Norbert Dentressangle - ND Logistics

Nowogród Bobrzański

Opinie o Norbert Dentressangle - ND Logistics

kat
użytkownik zarejestrowany

czy oni szukają może kierowców na trasy poza Polskę?

Lubisz pracowac 24/7? Lubisz spedzac czas w autobusie do pracy? Lubisz chodzic z telefonem do toalety? Lubisz spac na osikanym lozku? Nie masz rodziny, przyjaciol, znajomych? Jestes calkowitym abstynentem? Lubisz, byc traktowany jak zlodziej i oszust. To praca wlasnie dla Ciebie! a do tego jak przelaczysz tacho na mlotki to po pracy masz.

Kris

Witajcie pracuje w tej firmie od 2 lat w UK i ta firma ciągle coś obcina zaczęło się od skrócenia godzin pracy bez nadgodzin bez premii bez jakichkolwiek dodatków o przepraszam christmas gift 10 funtów w bonie, który starczy na 9 chlebów albo półtora paczki papierosów albo drobną zabaweczkę dla mojego synka, albo skromny bukiecik kwiatków dla żony... Ta firma to po prostu żenada.

Zostaw opinię o Norbert Dentressangle - ND Logistics - Nowogród Bobrzański

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Norbert Dentressangle - ND Logistics