K.M.J. KASZUBOWSCY S.J.

Gdańsk

Opinie o K.M.J. KASZUBOWSCY S.J.

Maja

@KarolS.wspominasz o możliwości odbywania dodatkowych szkoleń. Taką możliwość mają wszyscy pracownicy firmy, czy też w większości Ci, którzy pracują w konkretnych jej działach? Możesz też powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda Twoja praca? Czy odbywa się ona w stałych godzinach, czy też może pracujesz w systemie zmianowym? Dodatkowe informacje mogą być pomocne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją do firmy.

agarka

Z tego co wiem, to wcześniej byli inni właściciele. Dziś jest to naprawdę miła i kulturalna firma. Każdy tu znajdzie coś dla siebie. Pracy jest sporo.

Ala

Firma na poziomie. Mało jest takich u nas. Można naprawdę znaleźć tu pracę na lata.

KarolS.

Ja mam tutaj często szkolenia i można dogadać się co do urlopów.

Maja

@Adrian8terminowość wypłacania wynagrodzenia, to bardzo ważny czynnik decydujący o wyborze miejsca pracy. To ważna informacja, że nie ma w tej kwestii problemów w firmie. Piszesz też o udogodnieniach dla pracowników. Mógłbyś powiedzieć na co można obecnie liczyć w tym zakresie?

Adrian8

Ja powiem, jak to teraz wygląda. Pracuje tu już jakiś czas i nie narzekam. Wpłaty są zawsze na czas. Pracodawca nie robi problemów z urlopami i innymi udogodnieniami dla pracowników.

Maja

@Wallyco zmieniło się po przejęciu firmy? Chętnie usłyszymy więcej na temat aktualnej sytuacji w firmie. Czy spóźnienia z wypłatami, o których wspomniałeś zdarzyły się jednorazowo, czy też sytuacja ta powtarza się?

ktoś kto odszedł

A tak w gwoli przypomnienia to co zostało napisane: "anonim 2011-10-17 12:44 Czy praca jest wyczerpująca w tej firmie? - to bardzo subiektywne odczucie, ja tak nie uważam. Pensja proporcjonalna do wydajności pracowników i właściwie dopasowana do zajmowanego stanowiska. \"Co do Szefostwa nie wtrącają się do roboty\" z tym się zgodzę, ale tez pomogą gdy zajdzie taka potrzeba, prawda?! \"ale także nie wiedzą co się dzieje u nich w firmie\" - oj...ja myślę, że wiedzą doskonale i szybko reagują na powstałe sytuacje, \"niestety mają złych doradców którzy mają manię wielkości i nieomylności\" - i mają tez własny rozum i potrafią odróżnić dobrą od złej rady i samodzielnie podjąć decyzję. \" Raczej pisał to ktoś z szefostwa. Jestem ciekaw jak się do tego w tym czasie odniosą :)

Wally

Firma nawet po przejęciu spada na dno. Od początku roku zwolniło sie 5-6 osob. Czy to jest normalne? Spóźnienie z wypłatami i brak wytłumaczenia przez sternika Gdańska. Brak slow. Nerwowa atmosfera. Każdy szuka pracy. Blokady na części. Żenada. Niby prestiżowa firma a zagrania poniżej krytyki.!

kd

@Agata a nie orientujesz sie mzoe czy beda w najbliszym czaie posuzkiwali kogos do pracy? pameitam od nich oferte na stanowisk0o doradcy do spraw nieruuchomosci wiec jak dla mniie to bardzo ciekawa oferta i chetnie bym tam u nich podjal wlasnie prace..

Jan

A co się stało z salonem SEAT'a w KMJ, ktoś wie? Już nie funkcjonuje?

bogdan

?.ale to juz koniec panowie brak czesci , beak płynności finansowej te wyroki za wyłudzenia to ciągnie firmę w dół . Powoli zblizamy sie do konca . Jednego nie rozumie jednak mają monopol i się wykładają

JA

Terminowość to przeszłość. Wypłatę za czerwiec dwa dni temu dostaliśmy (część nieoficjalną). Podobno szefowa w Lionie zabalowała i zabrakło na wypłaty ;)

Mariusz

I całe szczęście bo nikt go nie lubił

Jeden właśnie powstał z kolan i podziękował za współpracę

Mariusz

Mariusz - 2013-07-25 08:20:29 Mi jest dobrze, a skoro Tobie jest źle to się zwolnij i poszukaj innej pracy zamiast jątrzyć...Albo kiedy dwóch najlepszych sprzedawców odeszło do konkurencji a potem wrócili na kolanach??? coś w tym jest nie uważasz?? myślisz że wrócili bo w KMJ jest źle? Ha ha ha

Aninim
@Mariusz 25.07.2013 08:20

Korekta: była na czas. Coraz większe opóźnienia i obcinanie etatu.

pracownik KMJ

Mariusz - 2013-07-24 13:29:04 Ja pracuję w KMJ Kaszubowscy i póki co nie narzekam. Pensje są wypłacane terminowo, atmosfera fajna, szefostwo może być, a pracownicy nie odeszli, a zostali zwolnieni...To chyba w innym KMJ pracujesz... W Gdańsku w ciągu ostatniego miesiąca trzy osoby się zwolniły. W Gdyni zwolniono jedną, reszta odeszła sama, a konkretnie cztery. A to nie koniec :) Dobra atmosfera?? Buahahahaha.... Prawdą jest że kasa jest na czas. To jedyny plus.

Mariusz

Nie ma problemów z wypłatami wynagrodzeń dla pracowników. Pieniądze są wypłacane terminowo.

Nie wiem skąd Pan ma informację, że firma jest na skraju bankructwa? Jeśli nie ma Pan wglądu w dane finansowe firmy to proszę się na ten temat nie wypowiadać publicznie i nie pisać bzdur opartych na plotkach. Pracownicy przychodzą i odchodzą jest to naturalna rzecz i ma miejsce w każdej firmie.

Adam Z.

Firma na skraju bankructwa. Stara kadra ucieka. Z Gdańska odeszli sprzedawcy i mechanicy, w Gdyni cała obsługa biura serwisu i połowa mechaników.

Ktoś kto odszedł

Napisałem prawdę szkoda, że część mojej wypowiedzi została usunięta. Widocznie to, co napisałem biło po oczach. Nie jest też prawdą, że pomagają. Wręcz przeciwnie powiedzą jakoś to będzie. Następną nieprawdą jest to, że wiedzą, co się dzieje w ich firmie, bo tak nie jest. Następną nieprawdą jest to, że mają dobrych doradców, miną rok od mojego wpisu i co takiego zrobili ci doradcy żeby firma się rozwijała? Kompletnie nic, jakie mieli doświadczenie w branży motoryzacyjnej chyba takie, że mają własny samochód.

An

Opinia wyżej, to tylko próba podreperowanie wizerunku firmy. Ostrzegam, że firma płaci dużą część pensji pod stołem i obcina bez ostrzeżenia wynagrodzenie (bo może - bez konsekwencji).

Czy praca jest wyczerpująca w tej firmie? - to bardzo subiektywne odczucie, ja tak nie uważam. Pensja proporcjonalna do wydajności pracowników i właściwie dopasowana do zajmowanego stanowiska. \"Co do Szefostwa nie wtrącają się do roboty\" z tym się zgodzę, ale tez pomogą gdy zajdzie taka potrzeba, prawda?! \"ale także nie wiedzą co się dzieje u nich w firmie\" - oj...ja myślę, że wiedzą doskonale i szybko reagują na powstałe sytuacje, \"niestety mają złych doradców którzy mają manię wielkości i nieomylności\" - i mają tez własny rozum i potrafią odróżnić dobrą od złej rady i samodzielnie podjąć decyzję. \"Uwaga nie lubią jak ktoś pali papierosy\" - i maja do tego prawo, palić jednak nie zabraniają, są do tego przeznaczone odpowiednie miejsca na terenie firmy..... Reasumując zawsze znajdzie się jakiś niezadowolony pracownik, życzę mu jednak aby znalazł prace marzeń i opisał nowego pracodawce w samych superlatywach ;-)

ktoś kto odszedł

Praca jest wyczerpująca. Pensja średnia jak na warunki woj. pomorskiego. Niestety są osoby denerwujące tak jak w każdej pracy, [usunięte przez administratora]. Co do szefostwa nie wtrącają się do roboty ale także nie wiedzą co się dzieje u nich w firmie, niestety mają złych doradców którzy mają manię wielkości i nieomylności. Uwaga nie lubią jak ktoś pali papierosy.

Zostaw opinię o K.M.J. KASZUBOWSCY S.J. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie K.M.J. KASZUBOWSCY S.J.