Mozart Optyk

Kraków

Opinie o Mozart Optyk

Paulina
użytkownik zarejestrowany

@optyk 17 a czy teściowa jest normalnie zatrudnionym pracownikiem czy przychodzi tylko pomagać? Z resztą forum służy do opiniowania firm, a nie jej pracowników. Dlatego proszę o merytoryczne wypowiedzi.

Gość

Cześć! Jestem dostawcą soczewek okularowych ZEISS. Znam Mozart Optyka od lat. Poczytałem opinie osób niezadowolonych (niestety kilka z nich znałem) - już tam nie pracują i chyba dobrze się stało. Pracownicy z którymi rozmawiam są naprawdę przygotowani profesjonalnie do obsługi klienta. Oceniając Mozart Optyka na tle rynku krakowskiego postawiłbym ich w pierwszej piątce optyków. Niektórzy są lepsi ale nie ma co dramatyzować. Mnie zależy na sprzedaży soczewek ZEISSa a oni to robią wyśmienicie. Pracownicy na szkoleniach są kulturalni, nie przeszkadzają a co najważniejsze zadają pytania to jest naprawdę COŚ. Jak płacą nie wiem ale musi być OK ponieważ kadra jest raczej stała. Polecam formę Mozart Optyk tak dla przyszłych pracowników jak i dla klientów. To są naprawdę uczciwi ludzie.

wedf
użytkownik zarejestrowany

@gaba no to jest oczywiste chyba ze na czyms takim to jednak trzeba się znac ja tak uważam przynajmniej

COOKY

Ja musiałam pożegnać się z pracą w Mozart Optyk, bo pojechałam za mężem zagranicę. Pracowałam długi okres na sprzedaży i badałam klientów pod okulary i soczewki. Przeczytałam wszystkie komentarze i trochę zdziwił mnie jeden komentarz : "Już nie wspomnę o tym jak traktują pracowników- coś w stylu "przynieś, podaj pozamiataj". A który szef dzisiaj nie wymaga , jeśli ktoś źle pracuje to niestety obrywa i pewnie tak musiało być z autorem opinii. Z kontekstu wnioskuję , że pisał to mężczyzna zatem musiał to być handlowiec, który pewnie mało sprzedawał i musiał pożegnać się z firmą. Szkoleń jest bardzo dużo, i jeśli ktoś chce się uczyć to ta firma to mu umożliwia. Zarobki jak wszędzie, zależą od sprzedaży i szefowie wymagający.

jasiek
użytkownik zarejestrowany

no właśnie, a czy żeby pracowac w takim salonie okulistycznym np. jako sprzedawca to tzreba już dobrze znać się na okularach i innych tego typu rzeczach związanych z okulistyką czy po porstu wszytskiego Cię tam nauczą? jak to wygląda w praktyce moi drodzy, zalezy mi bardzo na szczerych opiniach od Was.

olek

wiaodmo coś o tym ile się zarabia?

Piotr

Po raz drugi kupiem okulary w Mozart Optyk. Byly to optawy Crosc szaro niebieskie do tego dostalem szkla progresywne firmy JZO. Jest super. Malo kiedy cos pisze w internecie ale teraz warto. Za calosc zaplacilem 975zl. widze doskonale wszystko i do tego moge czytac bez problemow. Serdecznie polecam ten salon w Simpli. Pani badajaca meczyla mnie ok 40 minut a potem ok 30 minut dobierali mnie szkla. Bylem wibitnie zaskoczony troska o jaka walczyli abym dobrze widzial. Teraz rozumiem ile czasu trzeba poswiecic klientowi aby byl zadowolony. Czytalam wszesniejsze opinie i widze ze nawet dbala o pracownikow. Widac przeklada sie to na klietow. Polecam optyka Mozart.

MAd

Witam wszystkich, nie rozumiem rozgoryczenia niektórych osób. Obecnie pracuję w Salonie optycznym i żadnego słowa krytyki nie mogę powiedzieć. Oczywiście są gorsze i lepsze dni, ale gdzie ich NIE MA??? Pracodawcy są uczciwi i doceniają starania zaangażowanych osób. W Firmie panują relacje, nie tak jak ktoś napisał " PRZYNIEŚ, PODAJ, POZAMIATAJ" LECZ bardzo przyjazne, prezesi wychodzą na przeciw pracownikowi i nigdy nie zostawiają go w problemie...Powiem szczerze, ja przychodzę do pracy z pozytywnym nastawieniem i uważam że jak ktoś robi to co lubi to zawsze będzie szczęśliwy, a jego praca będzie w 100% efektywna.a co za tym idzie pracodawca też będzie zadowolony. Jeżeli chodzi o zarobki, to uważam że są adekwatne do wykonywanej pracy. Pozdrawiam i życzę dużo uśmiechu na twarzy , a nie grymasu rozgoryczenia i krytyki.

Maja

Z tego co wiem to poszukują OPTOMETRYSTÓW do badań. Podanie z CV można składać bezpośrednio do salonów lub poprzez stronę internetową www.mozartoptyk.pl Znajoma znajomej pracuje u nich od 9 lat więc raczej jest OK. Rotacja niewielka zarobki poprawne i to na umowę o pracę. Może warto spróbować.

johnny
użytkownik zarejestrowany

W ogóle jest jakaś szansa, by sie załapac do nich do salonu, czy raczej rotacji nie mają i zatrudniają znajomków?

Zbyszek
użytkownik zarejestrowany

To moze ktos napisze, do którego z salonów mozart optyk najlepiej sie udac z zapytaniem, bo mają ich kilka z tego co wiem.

dariusz
użytkownik zarejestrowany

Sądzę, że brak aktualnych komentarzy na ten temat świadczy raczej o niewielkiej rotacji i braku rekrutacji, ale możesz iśc zawsze do salonu i zapytać.

alek
użytkownik zarejestrowany

No tak, Mozart Optyk to firma rodzinna, ale czy zatrudniają tez osoby z zewnątrz, dobrze traktuja takich ludzi, czy one nie mają szansy awansować etc.?

Nemo
użytkownik zarejestrowany

Zależy pewnie jeszcze o którym salonie Mozart Optyk w Krakowie mowa, bo firma z tego co wiem to małą rodzinna sieciówka.

naszczesciebylypracownik

Obawiam się, że większość pochlebnych opinii umieścili sami właściciele firmy...jak nie wszystkie.

Adam

Cześć! Pracowałem w firmie przez 3 szczęśliwe lata. Praca miła spokojna sporo szkoleń i testów. Legalnie 40 godz. tygodniowo + urlopy. Chciałem zarabiać lepiej i wymyśliłem lepszego optyka w galerii Factory outlet w Modlniczce no i klapa - już tam nie pracuję. Chciałem wrócić na stare śmieci ale wzięli nową dziewczynę z niższe pieniądze i kicha. Przestrzegam szanuj pracę a nie będziesz miał kłopotów. Teraz myślę że miałem wymarzoną robotę na 9 rano czasami 112 h ale na drugi dzień wolne. Nawet klientów traktowaliśmy uczciwie jak zamówił dobre szkło to zero podmianek czy jakiś kombinacji. Oprawki z przecen nie miały podnoszonych cen przed wyprzedażą. Szkoda.

?

Gorąco polecam ten salon optyczny. Od dłuższego czasu kupuje tam soczewki kontaktowe i jestem bardzo zadowolony.

Ada60

Wszystko super!!! polecam ten sklep

brudzia

Podstawa + prowizja od sprzedanych opraw. Trzeba klientów zachęcać do zakupów i tyle. Trzeba oczywiście dużo wiedzieć, na temat asortymentu i tego dowiadujemy się ze szkoleń. Jeśli będziesz zaangażowana to będą sukcesy tak jak u mnie. Maja karnety na basen Cudownie spotkania wigilijne i raz w roku szkolenie w Krakowie z disco.

królik

Kiedyś pracowałam w jednym z salonów, krótko ale źle nie wspominam tego czasu. Wspomniani panowie Prezesi, mają co prawda indywidualne poczucie humoru, ale są dość sympatyczni. Dziewczyny, z którymi pracowałam, pracowały tam od lat, więc chyba tak źle nie jest jak tu niektórzy opisują. Na początku pracy były szkolenia z produktów oraz ze sprzedaży, atmosfera sympatyczna. Było ciśnienie na sprzedaż, ale powiedzcie gdzie nie ma.

A ja opiszę swoje spostrzeżenia, tak aby zapanowała równowaga. (pewnie na przekór wszystkim opiniom) Jestem stałą klientą tego zakładu optycznego i nigdy jeszcze mnie nie zawiedli. Przez 8 lat widuję ciągle te same uśmiechnięte twarze, i zawsze jestem miło obsłużona. Z tego co przeczytałam to można zauważyć, że to są opinie samych roszczeniowców. Miejmy nadzieję, że teraz im się dobrze pracuje.

Rafał

Byłem badany pod soczewki z Gropona. Wyszło mi że mam wadę toryczną cvzekałem 2 tygodnie na specjalne soczewki. Wszystko się udało. I jestem zadowolony. Pozdrowienia dla Pani badającej

Amelia

Witam. A kto Cię tak potraktował w tym salonie? Nie do wiary, że można się tak zachować wobec Klienta...

Bożena

Potwierdzam, niestety jest to przykre ale prawdziwe. Nie polecam tej firmy nawet swoim wrogom. klienci mogą tam liczyć na wiele ale z pewnością nie na wiedzę pracowników już o profesjonalizmie nie wspomnę - myślę, że większość osób tam nie wie co znaczy to słowo.

nowy

no i niestety nic sie w tej firmie nie zmieniło, pracowałem tam przez chwile... to był dramat, "prezesi" nie szanują ludzi, cały czas biadolą jacy oni biedni a kasy mają jak lodu. Już nie wspomnę o tym jak traktują pracowników- coś w stylu "przynieś, podaj pozamiataj".

byly pracownik

Za 3/4 etatu, ale to juz bylo wszystko razem z ta ich smieszna premia.

za cały etat tylko 900 zł??!!

Hehe...mozart optyk śmieszna firma. Pracował ktoś ze słynną teściową "prezesa"?To jest dopiero czad!!!(usunięte przez administratora) - pozdrawiam panią - na zawsze pozostanie pani w mojej pamięci jako przykład sprzedawcy, który po dwóch latach pracy nadal twierdził, że jest nowym pracownikiem i nadal się uczy...swoją drogą ciekawe czy dziś, po 4 latach, mówi pani to samo:D Tak to jest jak się posiada oporny na wiedzę mózg.

optyk 17
@anonim 16.02.2011, 12:44

Zgadzam się z przedmówcą. .teściowa "prezesa"to pani, która nie ogarnia tematu optyki w żadnym stopniu. .non stop wtopy..i non stop tłumaczenie, że ja się uczę. .klasyczny przykład "nieogara ".

były pracownik

Hmmm...zarobki są na najniższym z możliwych poziomów. Ja zarabiałam niecałe 900zł.

ww2950

Powiedz proszę a jakie są tam zarobki ?

Zostaw opinię o Mozart Optyk - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mozart Optyk