Artman S.A

Kraków

Opinie o Artman S.A

raiojg

Nudzić @hemp gru raczej się nie będziesz, w tej firmie jest co robić, czasem pojawiają się nawet oferty zatrudnienia, swoją drogą trzeba mieć wykształcenie wyższe

[usunięte przez moderatora]... zarobki marne (MOHITO), praca po godzinach oczywiście bezpłatnie, brak szkoleń. Ogólnie nastawieni na młodych leszczy prosto po studiach aby wykorzystać i zwolnić. NIe ma umowy na czas nieokreślony. Zwalniają z pracy z dnia na dzień.

Słowa kojarzące się z Artman S.A (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): wyczerpująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako w porządku . Atmosfera i ludzie tam pracujący są super . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Od żadnej Najbardziej podobało mi się w Artman S.A: ciuchy Najbardziej nie podobało mi się w Artman S.A: kierownictwo

SUPER!

Zostaw opinię o Artman S.A - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Artman S.A