Opinie o MalComm w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MalComm. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie MalComm o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MalComm w Warszawa

Iwona

@Robert Kdługo już pracujesz w MalComm? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia oferowanych przez firmę. Czy pracownicy mają zapewnioną możliwość rozwoju?

Robert K

Finansowa tragedia .... Pensja dozorcy (chyba nawet dozorca dostaje więcej). Może i to dobre dla ludzi bez doświadczenia.

@Robert K

Tzn ile?

zmartwiony

Kolejny folwark. Czy jest jeszcze jakaś normalna firma w tym kraju... ???

Dzorcz
@zmartwiony

Opisz co miałeś na myśli.... Co oferują na stanowisko serwisanta i jakie wymagwnia?

ania

O co Ci dokładnie chodzi @luluś napisz konkrety a nie jakieś mgliste pomówienia

Czy rekrutacja na stanowisko Technik - Serwisant w firmie MalComm odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.
Luluś

Nie pokazało się bo cienko per... Za dużo zaległości ma się w urzędach .....

4 tyś??? bez problemu - w dwa miesiące

Jasne

Kto zaproponował 4 tyś.? Jak na początek dostaniesz 2 tys. to sie ciesz i sumiennie pracuj i nie miej swojego zdania - po prostuj pracuj jak maszyna, nikogo nie obchodzą Twoje żale bo za 2 tys powinieneś sobie wypruć flaki aby poprawiać wizerunek firmy. Zawsze tam na "górze" Cie będą obsmarowywać i wszelkimi błędami będą obarczać Ciebie.

obserwator

Hmm,firma Malcomm sprzedająca sprzęt z zakresu "szeroko pojętej informatyki" ma bardzo ubogą stronkę www...to o czymś świadczy. Zarozumiałość i brak samooceny właściciela i pani dErektor[prywatnie tzw kobiety właściciela i czy ona brzydka czy ładna to juz Jego zmartwienie ;)], to kolejny mankament pracy w tej firmie...co do kondycji finansowej etc ,to już zostało napisane powyżej ale fakt,że jak to w życiu raz lepiej raz gorzej się wiedzie a żyć trzeba...

obadele

Czy ta firma jeszcze prosperuje? Stronę mają z 2012 roku.

Juras

Ciekawie się robi. Czytając powyższe wpisy mam nieodparte wrażenie, że te dwa ostatnie to defensywa właściciela albo p."dErektor" po trzech głębszych (wdechach) na uspokojenie. Tak, czy inaczej w każdej wypowiedzi zawiera się subiektywna (!!!) prawda każdej ze stron. Jak wiadomo: "Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia". Szacuneczek (bo wszystkim się należy)

były pracownik 2

W końcu jakaś sensowna opinia, adekwatna do sytuacji panującej w tej firmie. W każdej pracy trzeba pracować a nie się o...., a jeśli komuś się nie podoba może w każdej chwili złożyć wymówienie,nikt nikogo na siłę nie trzyma. A właściciel trzeba przyznać ze dobrze kręci aby się utrzymać na rynku już tyle lat co w dzisiejszych czasach jest trudne.I raczej nie jest "żydem" P.Marku - "szacun" Pani dyrektor o której mowa powyżej jest co prawda wymagająca ale "ok.babka " Wypisujecie tylko to co najgorsze a zapominacie o takim dobrodziejstwie jak np. wożenie własnej d.... prywatnie w autach firmowych. Dużo by jeszcze można pisać... Dla tych którzy wypisują same obelgi pod adresem byłych pracodawców proponuję założenie własnej działalności.

JA

Jak ktoś szuka ciepłej posadki gdzie będzie kokosy dostawał to oczywiście posada nie dla niego, ale chyba niektórzy zapomnieli co to znaczy praca. Zeby coś otrzymać trzeba coś z siebie dać a niestety wielu byłych pracowników o tym chyba zapomniała. Może nie zawsze było różowo ale to w końcu tylko praca a nie dom spokojnej starości. Czasem trzeba też spojrzeć na to że firma też przechodzi różne problemy a nie tylko patrzeć na siebie i co to się człowiekowi nie należy. Korzyści muszą mieć obie strony. Druga sprawa to niech ktoś mi znajdzie firme która nie dba o swoje interesy. Malcomm też dba i jeżeli zrobil to przekraczajac polskie prawo pracy to sytuacje raczej należą do rzadkości zwłaszcza w polskich realiach. I chyba nigdy nie robil tego w perfidny sposob. Albo z niewiedzy ewentualnie były ku temu powody. Trzecia sprawa to taka ze nawet jesli cos można zarzucic wlascicielom to czy ktos wymienil tu ich dobre strony a zapewniam ze jest ich duzo. Ktos pisze ze pensja nie na czas a Ja znam wiele sytuacji kiedy pensja na prosbe pracownika byla wyplacana o wiele wczesniej. Oprocz pensji zawsze jakis dodatek byl mimo ze byc nie musial itd Ja osobiscie nie widze tego tak czarno :) a co poniektorzy powinni chyba przeanalizowac swoj system wartosci.

Zniechęcony

Ulala! Fakt - po powyższej wypowiedzi od razu widać prawdziwe podejście do ludzi. Przykre...Pytanie jaki dyrektor tak kompromituje siebie i właściciela (w końcu "wacikodawcę"), odpisując coś takiego w kwestii "wyjaśnienia" polityki kadrowej firmy??? Jakkolwiek by nie było, a prawda jest zazwyczaj po środku, udało się mnie skutecznie zniechęcić do zgłębiania ofert pracy w Malcomm (a propos, czy nazwa firmy tylko mnie nasuwa skojarzenia z angielskim słowem "malfunction" - usterka. Może Malcomm(unication), z założenia, ma zaburzenia komunikacji wpisane w swoją działalność? Poddaję powyższą kwestię pod rozwagę. Zniechęcony, ale życzliwy.

jaki gowork jest, taki jest, tacy sami są "wylewacze łez", ale tu-powyżej-wypowiedziała się pani dErektor, całej publice ujawniając jej stosunek/relacje do ludzi zarabiających pieniążki na jej "waciki" *nie akceptuję dobrowolnie "regulaminu gowork"

brzydka kobieta

"1. umowa zlecenie 2. nadgodziny - płacone na zasadzie kija i marchewki, z tym ze w miarę upływu czasu marchewka znika" = jak się godzisz na taką umowę, to nie żądaj nadgodzin, ewidencja czasu pracy tutaj nie obowiązuje, a do podpisania umowy nikt nie zmusza "3. iluzoryczne perspektywy rozwoju - praca bardziej fizyczna niż umysłowa, liczy się odporność organizmu." = praca przy serwisie bankomatu to praca fizyczna, ktoś Ci wmawiał, że UMYSŁOWA? a jakbyś się zatrudniał jako mechanik samochodowy to też oczekujesz pracy umysłowej?...i może w białych rękawiczkach?... "4. pod hasłem "szeroko pojętej informatyki" należy rozumieć obsługę telefonu oraz monotonne wklepywanie danych - permanentna redundancja." = informatyka to informatyka, a serwis bankomatów to serwis bankomatów, zatrudniałeś się na stanowisko informatyka czy serwisanta? a może bankomaty powinny stać w biurach, a nie na stacjach, w centrach handlowych czy bankach? No właśnie. A ewidencje zleceń, kilometrów, wydatków prowadzić trzeba w każdej porządnej firmie, nie tylko w tym strasznym malcommie "5. praca na wyjazdach za zapisaną w umowie stawkę podstawową (żadnych zwrotów za jedzenie etc)." = to już zwyczajne kłamstwo, diety za delegacje w tej firmie otrzymują nawet osoby, którym one formalnie NIE przysługują "6. wyjazdy, bookowanie hoteli etc. wszystko organizujesz samodzielnie. nawet tak podstawowa sprawa jak zapewnienie przez pracodawcę zaliczki "operacyjnej" (np. wynajęcie hotelu) bywa sprawą problemową. jeśli zamierzasz tam pracować musisz wejść w buty petenta." = kolejne kłamstwo, pieniądze na wydatki służbowe są zapewniane z góry, czasem zdarza się, że Pracownik/Zleceniobiorca wykłada ze swoich, ale ma to w trybie pilnym zwracane Pozdrawiam serdecznie wszystkich byłych Pracowników/Zleceniobiorców wylewających swoje żale i wymyślających z nudów na bezrobociu obraźliwe określenia. Zakładam, że nie przyszło IM do głowy, że to z nimi coś nie tak, że nie nadawali się do danej pracy, nie sprawdzili się na powierzonym stanowisku. Ta straszna firma istnieje od ponad 10 lat, i wiele pracujących tu osób jest zatrudnionych od równie wielu lat. Ale tego nikt nie napisze, bo GOWORK odwiedzają tylko osoby sfrustrowane, którym firma z takiej czy innej przyczyny podziękowała za "zaangażowanie".

shrek

stanowisko serwisowe (bankomaty): 1. umowa zlecenie 2. nadgodziny - płacone na zasadzie kija i marchewki, z tym ze w miarę upływu czasu marchewka znika. 3. iluzoryczne perspektywy rozwoju - praca bardziej fizyczna niż umysłowa, liczy się odporność organizmu. 4. pod hasłem "szeroko pojętej informatyki" należy rozumieć obsługę telefonu oraz monotonne wklepywanie danych - permanentna redundancja. 5. praca na wyjazdach za zapisaną w umowie stawkę podstawową (żadnych zwrotów za jedzenie etc). 6. wyjazdy, bookowanie hoteli etc. wszystko organizujesz samodzielnie. nawet tak podstawowa sprawa jak zapewnienie przez pracodawcę zaliczki "operacyjnej" (np. wynajęcie hotelu) bywa sprawą problemową. jeśli zamierzasz tam pracować musisz wejść w buty petenta.

Capri1

No tak: o szefach czy właścicielach można nieskończenie i zawsze będzie to anty-laurka. Ja z nimi współpracowałem na zasadzie umowy. Pieniądze jak pieniądze, można lepiej, można gorzej, ale zawsze były w umówionym terminie. O planach nie gadałem, robiłem co miałem do zrobienia, odbierałem swoje i do domu. Zastanawiało mnie jedno: dlaczego ludzie tam pracujący, nawet ci, którzy sporo potrafią nie pomyśleli o jednym - że mianowicie firmy angażujące personel wymagają kwitów, dokumentów, świadectw itd. A oni niczego takiego przedstawić nie byli w stanie. Więc jak wysoko można podnosić wymagania?

byly pracownik

własciciel jest żydem, i jak to prawdziwy żyd, oszukuje na nadgodzinach i premiach, pensje wyplacaja w ratach, wszystkich pracownikow maja za bezmozgow chociaz on i jego brzydka kobieta sami sa osobami ktore o niczym nie maja pojecia. kierownik sie zwolnil bo nie mogl juz zniesc tych upokorzen z ich strony. ogolnie nie polecam, szef ciagle zmienia zdanie, sam nie wie czego chce i oczym mowi wiec najlepiej go splawiac przytakiwaniem a i tak robic jak sie uwaza. firma bez przyszlosci, niebawem upadnie po odesciu kierownika ktory trzymal to wszystko w garsci

chciałbyś_wiedzieć

Jeśli chcesz poczuć nieprzyjemne wibracje i dostać siwych włosów w kilka tygodni to polecam. Idiotyczne wymagania, obiecanki (finalnie głodowe pieniądze) i nagle zmiany akcji, cos dla nieświadomych lub sadomasochistów.

NIE POLECAM, WRĘCZ ODRADZAM! BRAK SZACUNKU DLA PRACOWNIKÓW. LUDZI ZATRUDNIA SIĘ ŻEBY NA MAXA WYKORZYSTAĆ, A POTEM ZWOLNIĆ.

zorro
@pracownik

Absolutna prawda. stara "taktyka" właściciela marka J. -znależc frajerów do roboty za grosze !!!

Zostaw merytoryczną opinię o MalComm - Warszawa

MalComm
2.3/5 Na podstawie 49 ocen.
  • Cieślewskich 25A
    03-017 Warszawa