Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Kos Jan Kos

Filtruj opinie po kryteriach:

gość1
Nazwa działu: Produkcja
 Opinia

nie polecam, firma strasznie zadłużona pracownicy nie dostają pensji na czas a nie wspomnę o podwykonawcach. Najniższa krajowa na umowie reszta pod stołem sam wybierz czy chcesz pracować?

TakNie
Niezadowlony
 Opinia

Dramat - mają problem z wypłacalnością. Nie płacą Kontrahentom zobowiązań na czas. Ich pracownicy rozliczani są jak przystało na Januszy Biznesu - częściowo na umowę, a reszta pod stołem. Polskie piekiełko.

Tak8Nie

neutralnanegatywnapozytywna
Gość
 Opinia

Czy ktoś miał z tą firmą do czynienia? Proszę internautowiczów o opinię.

Tak26Nie

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Kos Jan Kos - Nowy Sącz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Kos Jan Kos

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.