Opinie o Delikatesy Centrum Konopiska w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Delikatesy Centrum Konopiska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Delikatesy Centrum Konopiska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delikatesy Centrum Konopiska w Częstochowa

Zorba Nowy wpis

Podpowiedzcie na jakie warunki nie tylko finansowe można liczyć w firmie?

Czy ktoś wie, jak aktualnie przedstawia się sytuacja Delikatesy Centrum Konopiska na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób zamieszkałych Częstochowa i okolice oraz poszukujących zatrudnienia.

Krystyna Nowy wpis

Nie jest tak źle. Zastanawiam się kto i w jakim celu zorganizował taką nagonkę na Konopiska. Moja kuzynka pracuję tam około 3 lat i rzadko kiedy zdarza się żeby narzekała. Zdarzają się gorsze i lepsze dni ,ale jest tak jak mówi przysłowie , że "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma"a jak się komuś nie chce pracować to niech siedzi w domu. Bo wiem że każdy pracodawca już z reguły ma coś za uszami i nigdzie nie jest idealnie. A naganiaczom życzę powodzenia i żeby znaleźli pracę w raju.

oddda

beznadzieja i idiotyczne zasady. kierownik regionalny p dor.. beznadziejna rozdarta i wogóle współczucia dla tych kierowniczek i kasjerek. z nią nieda sie wyrobic ale nic dziwnego musi sie podlizac dyrektorom i włascicielą a na pracowników drze ryja na sklepie przy klijentach

stały klient
@oddda

wy Pani Doroty w ogole nie znacie, jezeli kobieta tlumaczy kierowniczkom coś po 20 razy a one dalej tego nie rozumieją to jak z takimi ludźmi w ogóle robić? ktoś był z was w takiej sytuacji? raczej wątpie, każdy ma cierpliwość ale ta cierpliwość się kiedyś kończy, Pani Dorota zawsze we wszystkim pomoże to uczciwa kobieta i bardzo pogodna, więc prosiłabym o niewypowiadanie się o ludziach w stylu "beznadziejna" bo beznadziejny jest ten komentarz, pozdrawiam serdecznie ;)

Maruder Nowy wpis
@stały klient

Popieram, można z Nią żyć i pracować. Bo gdyby każdy robił to co do niego należy nie byłoby większych problemów. A jeżeli pół dniówki stoi się pod sklepem z papierosem to później jest problem. Czy widzieliście żeby w Express Markecie ekspedientki wystawały non stop za budynkiem . Aż przykro patrzeć.Z tego co widzę a chodzę na zakupy codziennie,można pracować trzeba tylko chcieć. Bo są tam pracownice które pracują już kilka lat i jakoś Pani Dorota ich nie wykończyła,a młodzież która przychodzi do pracy powinna mieć więcej pokory (nie znaczy to, że ma być niewolnikiem) a nie biegać po sklepie i wyśmiewać się z pozostałych pracowników (podwładnych).

Zuza Nowy wpis

Z tak negatywnym podejściem nic dobrego nie będzie. Może praca w takiej firmie nie jest dla niektórych osób właściwa?

Brałeś udział w rekrutacji do Delikatesy Centrum Konopiska. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Częstochowa
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Częstochowa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Monter Konstrukcji Stalowych
COMMERCECON

To mój ulubiony market!

Julita

@Gosc skoro masz takie uwagi to czemu od razu nie zgłosisz tego kierownikowi sklepu Delikatesy Centrum Konopiska? Tutaj jest forum opinii o pracodawcy, dlatego też nikt Ci nie odpowie na Twój post.

Gosc

Bardzo lubię robić zakupy w delikatnych ale przeraża mnie kompletna ignorancja przy wykladaniu suszonych owoców i bakalii bez przykrycia narazone na wszelki kurz i brud.a tak jest w Krzepicach.Kochane Panie bardzo Was lubię ale postarajcie się polubić klienta.

Julita

@stały klient miło, że kogoś bronisz jednak mimo wszystko forum publiczne to dalej nie jest miejsce do opisywania konkretnego pracownika Delikatesów Centrum Konopiska. Czy ktoś z pracowników zechciałby się z własnej perspektywy wypowiedzieć na temat pracy w sklepie?

Julita

@basia t czyli oprócz pracy w niedzielę nic więcej nie przeszkadza Ci w tym pracodawcy? Czy podałabyś jakie są zalety pracy w Delikatesy Centrum Konopiska? Taka informacja będzie przydatna osobom chcącym tam pracować.

basia t

tak byc nie powinno, o atmosferę trzeba dbać na sklepie. jednak ta sieć delikatesów ma swoje wysokie standardy o które jakoś jestem bardzo spokojna - tylko ta praca w niedzielę do 21:00 mi nie odpowiada

zongooo

A jak tam sklep w Poraju?

jola

Najlepiej iśc samemu się dopytać co i jak porobić i poczuć to wsyztko na wąłsne skórze bo czasem lepiej robić bez umowy a mniec spokojną głowe. Pozdrawiam

Umowa na pełny etat zarobki to najnizsza krajowa.

danuta

Ja bywam w delikatesach centrum ale w Poraju niewiem czy to ten sam własciciel ale cos takiego jeszcze mi się nie zdarzyło. Wręcz przeciwnie wszystko w jak najlepszym pożadku. W gruncie rzeczy to zależy nie od własciela a od personelu jak obsługują klienta.

xxx

DELIKATESY U NINY UL.STAWOWA 2 , 42-274 KONOPISKA To najbardziej nieudany sklep w ktorym byłem ... NIE polecam robić tam zakupów a w szczególności kuponów niedoładowujących konto tel. ponieważ kasjerki drukują kupony nie z tej sieci co klient sobie życzy, a później zwalają cala winę na klienta wmawiając ze to właśnie klient nie wie co mówi a tak na prawdę kasjerki nie są skupione na swojej pracy z czego pozniej wychodza problemy. A jeśli przyjdzie zeby się po ludzku dogadać umywają ręce. Gratuluje glupoty :) NIE POLECAM !

baobab

mogli by dać ludziom więcej zarobić bo naprawde dziewczyny tam musza sie napracować.

jowita

koleznak mi mówiła która tam pracuje że nawet maja bony na święta czyli chyba nie jest tam aż tak źle.

jest na pewno skonaktyj sie z kierownkiem

bbb

tam nie ma szacunku dla nikogo nie szanują ludzi marne zarobki a narobić sie trzeba jak wół.

BOBO

A TAK WŁAŚCIWIE TO CIEKAWE KTÓRA KASJERKA CHCIAŁABY BYC NA MIEJSCU KIEROWNIKA PODCZAS WIZYTACJI WTEDY WSZYSTKIE SIEDZĄ CICHUTKO I CHODZĄ OKRĘŻNYMI DROGAMI ŻEBY PRZYPADKIEM ICH O COS NIE SPYTALI ALE JAK WIZYTACJA SIE SKONCZY TO WSZYSTKIE SĄ MĄDRE I WSZYSTKO ZACZYNA SIE OD POCZĄTKU I TAK WKOŁO MACIEJU. KIEROWNIK ZMIANY CZY SKLEPU MUSI MIEC STALOWE NERWY BO INACZEJ DŁUGO TAM NIE POPRACUJE.A TRZEBA POWIEDZIEC, ŻE ZARABIA NIEWIELE WIĘCEJ OD KASJERKI BO PREMIA W TEJ FIRMIE ZALEŻY OD TEGO CZY PRZYPADŁO SIE DO GUSTU PANI KIEROWNIK REGIONALNEJ CZY NIE A Z AKTUALNA CIEŻKO SIE DOGADAC.

Zostaw merytoryczną opinię o Delikatesy Centrum Konopiska - Częstochowa

Delikatesy Centrum Konopiska