TIGER-STAL

Nowy Sącz

Opinie o TIGER-STAL

Krys

Jak tu cicho i pusto, czy orientuję się ktoś z odwiedzających czy szukają może w tym momencie jakiś pracowników do pracy? Szukam u nich jakiś ogłoszeń pracy ale też lipa bo nic nie widzę a może źle szukam, będę wdzięczny za każdą pomoc. Dzięki wielkie!

dekarz2

Nie wiem z czym zapoznał się mój poprzednik, ale ja żadnego cennika nie miałem do wglądu gdyż firma ustala cenę pod każdego klienta indywidualnie - przynajmniej tak było ze mną ( cena najlepsza w Nowym Sączu).

dekarz

Ta firma ma cholendarne drogi cennik !!!

dekarz
@dekarz 11.12.2014 11:49
Ta firma ma cholendarne drogi cennik !!!

Blacha 0,4

Zostaw opinię o TIGER-STAL - Nowy Sącz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TIGER-STAL