Opinie o Fuks s.c. w Kostrzyn nad Odrą

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Fuks s.c.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fuks s.c. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fuks s.c. w Kostrzyn nad Odrą

Michał Nowy wpis

A czy można liczyć na więcej niż najniższą krajową

edek Nowy wpis

chyba jest to jeden z większych salonów motocyklowych które znam, ale fjnie, ze tez oferuja pełen serwis tak naparwde, bo jak coś sie stanie to od razu naprawią.

edek Nowy wpis

no sytuacja finansowa to chyba dobrze wygląda, skoro jakoś tam sobie oni radzą, to tylko na plus moim zdaniem jest, bo nowe zatrudnienia teraz będą jak nic moim zdaniem i to warto już przemyśleć jak sprawa się ma konkretnie. Dajcie znać jak ktoś pracuje na co zwracają uwage przy rekrutacji konkretniej.

mirinam Nowy wpis

Kolego coś Ty brał, że ci nagle wyszedł Olsztyn :D ? Ewidentnie widać, że firma jest z drugiego końca Polski http://www.money.pl/rejestr-firm/nip/599-30-69-671/kod-pocztowy/66-470/ Na dobrą sprawę wiele osób może pracować za granicą, więc stąd wniosek dosyć prosty i oczywisty, że płacą w euro. Ciekawe tylko jak obecnie wygląda sytuacja finansowa i kadrowa firmy.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Fuks s.c.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Kostrzyn nad Odrą
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy ELEKTRYK (m / k) w Deutsche Bahn (062)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Automatyk/Elektronik zmianowy
Kostrzyn nad Odrą
Sima Consulting Sp. z o.o.
robson

witam pracowałem w 2010 w/w firmie szczerze nie obrażając nikogo nie wrócił bym do tej firmy harówkka jest ale nie chodzi o to naprawdę marne grosze i nie miła atmosfera, i obiecanki niby 1000 euro maks mialem za miesiąc 600 i non stop harówa odradzam. myśle że moja opinia komuś pomoże .

koko

praca giciorek

Agamemnon

Gdzie ta firma sie znajduje?

lukasz słoŃSk

[usunięte przez moderatora] . dostałem za miesiać 400 euro to na polskie 1600 zl a tera wiecie jak z praca ciezko wiec szanujcie takie duze pieniadze.

ROBIC WAM SIE NIECHCE JA PRACOWALEM U TOMKA I ZARABIALEM 2000 EURO [usunięte przez moderatora]

ja razy dwa

ja pracowałem troche obiecane bylo czekam na wypłate gdy dostane to sie wypowiem jak jest

GR

NIE WYPLACA PIENIEDZY I KANTUJE LUDZI 6 CENTOW ZA 10 ZLAPANYCH SZTUK POWALONY J JAGO PRACOWNIK [usunięte przez moderatora] TEZ TAK GO ZACHWALA NIE PRACUJCIE W TEJ FIRMIE TO PRZYKRYWKA ZAROBKI 100 EURO NA TYDZIEN BO TYLE DOSYTAL KOLEGA

korekl

za zlapanie 1000 kur 6 euro ekstra szef praca warunki tani przewoz mozna ekstra zarobic

Zostaw merytoryczną opinię o Fuks s.c. - Kostrzyn nad Odrą

Fuks s.c.