Pytanie Nowy wpis

Czy firma Agencja ochrony Taurus w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Firma Nowy wpis
@Pytanie

Firma Taurus Ochrona posiada w swojej ofercie dla pracowników system szkoleń i warsztatów, które pozwalają na zdobywanie nowych umiejętności oraz rozwój osobisty i poszerzenie swoich kompetencji bądź nabycie nowych.

Pytanie Nowy wpis

Pracownik Nowy wpis
@Pytanie

Oczywiście, że tak. Oprócz podstawowego wynagrodzenia, każdy z pracowników może skorzystać z dodatkowych świadczeń oferowanych przez firmę: 1. ubezpieczenie na życie 2. ubezpieczenie medyczne 3. pakiet sportowy 4. rabat na naukę (studia podyplomowe i inne) Poza tym, firma organizuje wiele cyklicznych wydarzeń jak Dzień Pracownika Ochrony, Wigilia i wiele innych wydarzeń, które stanowią dodatkową gratyfikację dla pracowników.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Agencja ochrony Taurus? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

@Pytanie

W kwestii nadgodzin, wszystko zależy od trybu wykonywanej pracy oraz indywidualnych ustaleń z Przełożonym, w jakiej formie nadgodziny będą rekompensowane.

Czy jest możliwość pracy w Agencja ochrony Taurus na część etatu?

@Pytanie

Nasza firma jest otwarta na potrzeby naszych pracowników i zawsze staramy się znaleźć takie rozwiązania, które satysfakcjonują obydwie strony - również w przypadku formy zatrudnienia. Zachęcamy do kontaktu z Nami. www.taurus-ochrona.pl

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Agencja ochrony Taurus?

@Pytanie

Witam, podejście przełożonych tj. Kierowników oraz Dyrektorów w firmie Taurus Ochrona jest zgodne z kodeksem pracy.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Agencja ochrony Taurus? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

@Pytanie

Dzień dobry, etapy rekrutacji zależą od oferowanego stanowiska. Proces rekrutacyjny zazwyczaj opiera się na 2 etapach: - pierwsze spotkanie - rozmowa z kandydatem w siedzibie firmy - decyzja Ostateczna decyzja podejmowana jest zależnie od rodzaju stanowiska oraz zgłoszonych kandydatur. Niemniej staramy się, aby kandydat otrzymał informację zwrotną jak najszybciej.

Jaka jest kultura pracy w Agencja ochrony Taurus? Obowiązuje typowy dress code?

@Pytanie

Taurus Ochrona posiada własną, wewnętrzną kulturę organizacyjną, w której również obowiązuje odpowiedni dress code. Aby dowiedzieć się więcej na ten temat, zapraszam do dołączenia do naszego zespołu:) Na chwilę obecną poszukujemy do pracy Project Menedżera. Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres praca@taurus-ochrona.pl. (usunięte przez administratora)

Aneta

Szukam właśnie pracy i pomyślałam o Taurus. Wiecie może, czy zatrudniają osoby niepełnosprawne? Będę wdzięczna za informacje, dzięki.

Paweł

Można poprosić o jakiś numer telefonu do firmy

Jasiek

@Zniechęcony Taka praca i z pewnością wiemy o tym przed jej rozpoczęciem. Trudno uwierzyć w dyżur 24 godz bez wody!!!

Zniechecony

Jesli 340 godzin w miesiacu pracy pod alarmem pojedynczo zmiana 24 doba bez wody i mozliwosci opuszczenia posterunku choc na chwile kordynator Artur obiecuje dodotkowy personel do pomocy i tyle i ktos twierdzi ze to zadobra firma to zapraszam do pracy sam sie przekonasz jak swietna jast ta firma

Filip

@Zniechęcony Mam wrażenie, że to jest zbyt dobry pracodawca dla osób, którym praca nie odpowiada!!

Zniechecony

Pracuje na torwarze z 2 pracownikow zredukowano do 1 nawet w trakcie koncertow ludzie pracujom po 48 godzin potem 24 wolne i spowrotem 48 kordynator nie odbiera telefonów brak obsady do pracy wody firma nie reaguje na prosby pracownikow totalna porazka nie wiem jak dlugo tak pociagniemy

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Agencja ochrony Taurus? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

PIOTR

Polecam. Bardzo solidna firma.

PIOTR

Polecam. Bardzo solidna firma.

tomek

Niezadowolony' a jak myslalaes? Pzreciez to na tym polega ,nie siedzisz a stoisz.

Niezadowolony

Witam! Po zlozeniu dokumentow aplikacyjnych, zadzwonili do mnie z firmy Taurus. Przez telefon poinformowali mnie o warunkach pracy - monitoring, od czasu do czasu rundka po sklepie. Na miejscu okazalo sie, ze caly czas trzeba stac przy bramce.

Jarek z Bydgoszczy

Podjąłem prace w Taurus Group w Bydgoszczy przy ul Skłodowskiej pracowałem tylko 2 dni po czym mnie zwolniono za rzetelną prace bez konkretnego powodu i do tej pory nie wypłacono mi za te dwa dni po czym zabroniono mi pokazywania się w markecie minęło pół roku i nadal bez echa nikt z kierownictwa nie raczył zadzwonić aby uregulować wynagrodzenie

Michał

Pracowałem rok, nie mam żadnych zastrzeżeń, wypłata na czas, możliwość zaliczek, miła atmosfera. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja ochrony Taurus - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Agencja ochrony Taurus