Opinie o Konsorcjum Polskich Biur Podróży- Trade & Travel Company Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Konsorcjum Polskich Biur Podróży- Trade & Travel Company Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Konsorcjum Polskich Biur Podróży- Trade & Travel Company Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konsorcjum Polskich Biur Podróży- Trade & Travel Company Sp. z o.o. w Łódź

Renata

Czy rotacja pracowników nadal się utrzymuje? Szukam nowych ofert pracy, i natrafiam tylko na archiwalne ogłoszenia:( Może jednak warunki się poprawiły? Rok temu biuro szukało managera produktu turystycznego :) Ktoś z was pracuje/pracował na tym stanowisku? Lub brał udział w rekrutacji? Chciałabym na nie aplikować, gdy pojawi się podobna oferta, chętnie przeczytam jakie macie doświadczenia z pracą w firmie. Może znajdzie się ktoś, kto jednak uważa że praca jest na plus? :P

Zuzanna

Chęć do nauki i pracy. Sumienność, dokładność. Po prostu trzeba chcieć pracować. Na temat wysokości pracowników nie mam wiedzy.

Lucy Nowy wpis

Trzeba mieć doświadczenie w branży turystycznej, żeby przyjęli czy sama branża nie ma tak znaczenia jak specjalizacja? Bo niestety nie miałam przyjemności pracować w tej dziedzinie wcześniej, ale chętnie ucze się nowych rzeczy. :)

Zuzanna Nowy wpis
@Lucy

Wyślij CV na adres biuro@konsorcjum.pl. Nic Cię to nie kosztuje, a nóż się uda. Nikt z marszu nie jest odrzucany. Chęć do nauki i pracy, sumienność i dokładność to cechy których poszukujemy u pracowników.

Renata

@Renata

Rotacja jest, ale stażystów z pośredniaka i praktykantów ze szkół. Pracownicy etatowi są w stałej ekipie.

Barbara
@Zuzanna

A czy stażyści i praktykanci zarabiają w tej firmie, czy raczej te staże są bezpłatne? Piszesz, że rotują się w firmie, czyli idąc na staż czy praktyki nie ma szans na stałe zatrudnienie?

@Barbara

Stażyści się pośredniaka otrzymują wyplaty z urzędu, natomiast jeśli się sprawdzą są zatrudniani i otrzymują pensje od pracodawcy.

Kazimierz
@Zuzanna

Zwykle po ilu miesiącach pracodawca może ich przejąć od Urzędu Pracy i zatrudnić? Po trzech jak to jest standardowo w stażu czy dłużej?

@Kazimierz

Wg mojej wiedzy teraz staż z PUP trwa 4 miesiące.

@Zuzanna

a czym trzeba się wykazać jako stażysta u nich, żeby wzięli pod uwagę stałe zatrudnienie? No i potem taki stażysta jak już staje się pracownikiem to jakie wynagrodzenie otrzymuje?

Zuzanna Nowy wpis

Asia

Duża rotacja pracowników pokazuje, ze jest to miejsce którego należy unikać! Pracowałam tam kilka miesięcy temu, nie liczą się z pracownikiem, nie szanują ludzi kłamią - to tylko niektóre ich cechy. Sama doświadczyłam tam złego traktowania - omijajcie z daleka

Niektóre wycieczki wymagają większego budżetu, jak tak się człowiek przyjrzy, ale dają ogromną wartość na miejscu i pod kątem organizacyjnym. Nie żałuję wydanych pieniędzy. Zwiedziłem USA. Czasami trzeba się z domu wyrwać.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Konsorcjum Polskich Biur Podróży- Trade & Travel Company Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Dariusz

Właśnie nie tylko dobra organizacja, ale czuć, że ma się do czynienia z profesjonalnym organizatorem od samego początku.

Kuba

Coś zdecydowanie dla turystów poszukujących dodatkowych wartości kulturowych przy wyjazdach, aktywnego wypoczynku, naprawdę dobrego jedzenia i premium zakwaterowania.

Na dzień dzisiejszy nie znajdziecie lepszych warunków wyjazdu zagranicznego, powiedzmy egzotycznego z ogromna dbałością o szczegóły.

Lary

Hmm, widzę że nic się nie zmieniło od moich czasów pracy w tej "firmie. O prowizjach zapomnij, o wyjazdach zapomnij -jeździ tylko "zarząd " z kolesiostwem, o szkoleniach zapomnij - chyba że darmowe. Zero szacunku do pracownika więc ludzie normalni nie zostają tam długo. Za wszystko odpowiadasz, robisz wszystko za wszystkich i powinieneś się cieszyć że Ci zapłacą wynagrodzenie. Radzę omijać szerokim łukiem.

Ann
@Lary

Podpisuję się pod tą opinią. Dodam jeszcze o odejmowaniu od wynagrodzenia tajemniczych kosztów pracowniczych i proszeniu się o własne wypracowane pieniądze. Dobrze, że już mnie tam nie ma.

ZXY
@Lary

Napisano poprostu prawdę

laureen

Prosze uwazac na to biuro. Otrzymalismy z mezem zaledwie 1/3 zwrotu zaliczki za niezorganizowana Pielgrzymke w czasie Covid-u. Moje 3 maile pozostaly bez odpowiedzi, gdyz wg biura wszystko jest zgodnie z prawem a wg prawa polskiego i iunijnego powinien byc zwrot. Nikomu nie polecam tego biura. W branzy turystycznej jest duzy wybor- zastanowcie sie czy chcecie poniesc straty materialne (my mielismy wykupione ubezpieczenie).

Juri
@laureen

Ja jestem w sporze sadpwym z tym psełdo biurem podruż !!! Nie wykupujcie u nich wycieczek przez covid nie chca oddać mi piniedzy za nie odbyta wicieczke tyle w temacie wziołem adwokata.

Beata

Dzień dobry, jak wygląda praca w Konsorcjum Polskich Biur Podróży- Trade & Travel Company biorąc pod uwagę pandemię i wprowadzane obostrzenia? Chciałabym się dowiedzieć czy można w firmie liczyć aktualnie na stabilne zatrudnienie.

XYZ
@Beata

W tej firmie jest strasznie duża rotacja więc na zatrudnienie spokojnie mozesz liczyć. Niestety ale to było najgorsze miejsce pracy w jakim byłam. Bałagan, brak zorganizowania, zero motywacji. Jeśli coś jest źle to zawsze jest to Twoja wina. Żadnych szkoleń czy możliwości rozwoju. Na koniec miesiąca także nie ma co liczyć że zostanie się docenionym. Najlepiej jakbyś pracowała za najniższą krajową i jeszcze całowała szefową po jej brudnych butach za to że Cie przyjeła.

Co tu robią klienci???

Ten portal jest chyba do wystawiania opinii pracodawcom przez pracowników a nie rozgoryczonych klientów. Od tego są inne miejsca. Wszystkie komentarze, które nie dotyczą opinii jako pracodawcy powinny być usunięte.

Fack
@Co tu robią klienci???

Spadaj jesteś właścicielem pewnie

Co tu robią klienci???
@Fack

Nie jestem właścicielem. Jestem osobą która szuka pracy i potrzebuje rzetelnych informacji na temat pracy w danej firmie i podejścia do pracownika, a nie musi czytać Wasze żale na temat niezrealizowanych wyjazdów przez epidemię. Proponuję opierać się na przepisach które obowiązują w Waszych sytuacjach a nie skupiać się na wypisywaniu zlosliwych komentarzy, nie znając możliwości biura i swoich.

ONA
@Co tu robią klienci???

Nie grzej się tak jurysto;) Gdyby biuro stanęło na wysokości zadania i oddało klientom należności bez szemrania i opóźnień to nikt by nie zamieszczał tutaj takich komentarzy.

Arek

Same komentarze klientów, a ja chciałem się dowiedzieć jak tam się pracuje??

Keti

Prawo jasno określa, ze w takim przypadku klient może odstąpić od umowy za zwrotem wszystkich poniesionych wpłat. Konsultowałam to również na infolinii przy UOKiK , gdzie ekspert jednoznacznie potwierdził, że klient ma prawo otrzymać zwrot wszystkich wpłat w ciągu 14 dni od złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Ja takie oświadczenie złożyłam maile'm i listem poleconym. Niestety biuro idzie w zaparte i nie zamierza respektować prawa,tylko finansować kryzys zatrzymanymi pieniędzmi swoich klientów. Obecnie złożyłam prośbę o interwencję do swojego miejskiego Rzecznika Praw Konsumenta a dzisiaj wysyłam Przedsądowe wezwanie do zapłaty i zawiadomienie do UOKiK o stosowaniu przez operatora niedozwolonych praktyk, jak mi poradzono. Pozdrawiam

Oo
@Keti

Proszę napisać na jakim etapie jest Pani sprawa, jakie kroki poczyniło biuro?

Jurek 63
@Keti

Ja rònież jestem w sporze z tym biurem podròży mjałem wykupioną wycieczkę objazdową do Izraela w terminie 20.03-27.03.2020r. Odstąpiłem od umowy 3.03.2020r droga e-meila oraz listownie 04.03.2020r. Czekając na odpowiedz ze strony biura ktorą otrzymałem18.03.2020 r. odpowiedz ze mam sie zastanowić nad innym terminem do skorzstnia z tej wycieczki, odczekalem kilka dni i odpowiedziałem że skorzystam z ich nowych terminòw , a po kilku godzinach otrzymuje od tego biura meila na moje nazwisko na moja skrzynkę że informacja trafiła do mnie omyłkowo oni źadnych zwrtòw mi pieniedzy nie odadzą bo rozliczli sie już z kontahętami,rece opadaja idę z tym do sądu o zwrot pieniedzy i zadośćuczynienia za poniesione straty i można korzystać z pomocy rzecznikòw miejskich praw konsumęta piszą pozwy w ramach swoich obowiazkòw.

nieznajoma

Właśnie boksujemy się z biurem o zwrot kosztów odwołanej wycieczki do Izraela

Rafał
@nieznajoma

Czy odwołaliście wycieczkę ze względu na pandemię? Jaki jest stosunek tego biura do zwrotu środków? Dajcie znać.

Turystka
@nieznajoma

Ja też jestem w takiej sytuacji co piszecie do biura

Wiki

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać? Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!!!!

Tamara
@Wiki

@Wiki Sądząc po obecnej liczbie "konsultantów" w tym biurze, to chyba raczej wszędzie lepiej niż tam. Ciekawe czy kiedykolwiek się zdarzyło, by ten kto raz z własnej woli odszedł, do tej firmy później jeszcze wrócił.

Bynio1988
@Wiki

Z pozytywnych rzeczy ;) ...kiedyś organizowali fajne study tour :) Raz mi się nawet udało załapać na taki wyjazd, ale to było ponad 5 lat temu ;) Ogólnie to ciężko było się dostać na ich wyjazdy szkoleniowe, bo z tego co się dowiedziałem to większość najlepszych famtripów była robiona jako tańsze wycieczki dla ziomali ich szefostwa.

klara
@Bynio1988

oj tak. kiedys bylam a jednym study jako jedyny agent. reszta to lekarze, adwokaci, znajomi prezesa. ta firma to jakis przekret

kropek
@Wiki

tak. zupełnie nic. nawet w "dobrych czasach 1 wc na 15 osob.....

@kropek

To chyba nie jest aż tak duży problem - no ale Ty oczywiście możesz mieć inne zdanie. Uważasz, że o Trade & Travel Company nic pozytywnego nie można napisać, no ale to nic konkretnego mi nie mówi. Może powiesz coś na temat zarobków w tej firmie? Interesuje mnie to, czy w ostatnich miesiącach się one zwiększyły, czy raczej są na podobnym poziomie.

marta wojnarowska

UWAGA NA TO BIURO !!! Byliśmy na pielgrzymce do Izraela w lutym. Nasz wyjazd odkładano 3 razy ze względu na brak kompletu.Pierwsze dwa noclegi zakwaterowano nas w hotelu, który miał być zgodnie z ofertą 4* a okazał się być w remoncie...W pokojach tak brudno,że baliśmy się dotknąć do czegokolwiek.Ściany zagrzybione,obite z tynku,poplamione( chyba oplute...brrrr) czymś co przypominało krew,połatane gipsem,pozrywane zasłony,pościel koloru delikatnej herbaty,na podłodze taki brud,że chodziliśmy w butach bo szkoda nam było zakładać klapki. W łazience zardzewiałe instalacje od prysznica i zlewozmywaka,w wannie i zlewie taki brud, że na samą myśl o skorzystaniu z nich dostałem wysypki. W narożnikach grzyb połączony z brudem a rura odprowadzająca zawartość z muszli wyglądała tak jakby ktoś nie trafił z potrzebą do sedesu tylko na zewnątrz...brrrr.Posiłki były w remontowanej sali jadalnej.W otwartych pomieszczeniach obok trwały prace budowlane: kuto i wiercono ściany a cały pył dostawał się na jadalnię. W jednym z parowych podgrzewaczy dań stojącym obok tego czynnego, gdzie leżało nasze jedzenie, był gruz( jak to na budowie...). Pseudo kelner zamiast wysypać pieczywo z worka do specjalnego kosza, wyjmował je ręcznie, potem szedł na plac budowy...o przepraszam- na zaplecze,tam chyba pomagał w pracach a następnie wracał i brudnymi!!! łapami zabierał jedzącym jeszcze ludziom talerze. Po interwencji mailowej przeniesiono nas na następny dzień do ...piwnicy.Tam już nie budowano i nawet znalazły się obrusy!!! ale granatowe narzuty na krzesłach były tak brudne od kotów lub psów, że zastanawialiśmy się czy nie biegały też po stołach.Po przyjeździe interweniowaliśmy w biurze i...powiedziano nam nie widzą możliwości na zwrot kosztów ze względu na rozbieżność pomiędzy ofertą a realiami.TUNDRA MORALNA I TAJGA ETYCZNA ! Tych wszystkich Państwa, którzy zdecydujecie się na ofertę biura, PRZESTRZEGAMY ! Na podstawie wcześniejszych opinii nie liczcie na odpowiedzialność ze str.biura

Tamara
@marta wojnarowska

nigdy mi się nie zdarzyła taka sytuacja z tym biurem podróży, a jechałam już z nimi 3 razy, co prawda do Izraela nie, ale np. do Tajlandii. Musiałaś mieć pecha, bo nie ma tak w tym biurze na pewno...

Lukas
@Tamara

To nie pech! To lipna oferta biura! Miałem podobną przygodę.

gosli_naa
@marta wojnarowska

ja też widocznie miałam pecha..... zmiany hoteli, arogancja pracownic potwierdzana bezczelnością pani dyrektor. moi rodzice byli z nimi w izraelu kilka lat temu. cudowna obsługa. pani ania (nazwiska nie pamiętam) cierpliwa, wysłuchała, odpowiedziała na każde pytanie. nei zawsze liczy się ilość....podejście do Klient jest też ważne. teraz nie polecam

kropek
@Tamara

ojjj odp pisal chyba pracownik

skoncentrowany

czyli ponownie wychodzi, że zmienił się zespół i firma ucierpiała. a może nawet nie firma ale Klienci, którzy spotykają się z opieszałością i arogancją pracowników

Weronika

@gobi, czy Konsorcjum Polskich Biur Podróży- Trade & Travel Company oprócz stałego wynagrodzenia i prowizji udziela pozapłacowych benefitów? W modzie wśród pracodawców jest oferowanie dofinansowań do kart sportowych, prywatnej opieki medycznej lub po prostu organizowanie integracji wśród pracowników.

nie.

ageva
@Weronika

zdecydowanie nie. do tego za wyjazdy na targi czy z grupami każą podpisywać zobowiązania, że jak się zwolnisz to zwracasz kase. nie ma kart, opieki medycznej.... integracja kiedyś była...raz do roku, dziś nie ma dobrych pracowników to nie ma się komu integrować

Smog
@Weronika

Z benefitów pozapłacowych raz na miesiąc jest chleb wiejski z masłem, cebulą i pomidorem do podziału. Serio

Alex

Nie polecam osobom które wybierają się tam do pracy a tym bardziej na staż. Szukają tylko bawoła który robi tam wszystko za marne grosze.. co do wycieczek, innych organizatorów owszem dobre wycieczki i dobrze dopazowane pod klienta,swoje- odradzam.

@Alex

Czy po odbyciu wspomnianego przez Ciebie stażu, można liczyć na zatrudnienie w firmie? Jak wyglądają początkowe warunki zatrudnienia w Konsorcjum Polskich Biur Podróży- Trade & Travel Company? Twoja wypowiedź może okazać się przydatna dla osób znajdujących się na początku ścieżki zawodowej.

ageva
@Weronika

najniższa pensja, do tego prowizja. która w rzeczywistości odbiega od tego co obiecane. a czasem trzeba było czekać na nią i 8 miesięcy pomimo osiągniętych planów i założeń sprzedażowych nie sa wypłacne żadne premie. dlatego prawie cały zespół odszedł

kasia
@ageva

to bardzo ciekawe co piszesz, a raczej smutne. byłam i nich na stażu jakieś 10 lat temu i dokładnie tak samo to wszystko wygladało... do tego tragiczna, nawet patologiczna atmosfera i zero możliwości nauczenia się czegokolwiek, bo kierownictwo mało asertywne i niepotrafiące poradzić sobie ze stresem :(

kasia
@ageva

w tamtych czasach nawet konsultantom kazali składać w WORDZIE katalogi :))) bardzo profesjonalne podejście.... nadal to praktykują?

klient

Jako biuro podróży pod kątem ofert i obsługi wycieczek- są bardzo dobrzy. Starają się znaleść odpowiednią ofertę dla klienta, doradzają, pomagają w wyborze. Dobra obsługa klienta.

latem
@klient

tak się starają, że na odp czekasz i 2 tygodnie. opryskliwa obsługa

Zostaw merytoryczną opinię o Konsorcjum Polskich Biur Podróży- Trade & Travel Company Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Konsorcjum Polskich Biur Podróży- Trade & Travel Company Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Konsorcjum Polskich Biur Podróży- Trade & Travel Company Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Konsorcjum Polskich Biur Podróży- Trade & Travel Company Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Piotrkowska 92
    90-103 Łódź

Konsorcjum Polskich Biur Podróży- Trade & Travel Company Sp. z o.o.