Delikatesy Centrum Konopiska

Częstochowa

Opinie o Delikatesy Centrum Konopiska

Julita

@stały klient miło, że kogoś bronisz jednak mimo wszystko forum publiczne to dalej nie jest miejsce do opisywania konkretnego pracownika Delikatesów Centrum Konopiska. Czy ktoś z pracowników zechciałby się z własnej perspektywy wypowiedzieć na temat pracy w sklepie?

Julita

@basia t czyli oprócz pracy w niedzielę nic więcej nie przeszkadza Ci w tym pracodawcy? Czy podałabyś jakie są zalety pracy w Delikatesy Centrum Konopiska? Taka informacja będzie przydatna osobom chcącym tam pracować.

basia t

tak byc nie powinno, o atmosferę trzeba dbać na sklepie. jednak ta sieć delikatesów ma swoje wysokie standardy o które jakoś jestem bardzo spokojna - tylko ta praca w niedzielę do 21:00 mi nie odpowiada

oddda

beznadzieja i idiotyczne zasady. kierownik regionalny p dor.. beznadziejna rozdarta i wogóle współczucia dla tych kierowniczek i kasjerek. z nią nieda sie wyrobic ale nic dziwnego musi sie podlizac dyrektorom i włascicielą a na pracowników drze ryja na sklepie przy klijentach

stały klient
@oddda 09.07.2016 21:21

wy Pani Doroty w ogole nie znacie, jezeli kobieta tlumaczy kierowniczkom coś po 20 razy a one dalej tego nie rozumieją to jak z takimi ludźmi w ogóle robić? ktoś był z was w takiej sytuacji? raczej wątpie, każdy ma cierpliwość ale ta cierpliwość się kiedyś kończy, Pani Dorota zawsze we wszystkim pomoże to uczciwa kobieta i bardzo pogodna, więc prosiłabym o niewypowiadanie się o ludziach w stylu "beznadziejna" bo beznadziejny jest ten komentarz, pozdrawiam serdecznie ;)

zongooo

A jak tam sklep w Poraju?

jola

Najlepiej iśc samemu się dopytać co i jak porobić i poczuć to wsyztko na wąłsne skórze bo czasem lepiej robić bez umowy a mniec spokojną głowe. Pozdrawiam

ja

Umowa na pełny etat zarobki to najnizsza krajowa.

danuta

Ja bywam w delikatesach centrum ale w Poraju niewiem czy to ten sam własciciel ale cos takiego jeszcze mi się nie zdarzyło. Wręcz przeciwnie wszystko w jak najlepszym pożadku. W gruncie rzeczy to zależy nie od własciela a od personelu jak obsługują klienta.

xxx

DELIKATESY U NINY UL.STAWOWA 2 , 42-274 KONOPISKA To najbardziej nieudany sklep w ktorym byłem ... NIE polecam robić tam zakupów a w szczególności kuponów niedoładowujących konto tel. ponieważ kasjerki drukują kupony nie z tej sieci co klient sobie życzy, a później zwalają cala winę na klienta wmawiając ze to właśnie klient nie wie co mówi a tak na prawdę kasjerki nie są skupione na swojej pracy z czego pozniej wychodza problemy. A jeśli przyjdzie zeby się po ludzku dogadać umywają ręce. Gratuluje glupoty :) NIE POLECAM !

baobab

mogli by dać ludziom więcej zarobić bo naprawde dziewczyny tam musza sie napracować.

jowita

koleznak mi mówiła która tam pracuje że nawet maja bony na święta czyli chyba nie jest tam aż tak źle.

jest na pewno skonaktyj sie z kierownkiem

bbb

tam nie ma szacunku dla nikogo nie szanują ludzi marne zarobki a narobić sie trzeba jak wół.

BOBO

A TAK WŁAŚCIWIE TO CIEKAWE KTÓRA KASJERKA CHCIAŁABY BYC NA MIEJSCU KIEROWNIKA PODCZAS WIZYTACJI WTEDY WSZYSTKIE SIEDZĄ CICHUTKO I CHODZĄ OKRĘŻNYMI DROGAMI ŻEBY PRZYPADKIEM ICH O COS NIE SPYTALI ALE JAK WIZYTACJA SIE SKONCZY TO WSZYSTKIE SĄ MĄDRE I WSZYSTKO ZACZYNA SIE OD POCZĄTKU I TAK WKOŁO MACIEJU. KIEROWNIK ZMIANY CZY SKLEPU MUSI MIEC STALOWE NERWY BO INACZEJ DŁUGO TAM NIE POPRACUJE.A TRZEBA POWIEDZIEC, ŻE ZARABIA NIEWIELE WIĘCEJ OD KASJERKI BO PREMIA W TEJ FIRMIE ZALEŻY OD TEGO CZY PRZYPADŁO SIE DO GUSTU PANI KIEROWNIK REGIONALNEJ CZY NIE A Z AKTUALNA CIEŻKO SIE DOGADAC.

BOBO

CO DO SZACUNKU TO W TYM SKLEPIE CHYBA NIKT NIEWIE CO TO ZNACZY. ZACZYNAJĄC OD PRACOWNIKÓW KTÓRZY MIEDZY SOBĄ KŁUCĄ SIE O GŁUPOTY JAK DZIECI W PRZEDSZKOLU I NIE ZAJMUJĄ SIE TYM CZYM TAK NAPRAWDE POWINNI A OD TEGO ZACZYNAJA SIE WSZYSTKIE PROBLEMY BO ROBOTA NIE ZROBIONA TAK JAK POWINNO BYC ALE GRUNT ZE DNIÓWKA ZLECIAŁA A PRZECIEŻ I TAK ZA WSZYSTKO KIEROWNIK OBERWIE MIMO TEGO ZE ŁAZI ZA NIMI I PO KILKA RAZY POKAZUJE PALCEM CO JEST DO ZROBIENIA TO PO CO SIE MA TAKA KASJERKA STARAC LEPIEJ SIE POOBIJAC I UDAWAC ZE WSZYSTKO JEST OK.

xxxxxx

o tak masz racje wymiana co chwila tylko czemu nie zaczna od kierownictwa tylko od zwykłych pracowników w innych sklepach dziewczyny pracuja po pare lat i chwala sobie prace a w Delikatesach Centrum nie mozna zagrzać miejsca bo zaraz cię wywalą oj wstyd PANIE PREZESIE szacunku dla zwykłych pracowników a nie tylko dla kierownictwa

ble

najgorszy sklep w Konopiskach wymiana pracowników(usunięte przez administratora) liczy ino się zysk takie są KONOPISKA

Zostaw opinię o Delikatesy Centrum Konopiska - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delikatesy Centrum Konopiska