Opinie o Core Pack Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Core Pack Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Core Pack Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Core Pack Sp. z o.o. w Poznań

Michał Nowy wpis

To prawda ze firma ogłosiła upadek?

blaszka Nowy wpis

no to dla mnie wielka niespodzianka jednak bo nie wiedziałem że firma jest w upadłości, ewentualnie proszę dajcie znać gdzie mogę o tym konkretniej poczytać

marko Nowy wpis

Tak jest, core pack jest w upadłości likwidacyjnej i to nie od dziś, od 2013 roku, także nie ma co nawet już szukać po tej firmie. Dziwi mnie, że Twoje koleżanki mówią, że firma ma się dobrze, bo przecież półtora roku temu upadli, to jak można rozsiewać plotki, że w ogóle jeszcze działają, trochę to bez sensu.

blaszka Nowy wpis

Core Pack Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnoscią jest w upadłości, na serio to prawda?trochę nie chce mi się wierzyć bo kilka moich koleżanek mówiło mi na mieście że firma jednak ma się dobrze. kto w takim razie ma rację? chciałam się tam zatrudnić ale jeśli firma nie istnieje to zmarnuję czas na robienie listu motywacyjnego. jak to z nimi jest?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Core Pack Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

Wrzuć sobie w wyszukiwarke Core Pack KRS to wyskoczy Ci co się dzieje z firmą

kolega

wynagrodzenie w tej firmie było bardzo niskie; (usunięte przez administratora)

kolega

do anonima ; raczej dawno temu tam widziałeś ogłoszenie o pracę bo Core z tego co wiem jest w upadłości

kolega kolegi

jak firma miała upaść to zachowanie p. (usunięte przez administratora) było naganne te osoby które pracowały do końca wiedzą o czym pisze.

?

Idz na bezrobocie bedziesz mial wiecej :)

młody

brak słów na (usunięte przez administratora),szkoda wypowiedzi,żal mi tylko tych osób co tam pracowali,pozdrawiam wszystkich

m

firma i kierownictwo z panem (usunięte przez administratora) NIE POLECAM TEJ FIRMY

ja :)

pracowałam i nie polecam tej firmy, chamskie postępowanie (usunięte przez administratora)i jednocześnie ojca (usunięte przez administratora). pozdrowienia dla (usunięte przez administratora)

t

przenieśli się do Nowego Tomyśla, pracuje tam , (usunięte przez administratora)z kościana to stara ekipa która pracowała w sierakowie, ja powiem tylko tyle że ta firma to wielka parodia, zmieniłem prace po kilku tygodniach bo te obietnice i zastraszanie (usunięte przez administratora) były dołujące.(usunięte przez administratora)nie miał własnego zdania, jak to twierdził (usunięte przez administratora).firmą rządził (usunięte przez administratora)to ojciec (usunięte przez administratora), który na temat klejenia kartonów i obsługi maszyn wcale się nie zna.pozdrawiam M.

s

pracowałem tam ale krótko.chyba wiem która dziewczyna stworzyła tą stronkę. pozdrawiam ją nie polecam firmy core pack (usunięte przez administratora) ludzi. pozdrawiam (usunięte przez administratora), który tam pracował.całuski dla wszystkich

j

pozdrawiam (usunięte przez administratora) z czempinia.Pracowałam w tej firmie i powiem że (usunięte przez administratora) i jego ojciec to naprawdę niezbyt miłe osoby. tylko miło mówią a następnie jest rozczarowanie i pozdrawiam też (usunięte przez administratora)

a

dziś 13 października w dniu moich urodzin rozmawiałam z kuzynką która tam pracuje teraz ma wolne, szuka innej pracy, to co mówiła to szok, gdyby wszyscy wiedzieli że można opisać firmę corpaka to było by zaskoczeniem jacy ludzie są inni.jestem zaskoczona ile ludzi przewinęło się w krótkim czasie przez tą firmę. kuzynka powiedziała że firma znajduje się w Nowym Tomyślu

szkoda pisać

Zostaw merytoryczną opinię o Core Pack Sp. z o.o. - Poznań