Cellco Communications

Szczecin

Opinie o Cellco Communications

Jack

Mam wrażenie, że firma znacznie się przecenia. Chcieliby zatrudniac ludzi ktorzy maja duze doswiadczenie na dan stanowisku i najlepiej w identycznej dziedzinie. Nie tędy droga, aby miec dobrego pracownika to trzeba poswiecic troche czasu aby go wyszkolic, nie ma nic za darmo. Dlatego też tak duża rotacja pracowników.

Gogol

Szukając pracy miałem okazję wysłuchać sporo dobrego o Cellco Communications. Ludzie chwalili, że to dobry pracodawca. Podpowiedzcie jaka atmosfera? Czy może cos ciekawego wydarzyło się w firmie? Informacje bezpośrednio od pracowników są dla mnie bardzo istotne

dont waste my time...

Kilka dni temu pojawiła się oferta (pracuj.pl) dla Export Executive , zmieniona później na Export Manager, a potem obie zniknęły. To chyba nie jest poważne podejście do tematu (?)

@dont waste my time... 18.10.2017 10:15

Witam, w związku z sugestią portalu pracuj.pl została zmieniona tylko nazwa ogłoszenia, a nie ściągnięta cała oferta pracy. Wszystkie osoby, które są zainteresowane pracą w naszej firmie mogą przesłać swoje CV na adres praca@cellco.com.pl Zapraszamy do aplikowania

mario

miałem okazję uczestniczyć w spotkaniu rekrutacyjnym i moje pierwsze wrażenia są jak najbardziej pozytywne. Pani rekruterka bardzo dobrze przygotowana, potrafiła odpowiedzieć na wszystkie pytania względem stanowiska o które się staram a nie zawsze tak jest w innych firmach. Zobaczymy czy będzie odzew ale jak wspomniałem wrażenia pozytywne

Paulina

Aktualnie firma Cellco Communications poszukuje Specjalisty ds. Marketingu. Co firma oferuje możemy dowiedzieć się z oferty pracy, jest to m.in. praca w firmie promującej innowacje i nowe technologie, umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie. Czy kogoś zainteresowała ta oferta?

Paulina

@AntyDzionek jeśli jakiś post został usunięty to znaczy, że naruszał on regulamin forum. Warto więc zapoznać się z regulaminem http://www.gowork.pl/regulamin przed pozostawieniem komentarza. @MM czy zaprosili Cię na rozmowę? Jeśli tak to powiesz coś o przebiegu rekrutacji?

MM

RR
@MM 01.10.2017 22:12
Właśnie tam aplikowałam. Pewnie i tak nie oddzwonią, ale spróbować zawsze warto. Trzymajcie kciuki! :)...

MM na jakie stanowisko złożyłaś CV? Otrzymałaś odpowiedź?

Jak się chce firmę oczernić zawsze można. Wystarczy nie mówić co nowego osiągnęła firma jakie ma sukcesy. Może Cellco Communications jest małą firmą ale za to prężną i bardzo się starają nad rozwojem. Nieszczęśliwe osoby nie potrafią znaleźć plusów .

AntyDzionek

Najbardziej pomocne bylyby te opinie, które usuwacie...

Paulina

Jest chyba sporo zgłoszeń ale panie rekrutujące nie wybrały dotąd idealnej kandydatki no to spoko

Oczarowany

Nie ma idealnej firmy, tak jak nie ma idealnych ludzi. Jak praca odpowiada to się pracuje i tyle w tym temacie

HADI

kase macie na czas, dodatki, premie, imprezy. Moja córka do dziś wspomina piknik,. Jest socjal, i to spory, zwłaszcza od kiedy pracuje tu pani W. Jedyny mankament to A.R., le może prezesi otworzą oczy i zrobią na produkcji personalny porządek właściwi ludzie na właściwe miejsca.

HADI

nie narzekajcie, nie jest żle, Poza AR to ludzie z którymi można się dogadać

Grześ

Nie uwierzę, że jak ktoś jest chory i zdarzy mu się to incydentalnie to zostaje zwolniony z pracy! Ale jeśli "choruje" bardzo często to może być różnie.

TW

Jaki sens ma to forum, jeżeli negatywne (prawdziwe) opinie stąd znikają???

Kaśka

Chciałabym tu pracować i słyszałam o nich sporo dobrego. Po lekturze opinii na wątku mam wprawdzie mieszane uczucia ale jeśli atmosfera jest ok to startuję.

Mańka

Dla chcącego nie ma nic trudnego. Jak ktoś chce napisać o firmie cos złego to zawsze znajdzie powód. Nie ma idealnej firmy, ale jak ktoś chce pracować to spoko.

Malwina

Przeczytałam tu ciekawe opinie. Czyli w Cellco jest ciekawa praca dla inżynierów . Mój chłopak mieszka w Stargardzie i szuka nowej pracy.

Gogol

Uważam, że Cellco Communications to dobra firma ale niektórzy szukają dziury w całym.

Fibrain
@Gogol 10.06.2017 14:35
@K Myślę, że powinniście zgłosić te problemy wyżej. Może szeofwie nic nie wiedzą, że to sie tak odbywa?...

Sami przyczyniają się do takiej sytuacji. Ryba psuje się od głowy...

Paulina

@K dziękujemy za Twoją opinię. Według Ciebie w firmie panuje chaos, brak zorganizowania. Co masz konkretnie na myśli? Według Ciebie firma Cellco Communications powinna zapewniać lepsze przygotowanie do pracy dla nowych pracowników?

K
@Paulina 06.06.2017 09:26

Mam na myśli to, że dużo pracowników nawet jak jest plan działania to nie wie co robić, albo za co się zabrać, żeby było dobrze. W szczególności właśnie nowi pracownicy, którzy słyszą mylne teksty, bo od liderów itp słyszą, że mają robić drobne zadania, coś łatwego do nauki, a od kolegów, że powinni równo robić ciężkie rzeczy, duże zlecenia... Czasami ważne zlecenia pojawiały się pod koniec dnia z niewiadomych przyczyn i trzeba było mocno nadrabiać albo zostawiać innym pracownikom, którzy później nie wiedzą czy mają robić te zlecenie czy inne. Nowy pracownik tak naprawdę jest pozostawiony sam sobie, nikt go nie kontroluje, nikt go nie dogląda, nie sprawdza, nie uczy... Robią to koledzy/koleżanki z pracy, którzy jak wszędzie, po części pomogą po złości, a po części dobrze albo kierownik, który patrzy na ręce jak na złodziei i poniża przy każdej lepszej pierwszej rozmowie. Firma od początku zatrudnienia pracownika powinna więcej go szkolić, dawać jakieś wykłady, testy, pomoce naukowe, sprzęt, opiekuna który się nim zajmie czy po prostu uczyć go o produkcie, bo nowi pracownicy tak naprawdę nie znają działania poszczególnych stanowisk i tego co robią i po co robią. Niektórzy nigdy nie pracowali w takich miejscach, a obchodzenie się z światłowodami jest naprawdę z pozoru trudną sprawą. Bo nie chodzi tu o to, żeby zrobić "na odwal się" tylko żeby było jak najmniej strat i było dobrze. Może nawet Cellco powinno rozdawać jakąś książkę o produktach do domu żeby ktoś mógł się uczyć? Wariantów jest naprawdę dużo, a wystarczy tylko dać odpowiednich ludzi na odpowiednie stanowiska i wtedy na pewno poprawi się system :)

Paulina

@Wacek, co dla Ciebie znaczy duża rotacja pracowników? Na jakich stanowiskach?

Paulina

@Wacek wspominasz o ciągłym stresie i demotywacji. Skąd się biorą te odczucia? Czy myślisz tu o jakichś konkretnych sytuacjach? I warunki na jakim stanowisku opisujesz? Z pewnością różnią się one w zależności od działów.

Paulina

A jakie benefity zapewnia pracodawca?

Wacek
@Paulina 11.04.2017 08:53
A jakie benefity zapewnia pracodawca?

Cellco ma fundusz świadczeń socjalnych i z niego sa drobne sumy na święta. Teoretycznie dopłaca tez do zajęć sportowych (substytut multisport).

Gregor

Cellco Communications miał ofertę dla inżyniera sprzedaży czy to jest aktualne?

Peter

@cvop - sporo prawdy w twoim poście. Dlaczego ja pracuję w Cellco? a. polska firma b. nowoczesna technologia c. wypłata na czas d. wyjątkowa atmosfera - nigdzie takiej nie ma :-) e. duuuużo pracy z której mam satysfakcję f. poza tym... kręci mnie to. minusy są owszem, ale gdzie ich nie ma? To nie corpo z benefitem i opieką medyczną, ale przyzwoity polski pracodawca, producent w rozwojowej branży, liczący się na rynku krajowym i zagranicznym. Jeśli potrafisz ciężko pracować, lubisz wyzwania i potrafisz się dopasować do organizacji z pewnością wiele się nauczysz.

Pytający

Wszedzie gdzie decyzje sa czasto zmieniane pracuje sie ciezko. Niepokoi mnie natomiast to ze atmosfera jest taka kiepska. Zastanawiam sie czy jak ktos po prostu robi swoje to moze uniknac jakichs gierek i ukladow. Ja mam bardzo pozytywne podejscie do ludzi. Z tego co wiem to teraz szukaja tam mnostwo pracownikow do roznych dzialow. To troche niepokojace bo z tego co obswrwuje tak jest juz od czerwca.

Paulina

@cvop i jak długo pracowałeś?

KK

Do cvop - a dokładnie w jakim dziale ty pracowałeś?

cvop

Do Pytający i Doświadczona. To wymaga głębszego wyjaśnienia. Firma płaci i wymaga jak każda, w tych czasach nie ma nic za darmo.. Pracowałem w biurze i wypowiem się na ten temat. W Cellco zajmują się naprawdę ciekawymi tematami, nie tylko od strony technicznej. Można się rozwinąć. Problemem tej firmy jest brak uporządkowania, pada dużo zmiennych decyzji i tu wychodzi największa bolączka Cellco - Atmosfera. Atmosfera jest ciężka. Od chwili wejścia do Cellco ją czuć. Czy to główna cecha Korpo? to Polskie korpo które prowadzone jest przez formalnie dwóch łebskich braci. W mojej wcześniejszej pracy właściciel (Szwed) złapał jednego z kierowników i przytkał do ściany, tu tego nie ma ale Panowie dają ci jasno do zrozumienia o co chodzi. Jest cała masa pracy i nieraz jej ogrom i szczegółowość przytłacza. Dokładnie tak tworzą się krzyżówki, ludzie nie potrafią połączyć pewnych tematów związanych przede wszystkim z tematem dostaw od Chińczyków ale nie tylko. Inżynierowie też nie są nie wiadomo na jakim poziomie. Dobre godziny pracy, dobry dojazd, wypłata jest na czas, normalna umowa ale atmosfera MEGA ciężka. Nie każdy to lubi. Jeśli zastanawiasz się nad aplikacją do Cellco mniej to na uwadze.

Paulina

Podpowiem, że obecnie Cellco Communications prowadzi rekrutacje na stanowiska takie jak: Area Sales Manager, Specjalista ds. Zakupów, Key Account Manager - Export. Oferty pracy firmy znajdziecie na portalach ogłoszeniowych! Powodzenia :)

Pytający

Czyli z tego co tu piszecie Cellco to takie mroczne Corpo al'a Kronospan, który bije na łeb na szyję swoim rygorystycznym podejściem do człowieka obojętnie na jakim dziale. Zdrowa presja bez układów tylko sprzyja rozwojowi ale gorzej jak chodzi przede wszystkim o układ. Wiem co piszę choć nie pracuję ani nie pracowałem w Cellco. Chciałem zasięgnąć opinii jak wygląda praca w dziale Logistyki, Planowania, Zakupów choć z tego co widzę po profilach ludzi to zbyt długo w Cellco nie pracują. Skoro ktoś został zepchnięty ze stanowiska Kierownik produkcji do roli planisty i pracuje dalej to dziwnie świadczy o firmie ale nic nie przesądzam. Zastanawiam się nad aplikacją do nich.

Paulina

@Ff dlaczego odradzasz pracy w tej firmie? Możesz powiedzieć o tym coś więcej?

Cookiis

No nareszcie ktoś sie odważył powiedziec kilka slow prawdy o liderkach. Po cichu likwiduja konkurencję. Szefowie nawet nie wiedzą ze to im zawdzieczaja odejscie kilku dobrych pracownic.

Doświadczona

Szefowie to pikuś , w sumie szkoda ich , nie mają pojęcia co wyprawia kierownik . Niekompetentny gość , co jakiś czas wymyśla nowy projekt zmian . Nic nie wnoszący ale karuzela trwa . Jakiś czas się na tych zmianach pobuja , poudaje że jest lepiej choć tak naprawdę kręci się to tylko dzięki doświadczeniu nielicznych myślących . Ufa tylko swoim liderkom , donoszącym mu każde usłyszane ( i nie usłyszane ) plotki . Jak już mu się noga powinie to się zdziwi . Bo nasze koleżanki równie gorliwie jak mu donoszą , donoszą też wyżej . Wróbelki ćwierkają że już kilka razy szykowały mu niespodziankę .

Malwina

Cellco nie ma żadnych nowych ofert? Chciałabym aplikować na stanowisko w dziale technologii i jakości ale nie mogę nic znaleźć. Czy zarobki na takim stanowisku są zadowalające? Na co ogólnie można liczyć , jakieś dodatki, socjal? Gdyby ktoś miał wiedzę w tym temacie ?

Ff

Zdecydowanie odradzam !!!!

AntyDzionek

Każdy ma różne doświadczenia. Jeżeli dla kogoś szczytem oczekiwań, od pracodawcy, jest wypłata w terminie, to może być zadowolony. Ogarniętym, nie polecam!

pytający

Witam. Również dostałem propozycję pracy w cellco. W sumie warunki płacowe, ale z kolei usłyszałam bardzo dużo kiepskich opinii o tym jak szefowie odnoszą się do pracowników. Nie chcę się zrażać bo nie ma szefów idealnych, ale jak to jest. Chodzi o pracę w biurze.

Nerwus
@pytający 25.01.2017 09:08

Firma jest w porządku a jeśli chodzi o złe relacje między ludźmi to zawsze coś może być. Nie ma się co zrażać.

...
@pytający 25.01.2017 09:08

Jeśli masz inne propozycje pracy i nie jesteś zdesperowany odrzuć ofertę. Trudno znaleźć większy bałagan - rotacja pracowników mówi wszystko.

Gogol

Ja chciałbym rozpocząć u nich pracę ale mam kilka pytań i pomyślałem o tym forum. Ile można wyciągnąć jako kierownik jakości? Słyszałem, że można dostać premie i do tego są dodatki socjalne. Jeśli dowiem się jeszcze o atmosferze w firmie będę super zadowolony i z góry dzięki

Burmit

No co ja mogę powiedzieć, praca jest w porządku, mnóstwo ludzi jest w stanie to od ręki potwierdzić, pracuje tutaj sporo osób, logistyka, eksport, narawdę okej

Krys

A ja uważam , że oferują dobrą pracę. Stabilna i z wypłatą na czas. Minus to brak pełnego pakietu wsparcia dla pracowników. Napisaliście wyżej , że komórka i tablet , to standard. Natomiast można się naprawdę duuuużo dowiedzieć i nauczyć ale niestety trzeba to samemu wychodzić. Ja pracuję tu już prawie dwa lata.

mak

Ludzie, pakiet socjalny typu "telefon komórkowy, tablet, samochód" to już norma. Wszędzie. W Cellco żadnej prywatnej opieki medycznej, czy też karnetów na siłownię- nie uświadczysz. Ile sobie wynegocjujesz na początku= tyle będziesz miał płacone już na zawsze. Miejsce dobre może dla osób tuż po studiach dziennych, które chcę zdobyć jakiekolwiek doświadczenie. Nie polecam dla ludzi z kilkuletnim stażem pracy. (usunięte przez administratora) Nie warto. (usunięte przez administratora)

zren

Ludzie! Gdyby ktoś się kiedykolwiek zastanawiał nad podjęciem pracy w tej firmie to dajcie sobie spokój. Ani nie wzbogacicie swojego CV, ani nie polepszycie swojego standardu życiowego tylko zmarnujecie czas!(usunięte przez administratora)Z plusów to tyko mierne wypłaty w terminie...

kris

Narzekanie mentalność Polaków. Ci co nie chcą się napracować, zawsze będą narzekać i taka prawda. Praca ciekawa, firma ok. tyle z konkretów

asdf

Czy ktoś się orientuje ile płacą w tych szkoleniach?

ktoś

a czy sa przyjecia ? i na jaki adres mailowy wysyłac CV w kobylance ?5

MoherMan

Witajcie. Pracowałem w ELMATcie na stanowisku hand. i powiem Wam, że brakuje standartów wew. stąd cały bajzel. Zapewne u Was tak samo nie ma odpowiednich procedur kom. wew i ujednolicania procesów stąd niedomówienia i wtopy. Brak szkoleń... a co szkolić jak wszystko wychodzi w praniu i stąd piramida błędów i niedomówień, a wiadomo terminy cisną. Trzeba brać przykład ze szwabów, oni tam wszystko mają usystematyzowane i lecą z koksem dużo sprawniej i stać ich na płacenie pensji za tą robotę. Wykształcenie logistyczne przemawia ciągle z tyłu głowy a IT w doświadczeniem zawodowym. Może warto się u Was zaczepić?

inka

Polecam poćwiczyć zasady ortografii- lub zapamiętać pisownię poniższych wyrazów : szczeRZE, niepowaŻna ; takie błędy, że aż w oczy kłują. Zamiast siedzieć na Go WORK weź lepiej do ręki słownik i poczytaj, na lepsze Ci wyjdzie.

mordek

E tam. Tak źle nie jest. Inaczej nie budowaliby nowej siedziby. No presja jest ale nie aż taka.

Zostaw opinię o Cellco Communications - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cellco Communications