Fuks s.c.

Kostrzyn nad Odrą

Opinie o Fuks s.c.

Weronika

@anonim, jakie kary? Możesz powiedzieć o konkretnej sytuacji?

edek

chyba jest to jeden z większych salonów motocyklowych które znam, ale fjnie, ze tez oferuja pełen serwis tak naparwde, bo jak coś sie stanie to od razu naprawią.

edek

no sytuacja finansowa to chyba dobrze wygląda, skoro jakoś tam sobie oni radzą, to tylko na plus moim zdaniem jest, bo nowe zatrudnienia teraz będą jak nic moim zdaniem i to warto już przemyśleć jak sprawa się ma konkretnie. Dajcie znać jak ktoś pracuje na co zwracają uwage przy rekrutacji konkretniej.

mirinam

Kolego coś Ty brał, że ci nagle wyszedł Olsztyn :D ? Ewidentnie widać, że firma jest z drugiego końca Polski http://www.money.pl/rejestr-firm/nip/599-30-69-671/kod-pocztowy/66-470/ Na dobrą sprawę wiele osób może pracować za granicą, więc stąd wniosek dosyć prosty i oczywisty, że płacą w euro. Ciekawe tylko jak obecnie wygląda sytuacja finansowa i kadrowa firmy.

robson

witam pracowałem w 2010 w/w firmie szczerze nie obrażając nikogo nie wrócił bym do tej firmy harówkka jest ale nie chodzi o to naprawdę marne grosze i nie miła atmosfera, i obiecanki niby 1000 euro maks mialem za miesiąc 600 i non stop harówa odradzam. myśle że moja opinia komuś pomoże .

koko

praca giciorek

Agamemnon

Gdzie ta firma sie znajduje?

lukasz słoŃSk

[usunięte przez moderatora] . dostałem za miesiać 400 euro to na polskie 1600 zl a tera wiecie jak z praca ciezko wiec szanujcie takie duze pieniadze.

ROBIC WAM SIE NIECHCE JA PRACOWALEM U TOMKA I ZARABIALEM 2000 EURO [usunięte przez moderatora]

ja razy dwa

ja pracowałem troche obiecane bylo czekam na wypłate gdy dostane to sie wypowiem jak jest

GR

NIE WYPLACA PIENIEDZY I KANTUJE LUDZI 6 CENTOW ZA 10 ZLAPANYCH SZTUK POWALONY J JAGO PRACOWNIK [usunięte przez moderatora] TEZ TAK GO ZACHWALA NIE PRACUJCIE W TEJ FIRMIE TO PRZYKRYWKA ZAROBKI 100 EURO NA TYDZIEN BO TYLE DOSYTAL KOLEGA

korekl

za zlapanie 1000 kur 6 euro ekstra szef praca warunki tani przewoz mozna ekstra zarobic

Zostaw opinię o Fuks s.c. - Kostrzyn nad Odrą

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fuks s.c.