph - wady/zalety? Warto?

Hanna

@Patrik Czy próbowałeś zgłaszać swoje zastrzeżenia do przełożonego? Może warto dać firmie trochę więcej czasu. Czasami sytuacja w danej firma potrafi być dynamiczna i zmienić się z dnia na dzień. @ARON W poprzednim roku wiele osób pisało na forum o złej atmosferze pracy. Czy dostrzegasz jakieś pozytywne zmiany na początku tego roku? Może jest mimo wszystko coś, co uległo poprawie.

ARON

W Pipelife coraz wiecej osob rezygnuje z pracy a to świadczy o warunkach pracy oraz atmosferze w niej panujacej. No ale dzieki temu miejmy nadzieje,że zarząd bedzie mogl dac z siebie wszystko.Kierownictwo z tego co wiem ma nienormowany czas pracy wiec może uda się godnie zastapic swoich pracownikow a zarzadzac mozna w nadgodzinach.Wynagrodzenie przeciez jest satysfakcjonujace wiec dlaczego mieliby nie dac z siebie wszystkiego

Olek

Może lepiej będzie jak każdy zajmie się swoją pracą, tą za którą dostaje kasę.

ZW

Hik@ nikogo z góry nie zmienią, główny kierownik przecież został juz zmieniony. Teraz po kolei będą wymieniać kierowników zmianowych. Zostaną sami nowi co o technologii nie mają pojęcia i tak powoli rozwala ten zakład, a my zostaniemy bez premii a później bez pracy... a jak się obudźą to będzie za późno. Żal

Mikus
@ZW

ZW@ Kierownik zmieniony pytanie tylko czy sobie lepiej radzi niż były ? Wszystko wskazuje na to ,że nie trzeba znać technologi ,wystarczy wiedzieć jak się napoje produkuje i można pracować w tej firmie na wysokim stanowisku. A ,żeby zostać pracownikiem fizycznym to wymaganie jakie stawia firma to:chęci do pracy fizycznej i to wystarczy. Życzę powodzenia w dalszym rozwoju firmy

Jack
@Mikus

Można to samo powiedzieć o poprzedniku, zna się na technologii produkcji rur a podejmuje pracę w firmie produkującej napoje " nie trzeba znać się na technologii " i pracować na wysokim stanowisku. Co ty wiesz o zarządzaniu?

@Mikus
@Jack

Zabolało? Prawda zawsze boli.A może lepiej wyciągnąć wnioski i zacząć ludzi dobrze traktować .Normalnie się do nich odzywać ? O zarządzaniu wiem bardzo dużo. Co więcej zarządzanie poparte jest doświadczeniem.Wiem również ,że nie można wymagać od pracownika jeżeli samemu nie posiada się odpowiedniej wiedzy. (Co ty wiesz o zarządzaniu ?)Nie przypominam sobie ,żebyśmy byli na Ty ? A jeżeli już wyraża Pan taką opinie to Ty należy napisać z dużej litery.Szacunek do drugiej osoby się tu kłania Proszę Pana.Jeśli znajomość procesów produkcji nie jest ważna w tej firmie to mam nadzieje,że nie zaprzeczy Pan ,że szacunek do ludzi jest bardzo ważny. Poprzedni kierownik sobie poradzi i mam nadzieje ,że będzie dalej takim przywódcą jak był w tej firmie.

Hanna

@SIWY, tak jak pisałam wcześniej rzeczywiście Pipelife najwidoczniej potrzebuje wprowadzenia jakichś zmian w zarządzaniu ludźmi. Zastanawiam się tylko w jaki sposób poszukują tych brakujących pracowników bo aktualnych ofert pracy nigdzie znaleźć nie mogę.

Zostaw merytoryczną opinię o Pipelife - Strzałków

• Jak się pracuje w Pipelife?

Zobacz opinie na temat firmy Pipelife tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pipelife?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pipelife?

Kandydaci do pracy w Pipelife napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pipelife