Opinie o K.M.J. KASZUBOWSCY S.J. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie K.M.J. KASZUBOWSCY S.J.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie K.M.J. KASZUBOWSCY S.J. o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o K.M.J. KASZUBOWSCY S.J. w Gdańsk

agarka Nowy wpis

Z tego co wiem, to wcześniej byli inni właściciele. Dziś jest to naprawdę miła i kulturalna firma. Każdy tu znajdzie coś dla siebie. Pracy jest sporo.

Ala Nowy wpis

Firma na poziomie. Mało jest takich u nas. Można naprawdę znaleźć tu pracę na lata.

KarolS. Nowy wpis

Ja mam tutaj często szkolenia i można dogadać się co do urlopów.

Maja Nowy wpis

@Adrian8terminowość wypłacania wynagrodzenia, to bardzo ważny czynnik decydujący o wyborze miejsca pracy. To ważna informacja, że nie ma w tej kwestii problemów w firmie. Piszesz też o udogodnieniach dla pracowników. Mógłbyś powiedzieć na co można obecnie liczyć w tym zakresie?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie K.M.J. KASZUBOWSCY S.J.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Adrian8

Ja powiem, jak to teraz wygląda. Pracuje tu już jakiś czas i nie narzekam. Wpłaty są zawsze na czas. Pracodawca nie robi problemów z urlopami i innymi udogodnieniami dla pracowników.

Maja

@Wallyco zmieniło się po przejęciu firmy? Chętnie usłyszymy więcej na temat aktualnej sytuacji w firmie. Czy spóźnienia z wypłatami, o których wspomniałeś zdarzyły się jednorazowo, czy też sytuacja ta powtarza się?

ktoś kto odszedł

A tak w gwoli przypomnienia to co zostało napisane: "anonim 2011-10-17 12:44 Czy praca jest wyczerpująca w tej firmie? - to bardzo subiektywne odczucie, ja tak nie uważam. Pensja proporcjonalna do wydajności pracowników i właściwie dopasowana do zajmowanego stanowiska. \"Co do Szefostwa nie wtrącają się do roboty\" z tym się zgodzę, ale tez pomogą gdy zajdzie taka potrzeba, prawda?! \"ale także nie wiedzą co się dzieje u nich w firmie\" - oj...ja myślę, że wiedzą doskonale i szybko reagują na powstałe sytuacje, \"niestety mają złych doradców którzy mają manię wielkości i nieomylności\" - i mają tez własny rozum i potrafią odróżnić dobrą od złej rady i samodzielnie podjąć decyzję. \" Raczej pisał to ktoś z szefostwa. Jestem ciekaw jak się do tego w tym czasie odniosą :)

Wally

Firma nawet po przejęciu spada na dno. Od początku roku zwolniło sie 5-6 osob. Czy to jest normalne? Spóźnienie z wypłatami i brak wytłumaczenia przez sternika Gdańska. Brak slow. Nerwowa atmosfera. Każdy szuka pracy. Blokady na części. Żenada. Niby prestiżowa firma a zagrania poniżej krytyki.!

kd

@Agata a nie orientujesz sie mzoe czy beda w najbliszym czaie posuzkiwali kogos do pracy? pameitam od nich oferte na stanowisk0o doradcy do spraw nieruuchomosci wiec jak dla mniie to bardzo ciekawa oferta i chetnie bym tam u nich podjal wlasnie prace..

Jan

A co się stało z salonem SEAT'a w KMJ, ktoś wie? Już nie funkcjonuje?

bogdan

?.ale to juz koniec panowie brak czesci , beak płynności finansowej te wyroki za wyłudzenia to ciągnie firmę w dół . Powoli zblizamy sie do konca . Jednego nie rozumie jednak mają monopol i się wykładają

JA

Terminowość to przeszłość. Wypłatę za czerwiec dwa dni temu dostaliśmy (część nieoficjalną). Podobno szefowa w Lionie zabalowała i zabrakło na wypłaty ;)

Mariusz

I całe szczęście bo nikt go nie lubił

Jeden właśnie powstał z kolan i podziękował za współpracę

Mariusz

Mariusz - 2013-07-25 08:20:29 Mi jest dobrze, a skoro Tobie jest źle to się zwolnij i poszukaj innej pracy zamiast jątrzyć...Albo kiedy dwóch najlepszych sprzedawców odeszło do konkurencji a potem wrócili na kolanach??? coś w tym jest nie uważasz?? myślisz że wrócili bo w KMJ jest źle? Ha ha ha

Aninim
@Mariusz

Korekta: była na czas. Coraz większe opóźnienia i obcinanie etatu.

pracownik KMJ

Mariusz - 2013-07-24 13:29:04 Ja pracuję w KMJ Kaszubowscy i póki co nie narzekam. Pensje są wypłacane terminowo, atmosfera fajna, szefostwo może być, a pracownicy nie odeszli, a zostali zwolnieni...To chyba w innym KMJ pracujesz... W Gdańsku w ciągu ostatniego miesiąca trzy osoby się zwolniły. W Gdyni zwolniono jedną, reszta odeszła sama, a konkretnie cztery. A to nie koniec :) Dobra atmosfera?? Buahahahaha.... Prawdą jest że kasa jest na czas. To jedyny plus.

Mariusz

Nie ma problemów z wypłatami wynagrodzeń dla pracowników. Pieniądze są wypłacane terminowo.

Nie wiem skąd Pan ma informację, że firma jest na skraju bankructwa? Jeśli nie ma Pan wglądu w dane finansowe firmy to proszę się na ten temat nie wypowiadać publicznie i nie pisać bzdur opartych na plotkach. Pracownicy przychodzą i odchodzą jest to naturalna rzecz i ma miejsce w każdej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o K.M.J. KASZUBOWSCY S.J. - Gdańsk

K.M.J. KASZUBOWSCY S.J.
2.9/5 Na podstawie 37 ocen.
  • Potrzebna 9 lok. 16
    02-448 Gdańsk