Hair Maxx Sp zo.o.

Opinie o Hair Maxx Sp zo.o.

fryzjerka

witam i przestrzegam przed ta firma! a raczej przed wlascicielka pania(usunięte przez moderatora) kretaczka, oszukuje nie tylko swoich pracownikow ale i klientki, kazala nam wciskac kity, ze robimy im wlosy najdrozszymi farbami, a robilysmy rozrabianymi, wlosy się im kruszyły od tego a my musiałysmy kasowac je po 300 czy 400 zl. oszukiwanie na kazdym kroku, na dodatek nie wyplacaja na czas pensji, zawsze cos odejmuja z wyplaty za " nieefektywnosc". w dodatku co chwile inny wspolnik/kochanek przed ktorym musimy uwadac ze wszystko jest wspaniale, aby tylko dal troche grosza na upadajacy interes ( upada przez wlascicielke, ktora wydaje kase na futra i zabawy zamiast na salon)(usunięte przez moderatora)

Zostaw opinię o Hair Maxx Sp zo.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hair Maxx Sp zo.o.