Międzybankowe Centrum Gotówki Sp.z.o.o.

Opinie o Międzybankowe Centrum Gotówki Sp.z.o.o.

Dom
użytkownik zarejestrowany

Cześć czy do Międzybankowe Centrum Gotówki Sp.z.o.o. trzeba być po jakiejś bankowości albo czymś podobnym czy nie trzeba mieć specjalnie wielkiego doświadczenia w tej branży czy można być świażakiem??

użytkownik zarejestrowany

praca do bani wszyscy na wszystkich krzycza odpowiedzialnosc zbiorowa, jak cos sie stanie to przed wyjasnieniem odrazu jest straszenie ze to wina pracownikow danego dzialu i oskarzanie o kradziez i straszenie placeniem praca na umowe laczona, umowa o prace i na umowe zlecenie (najnizsza srednia krajowa + reszta z UZ)a naginanie czasu pracy

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Międzybankowe Centrum Gotówki Sp.z.o.o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobrą. Atmosfera i ludzie tam pracujący są Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Międzybankowe Centrum Gotówki Sp.z.o.o.: Najbardziej nie podobało mi się w Międzybankowe Centrum Gotówki Sp.z.o.o.:

Krakowianka
@anonim 23.03.2009, 18:02

Witam, pracuję tam od pół roku. Jako studentka mam umowę zlecenie. Faktycznie 8 godzin to minimum pracy a z budynku nie wyjdzie nikt póki się nie uzgodnimy. Często mamy nadgodziny, i czas pracy wydłuża się nierzadko do 12 godzin. Praca ficzycznie i psychicznie jest ciężka. Atmosfera w pracy zależy od zespołu. Bywa przyjemnie i czas leci w miłej atmosferze jednak trzeba przyznać, że to żadkość. Raczej są krzyki, pośpiech, stres itd. W dużej mierze przyczyniają się do tego czynniki zewnętrzne np. konwojenci, którzy jeżdzą sobie jak chcą i nigdy nie wiadomo o której dostarczą do nas pakiety do przeliczenia. Bardzo często trzeba na nich czekać a jak przyjadą zawalają nas po czubek głowy w pracy. Odpowiedzialność wiadomo, że jest spora i nie jest to praca dla słabych psychicznie ludzi ze słabą kondycją fizyczną. Pozdrawiam

Zostaw opinię o Międzybankowe Centrum Gotówki Sp.z.o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Międzybankowe Centrum Gotówki Sp.z.o.o.