Agencja ochrony Taurus

Opinie o Agencja ochrony Taurus

PIOTR

Polecam. Bardzo solidna firma.

PIOTR

Polecam. Bardzo solidna firma.

tomek

Niezadowolony' a jak myslalaes? Pzreciez to na tym polega ,nie siedzisz a stoisz.

Niezadowolony

Witam! Po zlozeniu dokumentow aplikacyjnych, zadzwonili do mnie z firmy Taurus. Przez telefon poinformowali mnie o warunkach pracy - monitoring, od czasu do czasu rundka po sklepie. Na miejscu okazalo sie, ze caly czas trzeba stac przy bramce.

Jarek z Bydgoszczy

Podjąłem prace w Taurus Group w Bydgoszczy przy ul Skłodowskiej pracowałem tylko 2 dni po czym mnie zwolniono za rzetelną prace bez konkretnego powodu i do tej pory nie wypłacono mi za te dwa dni po czym zabroniono mi pokazywania się w markecie minęło pół roku i nadal bez echa nikt z kierownictwa nie raczył zadzwonić aby uregulować wynagrodzenie

Michał

Pracowałem rok, nie mam żadnych zastrzeżeń, wypłata na czas, możliwość zaliczek, miła atmosfera. Polecam.

Tomek

Solidna firma.

Marek Z.

Pracowałem w tej firmie. Uważam że jest wiarygodna i nastawiona bardzo pozytywnie do pracowników.

Darek

Pracowałem 3 miesiące i wszystko było ok.

Sebastian

Witam serdecznie przepracowałam w Agencji Ochrony TAURUS GROUP 4 lata, gorąco polecam, firma bardzo życzliwa pracownikom. No i wynagrodzenie zawsze na czas. Gorąco polecam.

UWAGA NA TAURUS GROUP Z BARTOSZKA W WARSZAWIE płacą uczciwe wg umowy 250 pln za 250 godzin o reszcie można zapomnieć dziś było nas ok 40 nikt nie dostał kasy sprytnie umowa była napisana do końca września postawili nowych i są zarobieni telefony milczą biuro zamknięte jutro znów się spotykamy pod biurem

Zostaw opinię o Agencja ochrony Taurus - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja ochrony Taurus