Breit-Pol

Bydgoszcz

Opinie o Breit-Pol

Edek

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie firma za psie grosze robią nawet Gumiela znów tam wrocil bo nie mają chętnych za takie grosze ha ha

Kolega
@Edek 23.06.2017 13:39

Edek a skąd ty wiesz kto tu wraca? Pewnie uważasz się za śmieć skoro sam już 3 razy wróciłeś...

kolega7

szef ma prawo wymagać i się czepiać , a takie twoje prawo że masz pracowAć i się do niego dostosować. szczególnie tak powinno być w produkcji wysokiej jakości tapicerowanych mebli luksusowych. liczy się jakość i dyscyplina w tej branży, tu nie mam miejsca na samowolkę kolego

pracowac trzeba wszedzie ale szefowa tylko mila na poczatku lubi doczepiac sie o wszystko i bez powodu pensje na czas ale kiepskie atmosfera nie najlepsza nie polecam tam pracy z umowami ciezko dla niej sie tylko licza pracownicy z ukrainy ....

szary

Taa i na najniższej krajowej.Chorobowe około 30 pln za dzień,a dzień urlopu 64 ,Kpina

atmosfera to była ,do czasu zagrywki z wypłatami.Tak ,że 3 fajnych kolesi musiało odejśc.Szmaciarska firma

No jest to firma uczciwa i placa zawsze na czas. atmosfera jest ok. szukaja wlasnie pracownikow. bylem tam na rozmowie moze sie zalapie..

Zostaw opinię o Breit-Pol - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Breit-Pol