abitel

Kielce

Opinie o abitel

glen

to najważniejsze że podpisują tego typu umowę w abitelu. Wiele firm po prostu sobie to zlewa dla przykładu

zainteresowany

wlasnie powiedzcie jak teraz jest jak z pensja? i tymi urlopami czy to nadal tak trwa takie meczennictwo?

ODRADZAM ABITELA

Witam szybko i na temat jest to najgorszy dealer sieci komórkowej PLAY, szef traktuje ludzi jak zwierzęta totalne zero kultury i szacunku do drugiego człowieka tylko w kółko mu mało, umowę z wielką łaską dostajesz na minimalną krajową na 2 lata .. ale i tak zwalnia sobie jak mu się podoba , nie ma badań, przepisów BHP, pieniądze nie są wypłacane na czas, powymyślał sobie pełno dziwnych kar za które regularnie ucina z pensji totalna porażka wielki wstyd dla sieci komórkowej PLAY współpracując z takim człowiekiem. ps. Odradzamy zakupy i podpisywanie umów w punktach sieci ABITEL !!!

Firma za chwile upadnie, totalny brak zorganizowania, od lipca nie mozna sie niczego doprosic u kierownictwa, szef nie przelewa pieniedzy na czas, wyplaty sa dawane z opoznieniem, brak rozwoju jakiegokolwiek, wrecz cofanie sie, szef traktuje ludzi jak pionki do gry, pensje minimalne krajowe, zadnych badan lekarskich, brak mozliwosci wykorzystania normalnie urlopu bo potem odrabia sie 2 tygodnie z rzedu po 12 godzin !!!! TOTALNE DNO !!! NIE POLECAM

brak mozliwosci rozwoju, wynagrodzenie nie adekwatne do wymagan prezesa, ktory kosztem pracownikow sie wzbogaca. Brak zorganizowania, bardzo niskie pensje,stala kontrola, brak szacunku do pracownikow to standardowe zasady szfa firmy abitel.

pracus

ona

Abitel to jedna z najgorszych firm . Masz umowe o prace na najnizsza krajowa, bez mozliwosci urlopu , w punktach, ktore znajduja sie w centrach handlowych, zatrudniane sa 2 osoby, ktore pracuja po 12 godzin. Niby ok, ale jesli chcesz urlop to bez szans. U nich takie slowo nie istnieje, Mozesz sie dogadac ze wspolpracownikiem na tzw. "maratony" najpierw Ty pracujesz 9-14 dni pod rzad po 12h, a potem ta druga osoba. Beznadzieja. Z osobami odpowiedzialnymi za kadry i zaopatrzenie nie da sie dogadac, nigdy nic nie wiedza i nie sa w stanie udzielic konkretnych informacji. Jedym slowem Meczarnia. NIE POLECAM TEJ FIRMY!!!

krótko i na temat! Firma [usunięte przez admina], wkrótce ogłośi upadłość jak nic się w niej nie zmieni......

Słowa kojarzące się z abitel : brak zorganizowania, brak kompetencji Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako cos czego nie mozna doswiadczyc ze strony firmy, chyba ze na wlasna reke ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są zaklamani... . Od jakiej stawki można negocjować pensję?800-1000 Najbardziej podobało mi się w abitel: praca kierownika punktu Najbardziej nie podobało mi się w abitel:wszytskie powyzsze punkty oprócz przedostaniego

Zostaw opinię o abitel - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie abitel