RYBHAND TRZCIELIŃSCY S.J.

Piekary Śląskie

Opinie o RYBHAND TRZCIELIŃSCY S.J.

aneta

no z rekrutacją jestm o tyl;e teraz problem że ich strona internetowa pełna jest jakichś errorów różniastych, żadna zakładka wydaje się nie działać, szczególnie ta z ofertami pracy.a ja akurat chciałabym w nowym sezonie iść do nich na świeże ryby może

bibi

Jako byly odbiorca tej firym nie polecam jej. Ich produkty sa niejadalne

n

chyba zmieniło się na minus

zord

chora firma!!! ludzie zapierniczają przed świętami po 18 godzin a szef nawet niema gestu by dac rybe pracownikom swoim którzy pracują własnie w rybach nie wspominając już o premi świątecznej!!! wstyd i żenada!!! w małych firmach i sklepikach ludzie dostaja symboliczne premie na świeta..szkoda słów!

M

A ja polecam zmienia się na plus :)

Dziewczyno co ty bredzisz...?...zarobki 1100...1300 zł. wyzysk człowieka przez człowieka...takie zarobki to ja miałem 10 laty temu...DZIADOSTWO nie polecam nikomu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o RYBHAND TRZCIELIŃSCY S.J. - Piekary Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RYBHAND TRZCIELIŃSCY S.J.