POLSKIE LNG SPÓŁKA AKCYJNA

Toruń

Opinie o POLSKIE LNG SPÓŁKA AKCYJNA

Systems Engineer

Dzien dobry, Co (zarobki, char. pracy, itd.) firma ma do zaoferowania inzynierowi po automatyce w PL ale z miedzynarodowym doswiadczeniem (m. in. platformy na Morzu Polnocnym, rafinerie w UK, elektrownie na zachodzie EU, itd.). Czy na 10-12k netto PLN / miesiac mozna liczyc, czy nie mam dalej po co wracac do Polski ?

arczero

byłem na rozowie ponad półtora miesiąca temu i żadnej odpowiedzi nie otrzymałem, pomimo, że mówili że zadzwonia bezwzględu na to czy sie dostałem czy nie.. jak było w waszym przypadku? jeżeli ktos z was był na rozmowie podzielcie się opinią!

szymek.ma

Panowie i Panie czy ktoś może wie jakie stawki obowiązują na stanowisku operatora i mistrza zmiany? Pytam oczywiście o terminal w Świnoujściu.

wojtek ż.

1500 euro!

Inzynier

Ktos sie moze przyznac, jaka kase oferuja do miejsca pracy Swinoujscie - Terminal gazowy ? dyspozytor, operator, inzynier glowny inzynier, kierownik zmiany ?

Zostaw opinię o POLSKIE LNG SPÓŁKA AKCYJNA - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POLSKIE LNG SPÓŁKA AKCYJNA