Volkswagen

Gorzów Wielkopolski

Opinie o Volkswagen

frugo

to prawda, firma ciągle kogoś szuka i jak na tak wielką markę, wcale mnie to nie dziwi @jasne. Obecnie potrzebują specjalistów: ds. produktu, komunikacji i likwidacji szkód. Zainteresowani mogą chyba liczyć na dobre warunki zatrudnienia.

luki

A jakie sa tam zarobki na wejsci w kontroli wiazek?

myszka

w tej firmie pracowalam 10-lat ale chcialam sprobowac szczescia za granica.Praca byla ciekawa i pracodawcy w porzadku.Po tylu latach poczulam nostalgie i gdyby moje szefostwo poszlo mi na reke,chetnie bym tu wrocila.mysle ze na tych samych warunkach.byla bym wdzieczna.pozdrawiam i czekam na odpowiedz [usunięte przez moderatora]

gorzowianin

Witam, Chcę złożyc tam papiery.Jak możecie napiszcie jakie są tam warunki pracy i płacyDzięki i pozdrawiam

vw.ujek

Kolego nie ma juz Volkswagen Elektro Systemy sp.z.o.o - firma nazywa sie w tej chwili-SE Bordnetze Polska Sp. z o.o. [usunięte przez moderatora] sprawdz wczesniej opinie o firmie w necie wpisujac nazwe np. w google pozdrawiam, powodzenia

aga

hi, chciałabym złożyc podanie do VW w Gorzowie i nie moge znaleźć strony internetowej, z adresem e-mail, pod który moge złożyc podanie. Masz namiary?

bardzo dobrrze sietam pracuje:D

Zostaw opinię o Volkswagen - Gorzów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Volkswagen