Opinie o Norma 2000 w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Norma 2000. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Norma 2000 na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Norma 2000 w Zabrze

Piotr Nowy wpis

Po 10 latach użytkowania zepsuła się roleta, po otwarcie rolety zobaczyliśmy fuszerkę producenta. nie polecam!!

Olgierd Nowy wpis

Im lepsze opinie firma otrzymuje tym konkurencja mocniej inspiruje do złośliwych wpisów?

Brat Bolesław Nowy wpis

Byłem najlepszym pomiarowcem tej firmy,pewnie do dziś opowiadają legendy.Trudno się odnieść jak praca wygląda dziś ale chłodnym okiem Norma 2000 to połączenie Ojca chrzestnego, Amway i Montażystów z bajki sąsiedzi ????????????????????????

Jacek Nowy wpis

Może ktoś mi podpowie czy firma prowadzi teraz rekrutacje?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Norma 2000? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Z duża ostrożnością zawieraliśmy w ubiegłym miesiącu umowę na wykonanie wymiany okien w bloku / ul. Kochanowskiego w Gliwicach / gdyż mieliśmy watpliwości co do terminowości i jakości planowanego przedsięwzięcia. Okazało sie, ze te obawy były naszym zbędnym zmartwieniem. Wybraliśmy bowiem właściwa Firmę. Wymiany dokonano wzorowo w "zegarkowym" terminie, solidnie, dokładnie i czysto. Duże brawa dla dzielnej, 2.osobowe ekipy. Firma " Norma 2000" jest godna polecenia. Maria i Jacek z Gliwic - 3. grudnia 2017 roku.

Anka
@anonymous

Ja również polecam tą firmę. Ludzie, którzy montowali okna zrobili to fachowo i widać, że są zadowoleni z tego co robią

Slayer

Robią nabór do pracy zapewniaja ze poinformują za 2 tygodnie mijają ponad 3 nie łaska wykonać telefonu i podziękować jaka firma taka kultura ?

Mentor

Jeśli nawet jest ktoś niezadowolony z pracy to tak bywa bo idealnie to nie będzie nigdzie.

Aga Gliwice

rzetelna Firma, fachowi i pomocni ludzie. Ja osobiście polecam. Pracownicy czyściutko pracują, szybko, dokładnie. Nie mam jakichkolwiek zażaleń.

Patrycja

@kuzguwu piszesz o mobbingu. Powołując się na Kodeks Pracy, mobbing jest to:działanie lub zachowanie dotyczące pracownika polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Czy doświadczyłeś takiego traktowania? Jeżeli tak, to zgłaszałeś to swojemu przełożonemu?

kuzguwu

Niestety ale opinie o pracy w tej firmie to prawda. Mogą sobie wypisywać pracownicy i szefostwo tej firmy co chcą, ale faktów nie da się zmienić. Niskie pensje, łamanie KP i działania zakrawające na mobbing to chyba dość by dac sobie spokój z takim miejscem pracy. Może komuś odpowiadają takie warunki , może lubi dreszczyk emocji i tego typu atrakcje, ale dla każdego zdrowo myślącego człowieka będzie to po prostu szambo, do którego się nie wchodzi bo i po co.

hj

jak to gdzie Ty t oferty pracy od nich widziales hm/

Iwona

W 2012 roku wstawiałm od nich dwa kona pokojowe i kuchenne Oknow kuchni prawe skrzydło od poczatku sie zacinało nie szło zamknąć Niestety potem sie wyprowadziąłm robiłam remont i zgubiłam fakture Po 4 latach znalazłam I pisze o reklamacje niby okna na 10 lat gwarancji i łaskawi ktos mi odpowiedział ze musze zapłacic kase by naprawili mi prawe skrzydło bo okres gwarancji minął Szajs dokumentny Nie p[olecam !

Dziwne, że większość negatywów wpisywana jest w tym samym stylu (interpunkcja, słownictwo, gramatyka a właściwie jej brak) co sugeruje, że: - opinie pisze konkurencja - opinie pisze ten sam wzburzony klient - opinie pisze ten sam były pracownik Serwis gowork.pl ma chyba za zadanie zamieszczanie opinii o warunkach pracy w danej firmie a nie opinii o jakości świadczonych usług. Pracuję w Normie 2000 od ponad 8 lat i na zarobki czy też warunki nie narzekam.

klient
@Marcin

nie sadze ze to co piszesz jest [prawda nie jestem konkurencja tylko zle potraktowanym kientem waszej firmy i nie polecam jej nikomu banda oszustow i nic wiecej

andzia

LUDZIE OMIJAJCIE TE FIRME Z DALEKA SZCZEGOLNIE ZABRZE TRAKTOWANIE KLIENTA PO ZAKUPIE DRASTYCZNE NAJLEPIEJ PLAC I NICZEGO NIE REKLAMUJ. WIEM CO MOWIE BO ZANIEDLUGO BEDZIE ROK JAK NIE MOZNA SIE NICZEGO W TEJ FIRMIE DOPROSIC MONTAZ TRAGEDIA OKNA DOJEZDZAJA USZKODZONE BO FIRMA MONTAZOWA BEZ KOMPETENCJI ZERO ZABEZPIECZEN W TRANSPORCIE. NAJZABAWNIEJSZE STWIERDZENIE ERWISANTA TEJ FIRMY KTORE MNIE ROZWALILO POPROSTU TO ZE REGULACJA OKIEN PO MONTAZU NALEZY DO KLIENTA PARANOJA FIRMA. SADZE ZE MOJA SPRAWA BEDZIE MIEC FINAL W SADZIE BO NIE POZWOLE SIE OSZUKIWAC PRZEZ TYCH OSZUSTOW. NIE POLECAM NIKOMU TEJ FIRMY CHYBA ZE LUBI SIE DENERWOWAC I MA KUPE CZASU I PIENIEDZY BY WYWALCZYC REKLAMACJE. DZIS ZALUJE ZE NASZE DROGI ZBIEGLY SIE Z TA FIRMA NIGDY WIECEJ

andi

Po przeczytaniu tych wszystkich opini to teraz juz wiem ze jestem kolejna ofiara tej firmy jest to poprost katastrofa i jak mozna cos takiego reklamowac!!!!!!Mialem montaz drzwi i wyglada to jakby ktos dopiero zaczynal montaz a to juz jest skonczone!!!!!Dwa razy drzwi wypadly z zawiasow!czy w koncu ktos moglby sie zainteresowac ich dzialalnoscia????Jest to naciaganie a ceny to miaja tez niesamowite!!!!!Krotko mowiac FIRMA KATASTROFA!!!!!Nie polecam ich nikomu a usluga byla wykonana w Oswiecimiu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cyfra61

eddie , ja się nie obraziłam ,ale uważam ze nie tak powinno sie traktować klienta ,to dzięki nam - klientom mają pracę.... każdy wymienia wtedy kiedy może sobie na to pozwolić , a oni swoim zachowaniem zniechęcili mnie całkowicie .Pozdrawiam

cyfra 61

ja dobre 10 lat temu wymieniałam okna w NORMIE 2000 , wszystko było oki , no i zapadła decyzja że trzeba wymienić okno w kuchni , no i oczywiście poszukałam salonu NORMY w Zabrzu , pan umówił si ę na pomiar i nie przyszedł , nie zadzwonił , po kilku godzinach zadzwoniłam podziękowałam za taką współpracę i nawet nie usłyszałam słowa przepraszam , no a że się napaliłam dzwonię do BYTOMIA a tam pan powiedział ze skoro mieszkam w Rudzie to mam sobie załatwić w Zabrzu , więc mu mówię jak mnie tam potraktowali no i dowiedziałam się ze oni sobie w drogę nie wchodzą bo mają rejonizację , pan powiedział ze mam sobie sama pomierzyć okno przyjechać do Bytomia I PODPISAĆ UMOWĘ TO WTEDY MI WYMIENIĄ , chyba go poj.....bało , szkoda bo to moje stare okno z NORMY jest naprawdę fajne ,ma szare uszczelki , nie żółknie ....ale już się wyleczyłam ..te salony powinni pozamykać albo wymienić pracowników....bo ich praca wpływa na wizerunek firmy NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

antygroszek

najbardziej miarodajna opinia o tej firmie jest fakt ze główmy dyrektor odszedł z tej firmy do jednego z producentów stolarki otworowej. Takich szefów których nie stać podpisać umowy na takie zarobki jakie pracownik dostaje a podpisujących umowy na minimum i resztę płacących pod tzw stolem, powinno się dożywotnio pozbawic możliwości prowadzenia jakiejkolwiek działalności. A za groźby nie wyplacenia pensji częste i drobiazgowe kontrole odpowiednich urzędów wraz z wysokimi mandatami z klauzula natychmiastowej wykonalnosci.

groszu

kocham tę pracę i nie wstydzę się tego. szczególne pozdrowienia dla pana rolanda i dla pana adama. to byłem ja! główny pomiarowiec firmy

Wy bałwany jedne ,kto komu dogodził na tej ziemi. Cieszcie się z tego ,że są firmy jak NORMA 2000, które dają ludziom prace w tym kraju ,a nie muszą pracować za granicą jak czarne murzyny.Ile małych firm podupada ,nikt się tym niemartwi,że ludzie idą na bruk.Żaden jeszcze szef w pracy nikomu nie dogodził,ludzie by chcieli za darmo pieniądze, a jak już trzeba coś wypracować to jest to wielki problem"POLSKA NATURA".

Zostaw merytoryczną opinię o Norma 2000 - Zabrze

Norma 2000