Net7

Opinie o Net7

mama

a co takiego twoim zdaniem było takiego stresującego w tej firmie? napisz proszę tez na jakim stanowisku pracowałaś bo ja się wybieram na Senior Ruby on Rails developer w Koszalinie i chcę mieć jakieś odniesienie

Aneczka_316

Słowa kojarzące się z NET 7 Sp. z o.o. :.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako: dobrą Atmosfera i ludzie tam pracujący są mili, pomocni, przyjacielscy . Od jakiej stawki można negocjować pensję brak możliwości negocjacji Najbardziej podobało mi się w NET 7 Sp. z o.o.: atmosfera w miejscu pracy Najbardziej nie podobało mi się w NET 7 Sp. z o.o.: za duża odpowiedzialność (na stanowisku kasjera osoba odpowiada nie tylko za kasę ale również za za stany magazynowe)

Zostaw opinię o Net7 - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Net7