Opinie o Info Audit Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Info Audit Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Info Audit Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Info Audit Sp. z o.o. w Warszawa

oszukany kontroler

wiadomo już,że sąd wydał postanowienie, że nie może być ogłoszona upadłość

były pracownik Nowy wpis
@oszukany kontroler

Bzdurę w stylu "sąd wydał postanowienie, że nie może być ogłoszona upadłość" napisał chyba któryś z Panów Czerwińskich. Nie ma ogłoszenia o upadłości a wniosek przez nich złożony był fikcyjny. Z tego co mi wiadomo to sąd wezwał ich do uzupełnienia braków formalnych czego nie zrobili bo było za dużo przekrętów w księgach rachunkowych. Pozostało za to spore grono niezaspokojonych wierzycieli. Szkoda tylko, że większość audytorów odpuściła dochodzenie roszczeń. Najwyraźniej audytorom na kasie nie zależało.

załamana Nowy wpis

czy komuś skutecznie udała się windykacja? To niesamowite w Naszym kraju - okraść ludzi i nic z tego sobie nie robić, a sądy rozkładają ręce i umarzają postępowania.....żarty jakieś....

Maciejos Nowy wpis

Chyb chłopie/kobito pomyliłeś firmy bo w tym Info Audit, o którym tu mowa to już nie to, że nikt nie pracuje, ale nawet nie ma nikogo, kto poczuwa się do jakiejkowliek odpowiedzialności za jej zobowiązania.

niewiarygodne

Ciekawostka: Panowie MC i KC kupują całymi TONAMI filament (plastik do drukowania) w swojej drugiej spółce Kontiki 3d. Wiecie ile to kosztuje? Powiem wam. ok. 30-50 tyś zł. A teraz zadam Wam pytanie? Na ile zaległych wynagrodzeń by wystarczyło? Jednak kasę mają.... i śmieją się wszystkim w twarz !

Audytor

Uciekaj jeśli miałbyś pracować dla IA. Chyba że lubisz pracę społeczną, w celu nabijania oszustom kasy

wielkie bzdury

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
kolejny

Poczytaj ten wątek. Chcesz dla nich pracować? Kłopot w tym , ze tam nikt nie odbiera telefonów, nie odpowiada na emaile. Firma się "zwinęła" nie płacąc audytorom za wykonaną pracę!

kolejny

Jak myślicie wystawią pita?

początkujący audytor

Dziękuję oszukanym audytorom, dzięki wam będę uważał na oszustów

audytor

A kto wystawi PITy coś tam jednak płacili choć nie niewiele;)

Eliza

To tam jeszcze ktoś pracuje?

auditor
@Eliza

w Infoaudit przy ul. Kubickiego od kilku miesięcy nikt juz nie pracuje, firma zakończyła oszukańczą działalność, po tym jak się okazało, że oszukuje współpracujących z nią audytorów - nie zamierzała im płacić za wykonaną pracę. Audytorzy się zbuntowali i zażądali wypłaty swoich pieniędzy a firma ich nie miała (w jedności siła) i musiała zniknąć z rynku. Mam nadzieję, że byli właściciele firmy pp. Krzysztof i Michał Czerwińscy nie założą kolejnej fikcyjnej firmy zajmującej się kontrolą i audytami. Audytorzy wszystkich krajów łączcie się !!!!!!!!

AW

Gdzie można znależć to postanowienie?

oszukany kontroler

Na chwilę obecną sytuacja wygląda następująco: postępowanie w sądzie trwa ok. 3 miesięcy, ja jestem na etapie egzekucji, która wcale nie jest prosta, bo środków na kontach brak

IRA

Proszę o namiary na sąd, do którego mogą zwrócić się oszukani audytorzy. Nie jestem z Warszawy i trudno mi zdobyć takie informacje. Czy ktoś wie jak reaguje Ministerstwo na ten problem? Ludzie od POKL są tam przecież dobrze poinformowani o tym, co się dzieje!

audytorka

Moi drodzy wysłane do IA wezwanie do zapłaty niestety wróciło. Na zwróconej przesyłce było zaznaczone: adresat wyprowadził się". Gdzie i kogo teraz szukać? Czy ma ktoś namiary na syndyka?

audytor z 2013r

Prośba do bardziej poinformowanych : dajcie namiary na Sąd , w którym złożony wniosek o upadłość. A następnie pewnie zostanie ustanowiony Syndyk. Bowiem nie jestem z Warszawy i mam ograniczone oprócz neta możliwości rozpoznawcze. Jak będę miał namiary na pewno złożę stosowny wniosek. Ponadto takich jak ja jest b. wielu i też im to znacznie ułatwi działanie. Jak nas będzie dużo to ich bardziej złupią . A wiadomo w pierwszej kolejności zaspokajane są sprawy pracownicze !!!

oszukany
@audytor z 2013r

Jakoś nie chce mi się wierzyć, że miałeś z nimi umowę o pracę.

AW
@oszukany

Kolego oszukany umowa zlecenie o wykonanie określonej pracy to jedna z form umowy o pracę i kwalifikuje się do roszczeń pracowniczych

Jak mają umowy to tym lepiej syndyk skończy je realizować i będzie miał na swoje wynagrodzenie:) Myślicie że te wszystkie firmy budowlane od dróg i tak dalej to nie miały zawartych umów jak ogłaszano ich upadłość?

zainteresowany
@Marek

Tylko ktoś będzie musiał te kontrole przeprowadzić. Chyba nie syndyk.

kontroler

informacja jest sprawdzona w sądzie. Ale narazie jest złożony wniosek o upadłość. Miejmy nadzieję, że sąd tak łatwo tego nie umożliwi, bo mają zawarte umowy na wykonywanie kontroli.

zły audytor

Infoaudit ogłosiło upadłość, ratujcie swoje pieniądze, zglaszajcie swoje roszczenia finansowe do syndyka. Nie pozwólcie na to by prezesi uciekli z waszymy pieniędzmi. Proletariusze wszystkich krajów łączcie się.

zinteresowany
@zły audytor

Czy to jest sprawdzona informacja? Może ktoś to potwierdzić?

bankrutacja

Iwona, możesz spróbować dzwonić do kontiki, Itcom, Botta, Ontibi, Up3d, oraz do innych firm zarejestrowane pod tym samym adresem (i mających tych samych właścicielów) Raczej tam nikt nie pracuje, ale może chociaż telefon ktos odbierze ;)

iwona

Proszę o informację co się dzieje w InfoA, nie odbierają telefonów.

oszukany kontroler

Jesteśmy firmą audytorsko - doradczą posiadającą największe i najdłuższe w Polsce doświadczenie w realizacji audytów projektów finansowanych ze środków Unii Europejskiej. Oferujemy również nasze usługi w zakresie ewaluacji projektów oraz programów współfinansowanych z funduszy Unii Europejskiej na każdym etapie realizacji projektu. Stosujemy procedury i standardy badań ewaluacyjnych zgodne ze standardami i wytycznymi Instytucji Zarządzających programami UE. W związku z naszym doświadczeniem audytorskim włączamy do nich elementy zadań wymaganych w szczegółowych umowach o przeprowadzenie audytu projektów finansowanych ze środków unijnych. Szczegółowy przebieg badania dostosowujemy do każdego z projektów indywidualnie, po konsultacjach z Zamawiającym. Interdyscyplinarny charakter zespołu gwarantuje kompleksową obsługę klientów w zakresie audytu i ewaluacji. Zatrudniamy audytorów posiadających certyfikaty międzynarodowe CIA, CISA, CISM, CGAP, biegłych rewidentów, audytorów mających zdany egzamin w Ministerstwie Finansów, a także doświadczonych specjalistów ds. ewaluacji projektów i programów współfinansowanych ze środków unijnych. Nasz profesjonalizm, kwalifikacje i doświadczenie potwierdzamy uzyskiwanymi referencjami i wciąż nowo pozyskiwanymi klientami. To jest laurka ze strony internetowej InfoAudit. Na szczególne "uznanie" zasługuje ostatnie zdanie. Ciekawe, który ze wskazanych klientów (również na stronie interentowej) InfoAudit potwierdzi ten profesjonalizm firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Info Audit Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Info Audit Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Info Audit Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Info Audit Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 99 ocen.
  • Kubickiego 19 lok. 24
    02-954 Warszawa