DAMEX - SP. Z O.O.

Pszczyna

Opinie o DAMEX - SP. Z O.O.

Hola

Jak ktoś jest bezczelny od samego wejścia to tak samo się go traktuje. Myślisz że masz trochę grosza to możesz pomiatać ludzmi z obsługi? Mylisz się - słoma ci z (usunięte przez moderatora)wystaje i spadaj do szmateksu na zakupy. Akurat znam wszystkie panie pracujące w tym sklepie i są to bardzo miłe i doświadczone osoby - tylko nienawidzą chamstwa i buractwa!!!!

HULA

Polecam zarządowi przyjrzeć się pracy sprzedawcom z Katowicach - już nigdy więcej u Was nic nie kupię. Fatalna obsługa, mająca gdzieś klienta. Jeszcze nigdzie tak źle mnie nie potraktowano. JEDEN WIELKI BAJZEL!!!!!!!!!!!! ZRÓBCIE TAM PORZĄDEK!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o DAMEX - SP. Z O.O. - Pszczyna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DAMEX - SP. Z O.O.