Konsorcjum Polskich Biur Podróży- Trade & Travel Company Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Konsorcjum Polskich Biur Podróży- Trade & Travel Company Sp. z o.o.

Anna

Bardzo uczciwe biuro podróży. Skorzystałam z ich oferty już kilka razy i nigdy się nie zawiodłam. Wycieczki odbyły się zgodnie z ustaleniami i harmonogramem. Wspaniali przewodnicy i opieka. Jak najbardziej polecam

Alicja

Byłam na pielgrzymce w Izraelu i jestem pod wrażeniem. Nie sądziłam, że może być tak fajnie :) Mieliśmy super przewodnika i zobaczyliśmy najważniejsze (i nie tylko) miejsca. Piękne przeżycie

Leon

Jeśli chodzi o biura podróży, to Konsorcjum jest moim numerem jeden. Wyjeżdżałem z nimi już kilka razy i udowodnili, że zasługują na zaufanie. Pełen profesjonalizm i szacunek do klienta

Eliza

Zgadzam się z poniższymi opiniami. Widać, że biuro jest rzetelne i prowadzone przez profesjonalistów, co potwierdza organizacja podróży i brak wpadek. Mój wyjazd przebiegł bezproblemowo i pył pełen atrakcji

Aleksandra

Profesjonaliści w każdym calu. Byłam na pielgrzymce w Izraelu i zobaczyłam maksimum tego co mogłam. Tyle atrakcji, wspaniałe przeżycie duchowe - będę to wspominać do końca życia. Żadna godzina tam nie była zmarnowanym czasem. Przewodnicy sympatyczni i kompetentni tak samo jak pracownicy biur. Mega!

Maciej

Byłem razem z małżonką na naszej wymarzonej wycieczce do Meksyku i wróciliśmy bardzo zadowoleni. Zobaczyliśmy bardzo dużo - Muzeum antropologii i historii, Plac Trzech Kultur, Bazylikę Matki Boskiej z Guadalupe i wiele wiele innych. Fantastyczni przewodnicy, całość przemyślana i świetnie zorganizowana, a co najważniejsze - czuliśmy się bezpieczni

Robert

Fajne podejście do klienta i atrakcyjne oferty, szczególnie jeśli chodzi o dalsze miejsca takie jak Chiny czy Stany Zjednoczone Ameryki. Hotele w dobrym standardzie, często dodatkowe bonusy np vouchery czy masaże w zależności od miejsca. Rzetelne biuro podróży, które zapracowało na tą opinię

Klara

Słyszałam, że Konsorcjum organizuje świetne wycieczki objazdowe i pielgrzymki do rożnych miejsc zachęcona postanowiłam skorzystać z ich oferty i poleciałam do Izraela. Piękne przeżycie duchowe i estetyczne. Zobaczyłam wszystko, co jest dla mnie bardzo istotne. Betlejem, Jerozolimę, Nazaret i jeszcze zaliczyłam kąpiel w Morzu Martwym. Rewelacja

Łukasz

W mojej opinii bardzo dobre biuro podróży. Przede wszystkim mają ciekawą ofertę i można wybrać wycieczkę w każdą stronę świata. W przypadku wyjazdu do USA pośredniczą w uzyskaniu promesy wyjazdowej, co jest bardzo pomocne. Często możliwość wylotu z lotniska, które nam pasuje i do tego wspaniała organizacja. Naprawdę warto. Zdecydowałem się z nimi pojechać już kilka razy i nigdy nie byłem zawiedziony

Bartłomiej

Super! Ze wszystkich biur podróży, z których korzystałem, Konsorcjum zdecydowanie wypadło najlepiej. Byłem na Bali i jestem zauroczony tym miejscem oraz organizacją wycieczek (do tego kilka w gratisie). Cena jak na taką odległość bardzo atrakcyjna, a opieka wzorowa. Z czystym sumieniem polecam

Marzena

Zawsze marzyłam o pobycie na Hawajach i spełniłam to marzenie z Konsorcjum. Polecili mi znajomi i bardzo się z tego cieszę. Oferta atrakcyjna cenowo, wylot, przylot i pobyt zorganizowane doskonale. Wspaniała opieka. Nie mam żadnych "ale". Jeśli komuś zależy na bezproblemowym wypoczynku, to warto zdecydować się na to biuro podróży

Ewa

Według mnie to bardo dobre biuro podróży. Byłam już z nimi na kilku wyjazdach i ani razu się nie zawiodłam. Organizacja wyjazdu, przyjazdu i wycieczek na wysokim poziomie. Nie spotkałam się nigdy z żadnymi problemami. Rezydenci zawsze kompetentni i służący pomocą w każdej (nawet błahej) sytuacji. Wyjeżdżam i wracam bez stresu i za każdym razem zadowolona

Beata

Biuro podróży warte polecenia i zasługujące na wysoką ocenę. Byliśmy z mężem na pielgrzymce w Izraelu i jesteśmy pod wielkim wrażeniem. nie spotkaliśmy się z żadnymi problemami. Wszystko płynnie zorganizowane. Zobaczyliśmy wszystko co chcieliśmy, ale znalazł się również czas na wypoczynek nad Morzem Martwym. Po prostu rewelacja

Ewa

Rzetelne biuro, w którym wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Poleciałam z nimi do Francji, Maroko i Turcji. Wszystko było zgodne z opisem i mieliśmy zapewnioną świetną opiekę. Żadnych problemów z wylotem i przylotem. Generalnie wszystko na bardzo duży plus

jelonek

Chciałbym bardzo podziękować konsorcjum za niezwykle udaną wycieczkę do Izraela. Przewodnik który mnie oprowadzał bym idealnym przykładem osoby kochającej swoją pracę, lot był bezproblemowy a do tego program był obfity w atrakcje. Na pewno jeszcze kiedyś się wybiorę z nimi na wakacje ;)

Czekamy na Twoją opinię! Coś się w firmie zmieniło, są nowe miejsca pracy czy kadra pracownicza nie zmienia się od lat? Czekamy na nowe informacje.

Zostaw opinię o Konsorcjum Polskich Biur Podróży- Trade & Travel Company Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Konsorcjum Polskich Biur Podróży- Trade & Travel Company Sp. z o.o.