Opinie o Pipelife w Strzałków Torfowa 4

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Pipelife. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Pipelife o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pipelife w Strzałków Torfowa 4

kk Nowy wpis

tak, raz w roku - na święta. Ale tylko dla tych, którzy zostali przyjęci do grona pracowników. Ci, którzy pracują zatrudnieni przez firmę outsourcingową mogą popatrzeć przez szybę jak ich kolegom bony są wręczane.

Dłuższy stażem pracy

Jako zwykły fizyczny pracownik w zakładzie Strzałkow, niestety nie mogę się zgodzić z wieloma negatywnymi zarzutami. Kadra kierownicza, jak w każdym zakładzie, od każdego pracownika wymaga jak największego zaangażowania oraz dyspozycyjności. Nie znam zakładu pracy, gdzie kierownicy nie wymagają sumienności od swoich pracowników. Odnośnie posiłków na stołówce, również kwestia dogadania, ponieważ zakład w Strzałkowie prowadzi produkcję ciągła, i nie mogą sobie pozwolić na wyłączenie maszyny aby ktoś zjadł kanapkę na stołówce. Obsada brygady po wcześniejszym dogadaniu się między pracownikami podmienia pracownika w momencie przerwy śniadaniowej aby on mógł iść na śniadanie. W tym zakładzie odnajdą się ludzie, którzy chcą pracować, zarabiać dobre pieniądze oraz Ci, którzy są sumienni... Jako zakład pracy oferuje nie małe wynagrodzenie, pakiet świadczeń zdrowotnych, oraz nie małe benefity w postaci bonów lub kart. Ktoś kto wypisuje negatywne komentarze, napewno nie przepracował w tym zakładzie więcej niż kilka miesięcy. Zapamiętajcie, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma...

Pracownik Nowy wpis
@Dłuższy stażem pracy

Tak wszystko się zgadza prócz tych posiłków na stołówce.Piętnaście minut przerwy się należy każdemu jak psu buda.A czemu kierownictwo nie przymusza do tego aby każdy pracownik mógł odejść na te 15 minut od maszyny?Nikogo to nie interesuje czy ty byłeś na przerwie czy nie.Ważne aby się cyferki zgadzały bo za tym idzie kasa dzięki nam.

Monika Nowy wpis

To co musisz robić żeby iść na ta przerwę? Poprzednik pisał że brygadzista robi zmianę. To może wystarczy mu zgłosić?

Czy w Pipelife odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Pracowniczy

Najczęściej rekrutację odbywają się poprzez firmy zewnętrzne. Jeśli jesteś ambitny oraz pracowity kolejna umowa napewno będzie Ci zaproponowana bezpośrednio przez zakład pracy

Zuzanna Nowy wpis
@Pracowniczy

Jeśli chodzi o warunki to niezależnie od firmy zewnętrznej są te same czy jest jakaś, której udaje się coś lepszego tu ugrać dla kandydata?

Srutututu

Niestety ale od lat jest coraz gorzej, co kierownik się zmienia to i zakład gorzej wygląda, premie mimo dobrej produkcji oraz posprzątane hali (usunięte przez administratora).py, trzeba uciekać puki jest zdrowie Szkoda czasu

tututu
@Srutututu

ten ostatni kierownik był żałosny , dobrze ze go nie ma

Flex
@tututu

Za krótko pracowal, nie dali mu szansy na zrobienie czegokolwiek

operator
@Flex

cos co kolwiek tam zrobił nam zabrał premie

Ronin
@Srutututu

Zbliża się kryzys, jest szansa pozbyć się kilkoro (usunięte przez administratora) od samej góry do dołu

Zuzanna
@Ronin

W jaki sposób? Po prostu jak jest źle to z marszu odstrzeliwują kierownictwo?

Folk
@Ronin

Taaaa, ich oszczędności odbijają się tylko na najmniej zarabiających. Reszta nie da sobie źle zrobić, nowe samochody, super premie i olewanie wszystkich

Pracownik Produkcji

Masakra. Rozmowa na najniższym możliwym poziomie. Kierownik nie potrafił odpowiedzieć na podstawowe pytania. Ironiczne komentarze. Nie polecam.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Godik

Zarządzanie woła o pomstę do nieba. Uważam że powinno się wymienić cały menadżmend bo do pracy raczej się nie nadaje .

Racja
@Godik

Zwykli pracownicy biurowi którzy przez nieszczęśliwy zbieg okoliczności stali się zarządem :/

Rozsądny
@Racja

Jeśli uważasz, że zwykły pracownik biurowy nie może zostać dobrym menadżerem, to się mylisz. Co wg Ciebie źle robi ten menedżment, czyli Kierownik Produkcji. Może jednak jego działania są dobre, a Ty jesteś przeciwnikiem dobrych rozwiązań. Pamiętaj, to działa w dwie strony. Co jako pracownik dajesz od siebie firmie. Co mogą lepiej robić kierownicy - może warto im podpowiedzieć. Bez nici porozumienia, wzajemnego zrozumienia i szacunku, nigdy nie dojdzie się do konsensusu.

Mirosław
@Rozsądny

Masz racje integracja na linii przełożony pracownik jest bardzo ważna. Bo bez dogadania się trudno o współprace. Może wspólna impreza firmowa by pomogła. Masz takie wyjścia w ramach benefitów?

ben
@Mirosław

Nic nie ma. Przecież jest wirus.

@Rozsądny

Tak to my jesteśmy przeciwni dobrym rozwiązań.Ale czyimś kosztem.Wprowadzajac sobie ułatwienia dokładając komuś obowiązków.Trzeba w końcu znaleźć winnego.Czytając ten cały post odnoszę wrażenie jak by ktoś próbował się wybielić.W tym zakładzie nie ma wcale współpracy kierownik-produkcja.Kontakt z utrzymaniem ruchu jest tylko na pierwszych zmianach.Drugie i nocki caly DUR leje ciepłym moczem na wszystkich łaskę robią że przyjdą na awarie.Więc o jakiej my współpracy mówimy.W tym zakładzie nigdy współpracy nie będzie do puki nie będzie odpowiednich ludzi w zarządzie umiejących kierować żeby wszystko miało ręce i nogi.Bez nici porozumienia, wzajemnego zrozumienia i SZACUNKU, nigdy nie dojdzie się do konsensusu..

Mirosław
@ben

Wirus już się skończył. Nie słyszałeś że oficjalnie odwołali pandemię? To i wyjścia firmowe powinny się zacząć. Przed pandemią były takie imprezy?

Czy można liczyć w Pipelife na prywatną opiekę medyczną?

Ha ha ha

Tak nawet prywatnym samochodem prosto na oddzial.

Byłem i zwątpiłem

Jedyne na co możesz liczyć w tej firmie to pogarda ze strony władzy ludowej od brygadzisty po sam szczyt

Witam szanownych pracowników bo to wam sie szacunek należy i wielmożne grono zarządu.Mialem przyjemność pracować dość krótko w tej firmie na produkcji i jedno mnie dziwi dlaczego wy ludzie pracujący pozwoliliście sobie na takie traktowanie i odebranie przerwy od pracy,która wam się należy żeby nie było można iść na stołówkę i zjeść kanapkę z kubkiem herbaty.Szok.A wam drodzy kierownicy jak nie jest wstyd tak traktować pracowników to dzięki nim macie etat i niemałe wynagrodzenie.Ja tam pracowałem krótko w tej firmie bo mam swój honor nie pozwole sobie na takie pomiatanie ludzmi.WSTYD I CHAŃBA.OMIJAĆ TAKIE MIEJSCA.

Niszcyciel

Witam szanowne grono pracowników i Kierowników Pipelife mam kilka pytan odnosnie tego dla czego ta firma tonie dla czego dyrekcja jak Pan Grzegorz H. Pan Olsz......... Nie robią kompletnie nic siedza pierdza w stołki i udaja żę umieja zarzadzac!!!! Kompletny Brak z ich strony zaangazowania w firme kazdy pomysł konczy sie klapa i strata i to kosmiczna Firmy !!!! A znacie Pana Marka S. Przydupasa pana Grzegorza i Pana Piotra D. to jest dopiero zaklamana (usunięte przez administratora) uwaga na niego może was zmylic jego zachowanie jest to Bespośrednik kontakt z Dyrekcja!!!!! Filozof jakich mało !!! Ludzie dla czego nie stworzycie zwiążków zawodowych dla czego nie kierujecie swoich obaw oraz uwag do samego prezesa ? Prosze o opinie może uda sie uratować jeszcze ten tonący okręt !!!

@Niszcyciel

Ej bez przesady. Przyjdzie koniunktura to i sprzedaż ruszy. Przecież i tak każdy wie, że niczego nie sprzedają tylko sami klienci kupują :) A to, że nie nie robią. ..no cóż popracuj tam z 15 lat to i Ty nic nie będziesz robił tylko gifty zbierał :)

@Kozak

Jak bez przesady (usunięte przez administratora) kiła i mogiła a koniunktura jest ok straszny tok zarządzania oraz brak doświadczenia dyrekcji doprowadza do spadku wydajności i sprzedaży oraz do braku ludzi do pracy

@Niszczyciel

Doświadczenie to jest, tylko chęci brak

@Kozak

Czyli jak brak checi to czas na zmiany i wylot ze stołka ? Chyba ze jest wszystko ok to wtedy dyryguje sie ekipa dalej tutaj jaki widac koledzy dyrektorzy oraz kierownicy rejonów totalna porażka brak działania brak kwalifikacji a tylko patrzą gdzie co na lewo sprzedać jest to straszne ale prawdziwe a jest to naprawdę dobra firma z przyszłościa lecz nie zarzadzana przez tych ludzi ! To co teraz jest prowadzi do upadku i ogromnego spadku obrotów podukcji która i tak już kuleje oraz zarzadzania !

@Niszcyciel

Właśnie z powodu Pana Piotra D. skasowano mój post. Trudno...

Proponuję bezpośrednią różowe z Pań Prezesem. Zapewne nie zostawi tego bez echa

First
@Niszcyciel

Nie bardzo wiem o co Ci chodzi człowieku? Kto publicznie krytykuje swojego pracodawcę...? Przyjedz, porozmawiaj z Prezesem i nie rób zamieszania. Jezeli masz jakieś pomysły to zaproponuj i naciskaj na realizacje

@Radek

a dla czego co tam takiego ciekawego napisałeś podziel sie tym .

@First

A więc First po treści twojej wypowiedzi śmiem stwierdzić ze jesteś jednym z zarządzających więc doceń to że istnieje takie forum na którym możesz dowiedziec sie jakie błedy popełniasz ! Nikt tutaj nie krytykuje swojej firmy a ludzi którzy nią zarzadzają możę czas Człowieku na zmiany skoro zasłaniasz sie spotkaniem z Prezesem a pewnie nigdy u niego sam nie byłeś lub unikasz go jak Diabła ! Zamieszanie robią zawsze Ci którzy nie zgadzaja sie z Prawda która jest wypowiedziana na ich temat i w tym wypadku mocno Cię to dotkneło !! Człowieku jeżlei jest forum i wypowiadja sie ludzie na temat ze firma kuleje jest źle zarządzana to uszanuj to i jezeli jestes jednym z tych którzy odpowiadaja za to poprostu odejdz chyba ze jestes tak głupi i uwarzasz ze zjadłeś wszystkie rozumy i trzymasz sie kurczowo stołka bo tak jak Piotruś napisał gdzie znajdziesz druga tak naiwna firme ktora dyrektorom i kierownikom regionalnym płaci za pierdzenie w stołki !

@niszczciel

Właśnie, że nic ciekawego. Miałem rozmowę z tym panem podczas rozmowy rekrutacyjnej - to wszystko. I szczerze - nie zrobił na mnie pozytywnego wrażenia. Jeśli kadra kierownicza w tej firmie chce dobrze rekrutować (czytaj: rekrutować właściwych ludzi) to powinni to przemyśleć i zamiast przyprowadzać mało sympatycznego i nieufnego mruka (który ma być kierownikiem rekrutowanego) już lepiej niech umówią spotkanie z ładną panią z działu kadr czy coś w tym rodzaju. Mówiąc wprost ten gość wręcz odstrasza potencjalnych kandydatów...

@Radek

Zgadzam sie z tobą w 100% poprostu zarzadzaja firma ludzie którzy nigy nie byli na żadnym szkoleniu a dodoatkowo patrza tylko jak nakraść i zapchac swoje kieszenie zero perspektywy zero doswiadczenia Dokładnie taki jest pan D. a jego przydupasek pan S.ma świetną opinie w całej Polsce kolejny Zadufany w sobie Egoista !!

@niszczyciel

Oprócz pana D. miałem jeszcze kontakt z panem Andrzejem K. z Łodzi. Jakieś 4 lata temu byłem u niego w oddziale Łódź na rozmowach. Po nich kompletnie zero kontaktu ani nawet pół maila czy nadal rozpatrują moją kandydaturę czy mają mnie gdzieś... Ten stosunek do kandydatów bardzo mnie wówczas rozczarował i nie wiem czy to tylko złe podejście ze strony K. z Łodzi czy większy problem w zarządzaniu w tej firmie.

@Radek

Taki stosunek lekceważenia jest również w stosunku do pracowników niektórym za dużo się wydaje ....

@Michał

Michał Rozumiem ze jestes pracownikiem wiec nie rozumiem sytuacji ze patrzycie na tak kiepskie wyniki firmy i nic z tym nie robicie. Mozna zalozyc zwiazki zawodowe mozna zaczac działać by ze tak to napisze obalic rzady Pana Nieudolnego Grzegorza H. i jego podwładnych uwieżcie mi jak nic nie bedziecie robic to bedzie coraz gorzej bo w tej firmie nikt nie ma pomysłu ba nawet wiecjej nie chce nic zrobic by było lepiej. Odsuniecie pana Grzegorza H. Pana Olszew. i najwazniejsze pana Mecenasa w tej firmie bedzie skutkowało wieloma pozytywnymi zmianami jak pan Grzegorz w końcu przestanie okradac Firme i podpisywać umowy pod siebie tak by on na tym za plecami Prezesa Zarabiał a sa to spore pieniadze które należa sie pracownikom tak samo jak wiedza że Pan Cwany Grzegorz H. zatrudnił na doś fajne stanowisko swojego nieudolnego zięcia !! Podsumowując Załozyc zwiazki które beda reprezentowane przed prezesem który jako jedyny może cokolwiek zadziałać jak nie to trzeba to zrobic w inny ciekawy sposob bardzo upakarzajacy Dyrekcje !!! Dyrekcja na dzien dzisiejszy jest bardzo słaba niewykształcona kompletnie bez pomysłu oraz rozwiązan na lepsze jutro patrzya pod nadzorem Pana Grzegorza H. Jak kraść mowa o kierownikach rejonu jak Pan Piotr D. Pan Marek S.pdeudonim Konfident w całej Polsce (jak dobrze że z taka zakłamana osobą nie muszę pracować że jest jak najdalej od mojego rejonu ) Sa to osoby które najwiecej kradna i działaja na szkode Firmy a równocześnie na szkodę Pracowników!!!! Pracownicy zbierzcie sie w Siłe bo ta Firma naprawde jest dobra tylko Bardzo źle Zarzadzana i Okradana !!!!!!! A wiecie ze

Anonimowy

Dokończ wypowiedź

@Niszczyciel

Rozpocząłeś dyskusję wobec tego musisz kontynuować. Niestety bez dowodów nie możesz oskarżać kogokolwiek. Poznałem już "konfidenta" i rozumiem Cię, jednak w cywilizowanym świecie musisz udowodnić korupcję aby można było cokolwiek zrobić. A do tego forum nie służy!! Z poważaniem...

@Nowy

gdybym nie miał dowodo bym sie nie wypowiadał

@Nowy

a forum jest do informowania a nie pokazywania dowodow

@Anonimowy

A wiecie że jak sie działa to przynosi to skutki a jak sie siedzi cicho i nie robi nic to i efektów nie ma .

Artur
@Niszczyciel

Nie będę się odnosił do całości tego posta, a jedynie do fragmentu mówiącym o "Zięciu". Tak, jestem pracownikiem, tak podlegam pod Pana Prezesa i tak - współpracuję z każdym działem tej firmy. Większość osób w Pipelife Polska S.A. a także i całej grupie Wienerberger mnie zna. Nie mogę jednak pozostawić bez komentarza części mówiącej o "fajnym stanowisku". Jak każda firma, także i Pipelife nastawiona jest na generowanie zysku i każda osoba jest bardzo szybko weryfikowana przez rzeczywistość. Ze swojej strony mogę napisać, że moja praca opiera się na dokładnej i bardzo konkretnej współpracy z każdą osobą w Pipelife i akurat Pan "Zięć" jest jedną z niewielu osób, z którymi w bardzo krótkim czasie udało mi się wypracować bardzo pozytywne wyniki. Jest osobą chłonącą wiedzę i co najważniejsze chcącą pracować - o takie osoby jest trudno. I proszę nie zrozumieć mnie źle - w tej firmie jest bardzo duża liczba osób kompetentnych i znających swoją odpowiedzialność. Piszę jedynie, że Pan "Zięć" także się do nich zalicza....

@Niszcyciel

może gdyby szefostwo ruszyło (usunięte przez administratora)to by takiej komedii w firmie nie było. Zamiast tego kierownicy sobie jeżdżą po Polsce, podrywają koleżanki, a z niektórymi nawet sobie romansując. Głównie chodzi tutaj o Pana Marka S. Ale jak nie ma ważniejszych rzeczy do roboty to się chore pomysłi na rozrywki lęgną w głowach

@pracownik

Widać jak bardzo boli Ciebie utrata pracy w dobrej firmie. Szukaj pracy intensywnie w innej firmie gdzie Ciebie zatrudnią.Skopiuj tą koresponencję do CV i załącz raporty finansowe za ostanie 10 lat firmy w której pracowałeś . Jak nie masz kasy to na zakupienie raportów chętnie Ci pożyczę ... Twoje pseudoostrzeżenia i pseudokontakty , poziom pisma ... wystraczy aby każdy z nas wyrobił sobie zadanie o ich Autorze Powodzenia !!! Prosmimy o więcej i z niecierpliwościa czekamy na ciag dalszy komedio - dramatu , pisz wiecej , to nas bawi , zbieramy te wiadomosci i może kiedyś wydamy książkę pt: "Historia porażki zawodowej współpracownika M " to będzie hit !!! :):):):)

@@pracownik

Pracowałem tam 5 lat. Więc te dobre komentarze to kierownicy piszą na rozkaz dyrektora. Uważajcie na brygadę C i ich pseudokierownikak leszcz, burak

@Operator strzalkow

Spoko .Szukam pracy i pytam .

@Operator strzalkow

Są dwie czy trzy zmiany ?

@@nowy

Masz 3 zmiany/4 brygady. (usunięte przez administratora) nocki świątki i niedzielę za 17/18 zł bez przerw. W niedzielę po 12 godzin a kierownicy zmian to jest tragedia. Brak odpowiedniego zarządzania.

Operator strzalkow

Netto. Niby obiecują Ci premie ale w tej chwili zabierają Ci i każdy pretekst jest dobry. Kasa do 10 jest na koncie

Operator strzalkow

Niedziela to narmalny dzień pracy. Żadne setki

@Operator strzalkow

Dzięki , ważne że kasa na koncie i jest robota. Pomyślę nad tym .

@@nowy

Jeszcze pytanko . Tej premii to ile tak miesięcznie ok 200- 300 na reke czy mniej

@nowy

A znasz w okolicy Radomia firmę , która ma wolne miejsca do pracy , szukam , szukam i nic . Może dasz mi jakiś kontakt

@@nowy

W tej chwili tylko obiecują premie która de facto nie ma i nie będzie bo niby dużo odpadu i wszystkim obarczają pracownika. Nie szukają problemu tam gdzie naprawdę jest( w biurze, zarządzanie kiernikow) tylko wszystko jest wina operatora

@Operator strzalkow

Nie umiem tego wyliczyć , napisz czy wezmę okolo 2600 na rękę nawe bez premii. To już mnie urządza.

Niki
@@pracownik

Proszę jaki biznesmen" jak nie masz kasy na zakupienie raportów chętnie Ci pożycze".Podśmiewasz się z osoby wyrażającej prawdę A sam swoim pisaniem nic nie prezentujesz.Jesteś na stanowisku kierowniczym dobrze zarabiasz za nic? Uważaj bo to produkcja na Ciebie pracuje bez tych ludzi Ty też pracy mieć nie będziesz.Po za tym nie wiem jaką szkole skończyłeś i jakie kwalifikacje posiadasz.Jedno jest pewne jak widać żadna szkoła nie nauczy Cię kultury i szanowania innych bo to wynosi się z domu.Proszę odpowiedź sam jaki pozim prezentujesz bo ja nie chce Cię oceniać na podstawie tego co piszesz bo to jest jednoznaczne. Informacyjnie Godne byłoby jeżeli masz zbyt dużo pieniędzy przekazać je na szpitale i chore dzieci(w szkołach tego nie uczą a szkoda )

@biznesmem
@Niki

Wykształcenie : Zawodowe mechaniczne , Technikum elektoniczne ... jak potrzebna data nauki chętnie podam . Wspieram wszystkie akcje charytatywne ... jak porzebne jakie to chętnie podam ...

@@pracownik

Ktosjest ostro nawiedzony z brakiem sklonnosci domyslenia. Pipelife nie jest dobra firma. Na kazdym kroku zostaniesz wykorzystaby wlasniw przez osobe pokroju takiego nawiedzonego @pracowniks. Nie polecam tego producenta , praca to wykorzystanie podleglych pracownikow przea kadre oszolomow

SKRZETUSKI

a nikt nie napisze o informatyku BOCHUN go zwą ?

bogdan
@SKRZETUSKI

Bezwzględny brak kultury, inny świat, żono gdzie twój światy

Czesław
@bogdan

Widzę że wiesz co się dzieje wewnątrz Pipelife, może powiesz mi w takim razie jak wygląda tu ścieżka awansu i po jakim czasie można się starać o podwyżkę? Ciekawią mnie te kwestie, daj znać koniecznie!

Piotruś

Zawsze można zmienić firmę jeśli komuś tak bardzo źle. Obawiam się drugiej takiej dobrej nie będzie łatwo znaleźć.

@Piotruś

Czy ktoś napisał ze jest źle, nie napisane jest że firma jest źle zarządzana ! Trzeba pozbyć sie paru cwaniaków zarządzających i firma wróci na dobry tor !Wiec Piotruś naucz sie czytać ze zrozumieniem

Mis
@Piotruś

Piotrusiu, nie badz glupcem wiecej nie urosniesz

bogdan
@Piotruś

konus zawsze bedzie tym kims..........jeszcze dalej .................

Hanna

Pipelife szuka do pracy osób chętnie wychodzącym naprzeciw oczekiwaniom oraz życzeniom klienta, wysoko ceniących współpracę z innymi, chętnych do aktywnego uczestnictwa w życiu firmy oraz otwartych na zmiany. Tutaj znajdziecie informacje odnośnie rekrutacji: https://www.pipelife.com/pl/Praca/opracy.php Czy będziecie brać w niej udział?

Brak nicku
@Hanna

Po przeczytaniu Pani/Pana wypowiedzi na tym forum, mam prośbę: zmień swój NICK! Jestem jedynym pracownikiem w firmie Pipelife o imieniu Hanna. Używanie mojego imienia może sugerować innym pracownikom, że to ja się wypowiadam. Na podstawie Art. 24 § 1 Kodeksu cywilnego, proszę Panią/Pana o zaprzestanie posługiwania się moim imieniem, bo narusza to moje dobra osobiste. Dodatkowo informuję, że podszywanie się pod inną osobę grozi odpowiedzialnością z Art. 190a Kodeksu karnego.

Lucyna
@Brak nicku

Nie jeden burek nosi imie Hanna

Erwin

Może idealnie nie jest ale jeśli ktoś pracuje to nie będzie narzekał.

Niki
@Erwin

Jeśli ktoś pracuje ponad swoje siły ,jest odporny na stres ,pozwoli sobie na poniżanie przez innych ,zaakceptuje brak przerw,zaakceptuje pracę w niedzielę i święta ,to nie będzie narzekał bo już nie będzie miał na co.W zamian przecież wynagrodzenie otrzyma.

Edek
@Erwin

Rzeczywiscienie jest idealnie, za to tragicznie, premie .....

Przytomny

Fajne są też opinie o Kartoszynie - polecam lekturę, o firmie ... nie będę pisać dobrze......

Byłem zobaczyłem zwątpiłem

Już kiedyś wypowiedziałem się na temat tego obozu bezmyślności ta firma to (usunięte przez administratora) nawet niżej pseudo kierownictwo pòł mòzgi w roli brygadzistòw ktòrzy leją na ciebie ciepłym moczem bardzo wielu znajomych próbowało tam pracować praca jak najbardziej ok ale przełożeni na niższych szczeblach to (usunięte przez administratora) Dodam że pracowałem w identycznej firmie 6 lat za granicą te same maszyny a więc wiedziałem co z czym... Bhp ???????????? równe zeru omijajcie to miejsce

@Byłem zobaczyłem zwątpiłem

W jakim czasie tam pracowałeś ?

Byłem zobaczyłem zwątpiłem...
@@nowy

To nieistotne kiedy tam pracowałem... Wszystkie osoby które miały styczność z tą firmą które ja znam spluwają jadąc koło tego syfu łącznie ze mną!!! sądzisz że bez powodu? Pracowałem 6 lat w tym biznesie ta branża te rury tyle że za granicą w dodatku na akord więc wiem co to jest ciężka praca!!! Pracowałem tam tylko 2 miesiące albo aż...praca jak dla mnie ok i do dziś bym tam pracował ale od kierownika produkcji w dół +brygadzista który (trafi się jeszcze świat małym jest) poprostu (usunięte przez administratora) co by się nie działo się zwalą wszystko na ciebie... Tu przykład zapchna uszczelkownica idziesz do pseudo brygadzisty informujesz... Odpowiedź.... No i co w związku z tym nie mam czasu.... Siedząc nawalając w gierki na telefonie...z kierownikiem to samo.... Nie znam osoby która po stycznośći z tym miejscem miałaby odmienne zdanie nie ma tam żadnego szacunku dla pracowników zero przerw premie? Jakie premie niby poucinane za dużo odpadu z twojej winy (usunięte przez administratora)

@Byłem zobaczyłem zwątpiłem...

A jak ludzie w brygadach fajni da się z nimi żyć . Pracowałem już w kilku firmach i to też jest ważne

To tylko ta brygada C jest taka . Roumiem pozostałe Ok

@współpracownik M ze zmiany C
@Byłem zobaczyłem zwątpiłem...

Właśnie wróciłem z nocnej zmiany C.Po drodze kupiłem chleb w DINO aby moja żona i dzieci miały na śniadanie ( wszyscy w domu bo wirus ) Włączyłem laptop syna ,kupiłem go w zeszłym roku za bon świateczny , który otrzymałem z firmy. Zaznaczam nie jestem żadnym kierownikiem !!!Żona powiedziała ,że widziała wpis o zmianie C . Odczytałem teraz . Siegam pamiecią , kto ze mną pracował i Przypuszczam kto napisał bez nazwisk , bez imion to teraz nie jest ważne. Pracuję w firmie dłużej niż dwa miesiace i dłużej niż 5 lat . Wiem jak wyglada praca i jak pracuja moi koledzy. Ktoś ma żal ok nigdy nie jest dobrze zawsze może byc lepiej . Jestem katolikiem i słowa używane nie przystoją takim wpisom. Ja nie pluję jak wchodze na Zakład , nie widziałam ,zeby ktos to robił . Dostaję pieniadze za moją pracę i premie to moje utrzymanie i mojej rodziny. To tyle , idę spać aby z grafikiem wrócić ponownie do pracy.Przyjdź , zobacz jak się pracuje i zmienisz zdanie Jak chcesz zadzoń na hale 7 , możemy pogadać.

@@współpracownik M ze zmiany C

To jakiś tani ten laptop. Bo bonów jest 1000 zl????????. A po katolicku jest poniżać ludzi i dręczyć psychicznie ludzi że odpad jest z twojej winy. Na siłę wmawiając pracownikowi że jest nikim. Widocznie lubisz takie poniżanie skoro pracujesz ponad 5 lat i nic z tym nie robisz.

@Operator strzalkow

Ludzie, normalna dobrze płatna praca, gość ewidentnie zdesperowany skoro już dawno nie pracuje a cały czas obserwuje profil. Chłopaki są normalni, chętni pomocy, oczywiście zawsze znajdzie się czarna owca albo ktoś niezadowolony.

Operator strzalkow

Człowieku nie ośmieszaj się, prosząc kogoś o pomoc słyszysz najczęściej nie mam czasu, lub radź sobie sam. Czy To jest zdrowe?? Dobrze płatna praca??? Za 7 dni nocek pod rząd, w święta 3 tys to dobrze płatna??

@produkcja
@Operator strzalkow

Jak znajdziesz lub znalazłeś lepszą to powodzenia życzę. System jest czterobrygadowy , nie pisz że pracujesz non stop. 3tys na drodze nie leży !!!

@@produkcja

Tak pracuje gdzie indziej i cieszę się że odszedłem. Tak pracujesz non stop bo przychodzisz z nocki jesteś nie do życia ale widzę że nie wiesz o czym mówisz więc i ja nie będę strzępił języka. Ha ha to może powiedz żebym się cieszył ze wogole płacą? (przypomina mi to myślenie w biurze)....

@operator kolejny
@Operator strzalkow

Ja też mam taki to ASUS X543MA , i to mi wystarczy aby poprzeć Kolege w dobrym wyborze .Nie trzeba mieć z górnej półki . W tym roku kupię lodówke. Jak kupie wyślę ci model to ocenisz czemu taka tania :) Trzymaj się i życzę udanych zakupów za duże pieniadze

@@operator kolejny

A skąd wiesz jaki laptop ma osoba wyżej? Hmm czyżby to ta sama osoba? Bo w przypadki nie wierze

Adi45
@@produkcja

A są trzy zmiany czy nie ma??

@Adi45

3 zmiany 6-14, 14-22, 22-6

potępiony
@@produkcja

I co 3 tyś od producenta ( światowego ) to wystarczająco za pracę 3/4 zmianową ? Tak cienko pierdzimy? a na magazynie centralnym nadal braki . Może zmiana kierownictwa , TALONY ?

Jak tak dalej będzie to zamkna ta firmę na cztery spusty. Zero prewencji, brak dystansu, czeste spotkania kierownictwa w zamkniętej sali, za chwilę ktoś zachoruje i będzie dramat. Trochę rozsądku...mamy rodziny na utrzymaniu

Kula

Jestes nienormalny!!

Don

Ja ostatnio musiałem zamiatać pod linią jakby nie mogli zatrudnić sprzątaczki,(usunięte przez administratora)cały czas!!

Pracownik z III Z

Gościu o której Ty firmie piszesz , może pomyliłeś strony !!!

Ten

Najgorsze jest tą kombinacja z umową o pracę i mobing z naciskami później... Dobrze że to jest już przeszłość dla mnie obraz tego pracodawcy jest bardzo ujemny w dotychczasowej historii zawodowej... NIE POLECAM !!!

Rondo

Przyznam, że dziwna jest to firma. Pracuje tu juz kilka lat i to co tu od jakiegoś czasu się wyrabia to przechodzi ludzkie pojęcie. Nie szanuje się starych, doświadczonych pracowników a jak przychodzi nowy to zarabia prawie tyle samo co my po kilku latach. Zero podwyżek, mówią że koronawirus i sytuacja niepewna a my zapylamy bardziej niż w latach ubiegłych. Na dodatek w czasie kryzysu zatrudniają nowych kierowników od porządków na zakładzie za ogromne pieniądze i nowe samochody - Dramat!! Kiedy ktoś zrozumie ze to my jesteśmy sola tej firmy a nasze doświadczenie jest bezcenne??!!

Jaś
@Rondo

Wtedy gdy Dyrektor Grzegorz H. zostanie usunięty i zostanie postawiony przed sądem za doprowadzenie firmy do stanu w jakim się obecnie znajduje ! Jest to najbardziej niekompetentna osoba w tej firma pełniąca stanowisko do którego kompletnie się nie nadaje ! Oto cały Klucz Problemu !!

wolny

witam Jakie jest teraz wynagrodzenie netto miesięczne na wejście i czy jest socjal w tej firmie?

partyzant
@wolny

stawka 17zł + do 17% premii na początek. Dodatkowo za niedziele i nocki dodatkowe pieniądze. ok 3000zł na początek do ręki. Socjal jest na święta - bony ok 1400zł

Stanisław

Chciałbym powiedzieć że zaskoczył mnie nowy punkt Pipelife w Gorzowie Wielkopolskim. Świetny duży plac z możiwoscia dojazdu po cały asortyment zaskoczył mnie na plus w porównaniu z poprzednim miejscem. Niestety zachwyt minął po wejściu do biura. Przy 40stopniach w cieniu warunki prawie jak w saunie. Pomimo sprawnej obsługi wyszedłem ugotowany. Współczuję tym ludzią którzy muszą tam pracować. W dzisiejszych czasach klima w tego typu biurze to standard. Ktoś chyba zrobił pseudooszczedność. Przy dzisiejszych brakach kadrowych dziwię się że ktoś tak postępuje z ludźmi. Po pierwszym spojrzeniu byłem pozytywnie zaskoczony. Jednak na koniec pełen NEGATYW!!!!!

Black
@Stanisław

niestety taka sytuacja jest w większości przypadków. Pipelife tylko ładnie brzmi...

Maciek
@Stanisław

Niestety firma Pipelife nie ma odpowiedniego zaplecza ludzi do zarządzania, zaczynając od Dyrekcji kończąc na Agentach. A szkoda bo firma z potencjałem.Ogólnie panujący bałagan jest wynikiem braku edukacji oraz doboru odpowiedniego grona zarządzającego, decyzje podejmowane przez Dyrekcje są pochopne oraz kompletnie oderwane od realiów.

Zostaw merytoryczną opinię o Pipelife - Strzałków

• Jak się pracuje w Pipelife?

Zobacz opinie na temat firmy Pipelife tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pipelife?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pipelife?

Kandydaci do pracy w Pipelife napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pipelife