pipelife

Strzałków

Opinie o pipelife

ZW

Hik@ nikogo z góry nie zmienią, główny kierownik przecież został juz zmieniony. Teraz po kolei będą wymieniać kierowników zmianowych. Zostaną sami nowi co o technologii nie mają pojęcia i tak powoli rozwala ten zakład, a my zostaniemy bez premii a później bez pracy... a jak się obudźą to będzie za późno. Żal

HIK

Pelną odpowiedzialność za to co sie dzieje powinien ponieść Dyrektor a w drugiej kolejności kierownik produkcji ,bo to oni ponosza najwiekszą odpowiedzialność za to co tu sie dzieje.Zwolnienie kierownika zmianowego nic tu nie da.Co najważniejsze i kompletnie nie zrozumiałe dlaczego własnie ten kierownik został zwolniony? Chociaż z drugiej strony można sie domyślać,został zwolniony bo kompletnie nie pasowal do reszty miał podejście do ludzi ,umial z nimi rozmawiac ,potrafił szanować drugiego czlowieka.Posiadał cechy przywódcze.Takich ludzi faktycznie trzeba usunać bo do firmy nie pasują.To jak pracuja kierownicy zmianowi zależy od ich przywodcy a ich przywódca jest kierownik głowny produkcji ,wiec może na dobry poczatek zmian lepiej jego wymienic? Wszystko wskazuje na to ,że nie dokońca sobie radzi ,porzadek na magazynie można dopisać jako wizytówke głownych przywodcow.Bo w koncu chyba ,ktoś za to odpowiada.

BYŁY

@Hanna Problem nie polega tylko na kierownikach zmianowych ale i na tym jak osoby na wyższych stanowiskach traktują ludzi i jak zarządzają tą firmą. Normalnie zero pojęcia!!!

Hanna

@SIWY, tak jak pisałam wcześniej rzeczywiście Pipelife najwidoczniej potrzebuje wprowadzenia jakichś zmian w zarządzaniu ludźmi. Zastanawiam się tylko w jaki sposób poszukują tych brakujących pracowników bo aktualnych ofert pracy nigdzie znaleźć nie mogę.

SIWY

Obywatele Ukrainy maja zapewniany dojazd do pracy a i tak z niej rezygnuja .Propozycja moja jest taka żeby zaczać im cieple posilki podawać to może,ktoryś z nich zdecyduje sie zostać a kierownik sukces odniesie bo pracownika w firmie zatrzyma.Ludzie zrozumcie w koncu to ,że obywatel Ukrainy nie zastapi Polaka oni sa na chwile bo cala procedura zalatwienia karty pobytu ,żeby mogl tu pracowac ok 3 lat trwa do pòl roku.A ludziom tym w wiekszości na pracy nie zależy ich cele to miec dobry telefon i laptop a do tego potrzebne sa 2 lub trzy miesiace pracy.Ocknijcie sie bo szkoda firmy ,ktoś musial na to cieżko pracować,zeby to osiagnac mysle ,że celem budowy firmy nie bylo to żeby bylo co niszczyc Zacznijcie doceniac tych pracownikow niskiego szczebla ktorych macie zatrudnionych.Motywacja siebie i innych to podstawa.Te cechy musi posiadac kierownik,brygadzisci.

Hanna

@Prezes, czyli rzeczywiście to co piałam wcześniej może mieć jakiś sens. Skoro tyle osób uważa, że coś jest nie tak w zarządzaniu i nie dzieje się to za sprawą najwyższych stanowisk w Pipelife. To na pewno warto zwrócić na to uwagę i albo rozpocząć jakieś działania/negocjacje albo naprawdę pokazać to forum za dowód.

Prezes

Ogólnie nie polecam nikomu tam pracować. Zero poszanowania dla pracownika. Ukraincy którzy tam pracują są lepiej traktowani od tych którzy pracują wiele lat. Normalnie poniżenie. Pensje też szału nie robią za prace w świątek, piątek i niedziele. Ludzie którzy zarządzają tym całym "bałaganem" nie maja pojęcia jak powinien prawidłowo funkcjonować zakład produkcyjny. Ciągną go na dno. Nawet porządku nie umieją utrzymać przez tydzień! Jednym słowem panuje tam nieporządek i chaos! Szkoda tylko że właściciele tej firmy nie widzą co tak naprawdę tu się dzieje. Może wtedy polepszyło by się pracownikom którzy są motorem napędowym a kadra zarządzająca poniosła by odpowiedzialność za to jak prowadzą zakład!

Hanna

Dzięki za dość obszerne wyjaśnienie @ZZZZ. Napisałeś, że z tej sytuacji zdają sobie sprawę tak naprawdę pracownicy dość niższego stopnia czyli brygadziści, a jeszcze wyżej? Może rzeczywiście brakuje świadomości, więc może warto przekierować kogoś z firmy na forum, żeby mógłby przeczytać zdanie pracowników? Forum powinno służyć również takim celom.

ZZZZ

@Hanna Jest jeden główny kierownik produkcji ,kierownicy zmianowi i brygadziści.Bardzo dobrym aspektem każdego zatrudnienia jest podejscie przełożonego. Jakie są przyczyny braku zaangażowania pracownika każdy z nas je zna nie wierze ,że osoby zarządzające w tej firmie o nich nie słyszały -złe podejście przełożonego do pracowników – nie ma nic gorszego dla pracowników niż przełożony, który nie stara się zrozumieć ich potrzeb. Złe podejście przełożonych do organizacji ich pracy jest jednym z częstszych powodów braku zaangażowania u pracowników. – brak szacunku dla pracy wykonywanej przez podwładnych – brak szkoleń – oferowanie możliwości rozwoju sprawia, że pracownicy zdają sobie sprawę z tego, że są potrzebni i firma widzi w nich potencjał. Oprócz wzrostu wiedzy i umiejętności, zwiększeniu ulega ich zadowolenie. Czy przełożony w tej firmie o tym nie słyszał? Czy umie tylko maszynę przyśpieszyć? (dzięki temu ma za co zabrać premie bo są odpady )Czy sam próbował kiedyś stanąć na dwóch maszynach i pracować ,żeby sprawdzić czy jest to praca możliwa do wykonania dla jednej osoby ?Dlaczego nikt nie zwróci uwagi na to co robią Brygadziści czy pomagają na swoich zmianach.Czy kamery nie obejmują pracy takich osób ? A może to zasady przyjęte przez firmę w Strzałkowie ciekawe tylko czy w siedzibie ktoś zdaje sobie sprawę z tego co tu się dzieje.

Hanna

@ZZZZ czy w firmie pracuje tylko jedna osoba na stanowisku kierowniczym? Jak prezentuje się atmosfera między pracownikami firmy? Jest pozytywnie? To również bardzo ważny aspekt każdego zatrudnienia, bo wpływa na jakość naszej pracy każdego dnia.

ZZZZ

W Strzalkowie w PipeLife w wiekszości pracuja ludzie z pobliskich miejscowości.Brak kosztow dojazdu do pracy to chyba jedyny plus. Bez wzgledu na to jak dlugo pracujesz nie ma szansy na awans ,brak odpowiednich kierownikòw dzieki ,ktòrym przez brak poszanowania bardzo dobrych specjalistow ta firma nie bedzie w stanie utrzymac sie na rynku Czasem wystarczy dobre podejscie do pracownika ,żeby dobrze pracowal ale na to nie stać głownego kierownika produkcji ,ktòry nie potrafi zatrzymac bardzo dobrych pracownikòw i myśli ze dzieki obywatelom Ukrainy postawi ta firme na nogi .

Hanna

@ZZZZ, a co natomiast jest największym plusem?

ZZZZ

Najwiekszy problem to brak zarzadzania i poszanowania ludzi ,niskie place ,praca światek piatek i niedziela.Nie polecam

QWER

Przedstawiciel handlowy. Wady/zalety. Opisze ktoś?

nie pojadę tam więcej

Bardzo powolny magazynier w Szczecinie.Jestem oburzony wręcz.

XXXXXXX

O firmie mogę powiedzieć że szału niema, nigdy nie wierz co będziesz robił poza tym jeśli jesteś zatrudniony przez pośrednika zapomnij o urlopie umowa co miesiąc, niby o prace ! każdego miesiąca płaca ci za urlop nie wykorzystany. Wiec nowa umowa nowe dwa dni. Z zapłaconym urlopem premia i dodatkiem nocnym 2200 netto, system pracy czterobrygadowy w tym święta, jak wypadnie. Dwie niedziele w miesiącu po 12 godz. przerwy na stanowisku pracy. Jest stołówka ale nikt nie chodzi bo jest ruch ciągły i niema nikogo na podmiankę, maszyny nie zatrzymasz. Atmosfera zależy od brygady na każdej zmianie inaczej ale nie jest źle chłopaki pomagają . Ogólnie niema lekko. ALE CZY GDZIEŚ JEST !!!

janosik

Ludzie! Omijajcie tę firmę duuużym łukiem!!!

dren

Pipelife poszukuje obecnie do pracy Przedstawiciela Handlowego od którego wymagają zdolności handlowych, doświadczenia w sprzedaży, łatwości w nawiązywaniu kontaktów, silnej motywacji w dążeniu do założonego celu, prowadzenia własnej działalności gospodarczej lub gotowości do jej podjęcia. Także chętni? :)

SZKODA GADAĆ

buhahahaha! ta firma to dno nic tu nie ma ani na czas, ani na bank, jest to jest nie ma to nie ma ,a w dodatku brak podstawowych produktów typu rękawiczki ,folia, nożyki ,nie wspomnę już o wodzie mineralnej która się należy,a zarobki.... Śmiech na sali albo jak kto woli Wieś Tańczy I Śpiewa,a ci co mówią inaczej to jakieś pociotki dyrektora... kto pracował ten wie. OMIJAĆ Z DALEKA TEN ZABÓR AUSTRYJACKI. Inwigilacja,donoszenie, (usunięte przez administratora)e drugiego to tutaj chleb powszedni, jak lubicie taki hardcor to pozdrawiam :-)

bizz

Bzdury kolego piszesz, pracowałem to wiem, ukrainców nigdy tam nie było, a płaca taka jak i praca. jest ciężko ale do wytrzymania, temperatury wysokie, ale pensja na czas, zawsze się można dogadać, zamienić wziąć wolne itd. nie polecam pracy dla ludzi nie lubiących pracy fizycznej ale dla innych jest ok. Ja nie pracuje bo znalazłem lepiej płatną, ale złego słowa o firmie nie powiem

oiler

Uwazam ze Tam sa lamane nie tylko prawa pracownicze ale i czlowieka.robota(bo to nie praca) w znoju ,pocie i niema czasu sie nawet napic..nawet ukrajincy tam nie wytrzymywali bo sie nieda.57 topni c.gorac nie ludzki .niema przerwy wogole zadnej ,szatni ani nic.podobno 10.50 na godzine. nie doczekalem tej chwili wyplaty i nie zaluje.pracowalem ciezko w zyciu ale tam to przesada to nie tylko moje zdanie.dla tego nonstop potrzebuja pracownikow.odradzam szczerze!!!

henry

Składy Fabryczne Pipelife szukają obecnie do pracy przedstawicieli, ale te zarobki wyżej trochę mnie zniechęciły, to na stanowisku PH?

?

po 8 godz w niedziele 12 daja nadgodziny ale nie wiem jak placa bo roznie mowili masz 9zl bruto powiem ci ze jak tam porobisz to ci sie odechce nadgodzin;]

?

To znaczy tyle, że w ciągu miesiąca harówki, w tym 12 godzin w niedziele, zarobiłem 1400zł w tym 100zł premii.

pipe lipe

tam jest jak w [usunięte przez moderatora] wymagania ogromne a pieniadze slabe dosc ze masz swoja robote to dojdzie [usunięte przez moderatora] kierownik i kaze ci jeszcze sprzatac plac nie masz chwili odpoczynku nawet na jedzenie biora bez doswiadczenia a potem dra jape ze nie umiesz maszyn se ustawic jednym slowem [usunięte przez moderatora] dziadostwa i nic wiecej osobiscie nie polecam

Zorro

Praca tragedia , najlepiej być ładną blondynka bez mózgu

pracownik pipe life

tak w miłym zespole, umowa przez firmę pośredniczącą Start people za 8,70 brutto. ogólnie nie polecam.

praca w milym zespole

Zostaw opinię o pipelife - Strzałków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie pipelife