Opinie o Qpony.pl Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Qpony.pl Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Qpony.pl Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż powierzchni reklamowej w mediach internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Qpony.pl Sp. z o.o. w Poznań

S.

Zdecydowanie nie polecam

Widzę ze kilka opinii zniknęło ???? To chyba o czymś świadczy .... Zwróćcie na jedna kluczowa rzecz uwagę przy rozmowie, jak wyglądają delegacje i gdzie śpi pracownik. Praca to nasz drugi dom, a szanująca się firma powinna tak działać, ze warunki w czasie delegacji nie odbiegają od tych u siebie. Komentarze odnośnie spania w norach o po kosztach są prawdziwe wiec proponuje 2x się zastanowić nad podjęciem współpracy, chyba ze spanie w np ibis budget to dla Was wystarczający komfort ..

Jacek

Rozumiem, że wyjazdy i delegacje wiążą się z nocowaniem w hotelach, a te według Ciebie nie są w odpowiednim standardzie. Czy rozmawiałeś o tym z pracodawcą i próbowałeś wpłynąć na poprawę warunków podczas służbowych wyjazdów?

Ja30
@Jacek

Nie jedna osoba rozmawiała i odpowiedź zawsze tą samą- jak znajdziesz jeszcze taniej nocleg to ok :) także tego...

(usunięte przez administratora) Traktowanie pracownika, atmosfera, brak aut służbowych, premie uzaniowe i płacone od ZAPLACONYCH faktur. No i spanie po najgorszych hotelach. Wszystko się zgadza. Pomocy z góry żadnej(usunięte przez administratora) .

Acha...widzē, że wjechała ostra cenzura niewygdnych dla qponów faktów...

Firma jest taka super , że musi usuwać nieprzychylne komentarze na goworku. Całe Qpony- przypudrować syfa, a może uda się zrekrutować kolejnych naiwnych...

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Kacper

Chyba prawda boli, bo widać, że sporo rzeczy pousuwanych. No nic, świadczy to tylko o tym, że były prawdziwe, a firma zamiast walczyć o dobre imię swoim działaniami, walczy jedynie cenzurą prawdy. Całe Qpony.

DopplerJr

Rozumiem, że większość wypowiedzi tutaj dotyczy działau handlowego. A czy ktoś mógłby powiedzieć jak jest w dziale developerów? Jakie projekty, jakie ciśnienie w projektach, ile śmieciowych tematów, jak menedżerowie traktują programistów? Czy któraś sekcja ma łatwiej (frontend/backend)? Jaka jest rotacja programistów? Czy można się rozwinąć w tej firmie czy tylko spodziewać się ciśnienia z góry?

Hej, czy w firmie Qpony.pl Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

Nadgodziny wybierasz jako np. dzień wolny

jaa

pytasz o pracę w nadgodzinach - w jakim konkretnie dziale ?

Prawda Cię uwolni

Poniższe wpisy są w 100% prawda.(usunięte przez administratora) Praca w rozpadajaxym się, ciasnym biurze. Bardzo często zmuszony jesteś dzwonić z korytarza, żeby móc w.spokoju pogadać z klientem. Brak auta służbowego. Jest kilka aut do użytku wspólnego - jednak zawsze jest ich za mało I bądź gotow na podróżowanie w 5 osob jednym autem. Jeżeli masz wyjazd samemu to będziesz musiał jechać pociągiem np. O 5 30 rano bo tak jest taniej dla.firmy :) Nic to, że potem czekasz na spotkanie 3 godziny bo tak przyjechałaś pociągiem...taniej... (usunięte przez administratora) PREMIE - kluczowy temat dla.handlowca. (usunięte przez administratora) Produkt bardzo trudny do sprzedaży i tak jak ktos niżej napisał król nie ma pomysłu jak to sprzedać tylko wymaga i wymienia ludzi. (usunięte przez administratora) No i nie zapomnij odbić karty jak wchodzisz do biura i jak z niego wychodzisz bo oczywiście twój pobyt w biurze jest monitorowany co do minuty. I często słyszysz, że wczoraj wyszedłeś 3 minuty za szybko. Nic to, że dzień wcześniej wróciłeś z delegacji o 22. (usunięte przez administratora)

Oj joj

Dzień dobry, Wierzę, że ta opinia nie spowoduje kolejnego zebrania z samego rana, aby wybielić to co dzieje się w firmie ... Dzieje się bardzo dużo. Non stop ktoś odchodzi lub kogoś się pozbywają. (usunięte przez administratora) Im więcej masz nagrane tematów na kolejny miesiąc tym więcej planu dostaniesz(usunięte przez administratora). Z samar premia jest też dość dziwnie, bo nigdzie nie ma na papierze informacji w jaki sposób jest naliczana i ile procent wynosi (usunięte przez administratora)

Adam Nowak

Dzień dobry (usunięte przez administratora) Liczą się tylko wyniki nic poza tym. Ludzie fajni (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Byłem tam

Cześć Poniższe komentarze są niestety prawdą. Firma zwalnia ludzi na potęgę a niestety to u nich jest problem. (usunięte przez administratora) Nie mają żadnego pomysłu na większe wzrosty sprzedaży, a wina za gorsze wyniki obarczają tylko pracownika. Zero szkoleń i podejścia jak człowiek do człowieka. Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie.

@Byłem tam

Ciebie również spotkało takie zwolnienie?

Junior odp

Hej W tej firmie to standard ???? Ciesz cię bo nic nie straciłeś ????

Niepolecam

(usunięte przez administratora) Są działy, w których pewnie pracuje isę milej, ale każdy w firmie odczuwa to, że od paru lat dzieje się na prawdę źle. Ładne biuro i kanapki rano mają przysłonić to, czego nie widać na pierwszy rzut oka. (usunięte przez administratora)Najbardziej o sytuacji w firmie świadczy ilość zwolnień i osób zwalniających się na własne życzenie. (usunięte przez administratora) Sytuacja jak w filmach, pracujesz kilka lat, jesteś wzywany do pokoju, po 5 minutach już nie ma cię w biurze. To odbija się na samopoczuciu zespołu... Wszystko odbywa się pod przykrywką dbania o interesy firmy, ciekawe kiedy zarząd zrozumie, że o opinię na rynku i pracowników także należy zadbać, bo to nie może trwać wiecznie.

Cześć, Jako ze przepracowałem dłuższy czas w tej jak się podają nowoczesnej i prężnie rozwijającej się firmie(usunięte przez administratora).. Podam przykład z ostatnich kilku miesięcy, gdzie na linkedinie możemy czytać jak to pewne osoby z góry, uważające się za za co najmniej „billow gaetsow” finansów, opowiadają jak to w firmie jest super jak się rozwij(usunięte przez administratora). W ostatnim okresie firma zwolniła, bądź sami ludzie odeszli w liczbie hmm przynajmniej 20 osób, a może i więcej, a byli to ludzie doświadczeni. Nowe osoby są zwalniane w tempie prędkości światła tj 2-3 mc bo firma nie ma na nich pomysłu, całą winą obarcza pracownika plus zapomnieli chyba ze jest coś takiego jak okres wdrożeniowy. (usunięte przez administratora) Cieszy mnie to, ze jak sądzili usuwanie pracowników, nie wpłynie na dotychczasowe współprace z firmami. Wiem że mocno się przejechali bo te firmy po prostu nie chcą z nimi rozmawiać - tak to jest jak nie docenia się osób które w pewnym stopniu tworzyły i rozwijały firmę. Jeśli już zdecydujecie się na najgorszy krok i współpracę, wszystko musicie mieć na piśmie. W innym wypadku nie liczcie na „dobre serce pracodawcy” W obecnym stanie firma będzie robić wszystko aby pracownik nie był za dużym kosztem, będziecie trybikiem w (usunięte przez administratora) gdzie liczy się ilość, a nie jakość i relacja. (usunięte przez administratora) Jakby nie patrzeć jest to niszowa branża, co za tym idzie produkt dość trudny. (usunięte przez administratora) Nie wiem w którym kierunku to wszystko zmierza, ale aż zal patrzeć jak w zasadzie(usunięte przez administratora) to wszystko psuje. Byłbym zapomniał,(usunięte przez administratora), targety ustalane - jak mi się podoba i spanie w delegacjach po najgorszych norach.. dużo by tu pisać, ale mam nadzieje, że czytając ten wpis, będziesz mógł/mogła uniknąć niepotrzebnego stresu i straty czasu. Pozdrawiam Was, serdecznie pracowników obecnych - wytrwałości, a reszty nie - karma wraca;)

Jacek

Wymieniłeś wady pracy w Qpony.pl a czy są jakieś zalety? Wspomniałeś o zatrudnianiu nowych osób na 2 - 3 miesiące. Napisz ,na jaką umowę w takich przypadku są zatrudniani?

@Jacek

Cześć Zaczynajac prace zawsze masz okres próbny. Po tym okresie obiecują cuda wianki ale jeszcze nigdy nie wywiązali się z obietnic. Jeśli chodzi o umowę to zależy od Ciebie jaka ona będzie - b2b, b2c. Tak czy inaczej po tzw okresie próbnym i tak firma może Ciebie zwolnić wiec polecam umowę o prace mimo wszystko ???? Powodzenia

@Jacek

Zalety - powiem krótko było ich sporo ale niestety tak dużo się zmieniło, ze nie znam osoby która by je widziała. Owszem można BYŁO zarobić sporo ale te czasy minęły. Niestety ale brak doceniania ludzi współtworzących firmę (usunięte przez administratora)

Jan9981

w firmie dużo sie dzieję, pracowałem prawie rok. Jak wszędzie są plusy i minusy ale ogólnie bardzo polecam bo dużo można sie nauczyć i jest super ekipa. Zespół jest najlepszy a praca jak wszędzie trzeba dużo pracować i są duże targety! Moje sugestie dla Qpony.pl Sp. z o.o.: Super energia, ale często duże targety w dziale sprzedaży i trzeba działać. Dla pracowitych osób uda się

Ja30
@Jan9981

(usunięte przez administratora)nie pracowała tam taka osoba za jaką się podajesz.(usunięte przez administratora)praca dobra dla studenciakow, żeby zyskać trochę doświadczenia. Z tego co gadałem z ludźmi z działu handlowego- targetow nikt nie realizuje bo są nierealne i do tego podła atmosfera w całej firmie(usunięte przez administratora)

@Ja30

Jeżeli targety są tak wysoko ustawione, że nie ma możliwości ich zrealizowania, to może warto porozmawiać z pracodawcą na temat umieszczenia ich na realnym poziomie, żeby bardziej zmotywować pracowników. Co o tym myślisz? Czy firma jest na tyle elastyczna, że mogłaby to zrobić?

Jacek

Ale przecież firmy zawsze informują, że będą się kontaktować z wybraną osobą!

Szczęściarz

Jakiś czas temu zostałem zaproszony do siedziby firmy na rozmowę rekrutacyjną. Byłem podekscytowany ponieważ stanowisko było zbieżne z moimi oczekiwaniami. Po względnie sprawniej rozmowie rekrutacyjnej otrzymałem informację, że Z PEWNOŚCIĄ po tygodniu otrzymam informację zwrotną niezależnie od wyniku, bardzo mnie to ucieszyło, ponieważ bardzo mi na tym zależało, co podkreślilem podczas rozmowy. Niestety, po tygodniu zostałem bez odpowiedzi, po dwóch tygodniach straciłem nadzieję. Dwa miesiące minęły- wciąż czekam. :) Kompletnie nieprofesjonalne podejście, może jednak dobrze że nie zostałem wybrany, kto wie jak firma która nie szanuje ludzi traktuje swoich pracowników.. ciekaw jestem też jak wygląda sprawa w kwestii dotrzymywania słowa pracodawcy, skoro nie potrafią wywiązać się nawet z tak prostej obietnicy.

Marzena

A ja nie rozumiem tych wszystkich opini poniżej. Też byłam na rozmowie i odniosłam same pozyyywne wrażenie. Brak schematów, glupich pytań rekrutacyjnych. Dla mnie pełen looz i bardzo miła atmosfera. Odpowiedź otrzymałam na drugi dzień po spotkaniu. Więc nie zgadzam się z poniższymi opiniami.

Kilka zdań o Qpony.pl Pracowałem trzy miesiące w organizacji, która wydawała mi się początkowo przyjazna i w szeroko rozumianym znaczeniu fajna. Jednak ten krótki czas spędzony w owej firmie szybko zweryfikował moją opinie na jej temat. Zacznę od plusów: fajni młodzi ludzie, partnerskie relacje i fajne biuro w centrum miasta - na tym kończymy. Nadmienię, że swoją współpracę z Qpony.pl zakończyłem w grudniu i było to spowodowane nie dotrzymaniem ustaleń ustnych ze strony firmy na płaszczyźnie warunków finansowych po okresie próbnym - proście wszystko na maila. Zaproponowano mi te same warunki przy jednoczesnym spektakularnym wyniku mojej pracy (ponoć najlepszym w okresie próbnym w historii firmy). Zawsze uważałem, że nie ma sensu budowania długofalowej współpracy z organizacją, która nie dotrzymuje danego słowa więc podziękowałem za takowe „docenienie”. Zastanawiałem się też czemu w samej umówie nie znajdują się zapisy dotyczące warunków wypłacania prowizji i są one wysyłane po kilkukrotnym monicie z mojej strony na maila. Dzisiaj już wiem dlaczego ;) Kiedy kończysz współpracę z takową firmą nagle dowiadujesz się, że prowizja staje się „premią uznaniową”, której już pracodawca nie raczy uregulować bez udziału instytucji sprawiedliwości do której będę zmuszony sprawę skierować. Wydawało mi się, że jasno określone kryteria % od sprzedanych reklam są klarowne i wiąrzące - i nadal tak uważam Historia wpłat za sprzedaż w okresie współpracy zdają się też potwierdzać zasady jej wypłacania. Niech mój przykład wyczuli Was za nim podejmiecie decyzje o współpracy z firmą, która w moim przekonaniu cierpi na deficyt ludzi słownych i etycznych biznesowo.

I.

Około 1,5 miesiąca temu zostałam zaproszona na rozmowę do Działu Handlowego. Rozmowa odbyła się z panem z HR. Co można o niej powiedzieć? Była standardowa - pytania o motywacje, o dotychczasowe doświadczenie. Pan zapewnił mnie, że po około tygodniu otrzymam feedback. Do dzisiaj cisza~:-) Mój znajomy także brał udział w rekrutacji na to stanowisko i miał dokładnie tę samą sytuację, a na jego mail z pytaniem, ocb, dostał automat, że znaleźli kogoś z większym doświadczeniem blablabla :-) Jedno słowo: żenada, Qpony! Myślałam, że w firmach, które mają człowieka od HR to standard, że otrzymuje się feedback po odbytej rozmowie. No cóż, skoro się nie odezwali to jest najlepsze świadectwo o kulturze pracy w tej firmie. Never! Moje sugestie dla Qpony.pl Sp. z o.o.: Zmienić osobę od HR Popracować nad Employer Branding Popracować nad kulturą rekrutacji

Zostaw merytoryczną opinię o Qpony.pl Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Qpony.pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Qpony.pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Qpony.pl Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Qpony.pl Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Qpony.pl Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Qpony.pl Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 30 ocen.

Qpony.pl Sp. z o.o.