Opinie o Trelleborg Sealing Solutions w Czechowice Twarda 18

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Trelleborg Sealing Solutions. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Trelleborg Sealing Solutions o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trelleborg Sealing Solutions w Czechowice Twarda 18

nick

Byłem w piątek na rozmowie. Syf i smród niesamowity. Wchodząc na hale produkcyjną lepiej wziąść głęboki oddech bo można sie udusić .Zapach palonej gumy. Ludzie jak wy tam wytrzymecie.? Pensja to 1400/ 3 mies. potem 1600 zł. Koszmar.nie polecam.

Witam wszystkich byłem dzisiaj na rozmowie w treleborgu w bielsku białej i powiem,że lipa starszna ta cała firma :/ słabe pieniązki a duze wymagania nie polecam.Jestem pracownikiem Id logistics w bielsku białej i to jest firma kozak!!! Wózkowi GÓRĄ :)

Co do zatrudnienia przez adecco to firma ITON PRZYJMUJE NIE ZA 8.50 TYLKO 14,50 !!! POZDRAWIAM

lolo

Pensje kształtują sie następująco robole na produkcji mają pomiędzy 1400 a 2000 oczywiście z 4 sobotami. a kierownicy po 6000. [usunięte przez admina]

Witam . czy ktos moze napisac jak kształtuja sie tam zarobki na produkcji chodzi mi o przedział miedzy pracownikiem podstawowym a kierownikiem . Bede bardzo wdzieczny za info .jezeli ktos sie obawia pisania na forum to prosze na meila

obecny robol trelleborgu

hej pracowałam 1,5 na kontroli jakosci nie raz biegałam na prasy pomagac i na wtryskarki obrywac uszczelki gdy była potrzeba, osobiscie wtedy nie byłam bardzo oburzona i zawiedziona praca-poza moim szefem(pracowałam przez tradepol) obecnie znow znalazłam sie na kontroli jakosci ale przez adddeco i jestem duzo bardziej zadowolona poki co, chociaz kasa wiadome jaka. wiem ze na prasach i wtryskarkach nei ejst łatwiej, na kontro;li tez nie ma sielanki i jelsi ktos sadzi ze my tram odpoczywamy i mamy wakacje to sie mylicie, na maszynach robia po p[rostu ile wlezie a my to kontrolować musimy i jak pojda jakies braki(człowiek nie jest nieomylny) to kontrolerka ma przestane i reklamacja na nia idzie. a dyrektor głownei u nas na kontyroli siedzi juz o 8 rano i gapi sie jak ktora pracuje. kazdy w tej firmie ma [usunięte przez administratora] na swoj sposob, zycie:) jak sie komus nei podoba to neich sxzuka innej pracy niz fochowac i smecic jak mu tu zle.

OCZYWISCIE, ZE TAK. BYLO NAS 7 OSOB NA TYM SZKOLENIU. TAKA MLODA BRUNETKA W OKULARKACH NA ROBILA SZKOLENIE Z BHP.

Trellebogr ???

a ty byłeś na szkoleniu BHP w trelleborgu? coś chyba ci się pomyliło...

lolo

ci kierownicy to kupa śmiechu!!!! sami nie znają sie na robocie nauczono ich tylko trzymać bat nad ludźmi. najlepiej to pracować od za 5 szósta do 5 po 2. ja to pier... i robie swoje najlepiej sie nie odzywać bo jak ktoś sie wróblem urodził to kanarkiem nie zdechnie.

lolo

ale jak ma tam cie ktoś coś nauczyć jak tam same [usunięte przez admina] pracują.

Krystian

Słowa kojarzące się z Trelleborg Sealing Solutions (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):solidna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako Bardzo Dobrą Atmosfera i ludzie tam pracujący są OK. Od jakiej stawki można negocjować pensję?1200 Najbardziej podobało mi się w Trelleborg Sealing Solutions:możliwość szkoleń Najbardziej nie podobało mi się w Trelleborg Sealing Solutions:-

Zostaw merytoryczną opinię o Trelleborg Sealing Solutions - Czechowice

• Jak się pracuje w Trelleborg Sealing Solutions?

Zobacz opinie na temat firmy Trelleborg Sealing Solutions tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trelleborg Sealing Solutions?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Trelleborg Sealing Solutions?

Kandydaci do pracy w Trelleborg Sealing Solutions napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Trelleborg Sealing Solutions
2.4/5 Na podstawie 112 ocen.

Trelleborg Sealing Solutions