Opinie o Danks Europejskie Centrum Doradztwa Podatkowego S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Danks Europejskie Centrum Doradztwa Podatkowego S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Danks Europejskie Centrum Doradztwa Podatkowego S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Danks Europejskie Centrum Doradztwa Podatkowego S.A. w Warszawa

owa

benefity? w takich prywatnych firmach nawet nie warto o nie pytać, to tylko przywilej w korporacjach, mnie powaliła tylko ta informacja, że herbatę mam przed pracą robić bo pewnie punkt 8 trzeba już mieć odpalony komp i stukać faktury! a właścicielka jako nadzorca co to nie lubi spóźnień chodzi i sprawdza:))) pewnie do równej 16 nie wolno wstać od biurka ha ha ha i jeszcze pozostaje kwestia herbaty w ciągu dnia? może odlicza od czasu pracy....??? :)))

Szok Nowy wpis
@owa

Nie zdziwiłoby mnie jakby jeszcze oczekiwali od księgowych sprzątania biura żeby zaoszczędzić na sprzątaczce. To nie jest rzadkość w takich małych biurach rachunkowych.

owa Nowy wpis
@Szok

dokładnie taka padła kwestia! wcale nie są takim małym biurem i chwalą się wielomilionowym przychodem cha cha a na sprzątaczce chcą oszczędzać....żenada!!! Ino wiać i nie oglądać się za siebie :)

Zła

Szczerze mam mieszane uczucia. Właściciel wydawał się miła i profesjonalną osobą ale jego matka nadzorująca biuro to co innego. Pani wydzwania domaga odbierania telefonu natychmiast, a jeśli tego się nie zrobi staje się nieprzyjemna. Rozumiem że jest to starsza osoba ale wrażenie jakie na mnie wywarła bardzo mnie zniechęciło do tej firmy tym bardziej że stosuje wyzwiska pt. "gówniara" gdy coś jest nie tak jak ona chce. Sądzę że właściciel powinien sprawdzić co robi jego matka i jak odzywa się do pracowników.

Szok Nowy wpis
@Zła

Takie rzeczy w 21 wieku, w spółce akcyjnej. Dobrze zajrzeć na gowork przed wysłaniem CV

Dorota Nowy wpis
@Szok

No wiesz, ten komentarz był napisany w 2019. Nie ciekawi Cię czy coś się zmieniło przez ten czas?

Jak wygląda ścieżka awansu w Danks Europejskie Centrum Doradztwa Podatkowego S.A.?

Wysyłasz cv. Jak się spodobasz starszej Pani co lubi znęcać się nad ludźmi to cię przyjmują....

Czarek

Mam nadzieję, że dobrze się pracuje skoro od dawna nikt nie korzystał z forum?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Danks Europejskie Centrum Doradztwa Podatkowego S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
happy

Nie mili w rozmowie , agresywni .

Lolek

Wiecie może czy firma potrzebując pracowników? Jak przebiega w firmie rekrutacja?

Jakub

Na stronie internetowej Biura Rachunkowego " DANKS " istnieje zakładka "kariera" gdzie szczegółowo opisane zostały zasady rekrutacji nowych pracowników do firmy - http://www.danks.pl/kariera . Czy poleci ktoś tę firmę, jaka jest tam atmosfera? Jak traktowani są pracownicy?

max

Zazwyczaj nawet i prywtane firmy daja dodatkowe bonusy, nawet taki pakiet czy karte multisportu polowe pokrywasz ty polowe wlasciciel i tez zawsze skrzystasz bo polowe placisz.

hgft

Nie wspominala tylko mowila o zakazie chodzenia na urlopy

owa

miała byc umowa o prace ale nie lubie czuć się jak niewolnik:) czy wspominali o tym o czym pisałam powyżej? i jakie wrażenie zrobiła właścicielka?

BBB

A ile Pani zaproponowali i jakie warunki pracy? bylam tam dzisiaj na rozmowie w sprawie pracy...mi umowę zlecenie tylko he he

owa

firma, która chwali się 1,5 mln zyskiem oczekuje w ramach stanowiska księgowej usług sprzatania biura, a do pracy sugeruję się aby przychodzić pół godz wczesniej aby móc zrobić sobie (własną przyniesioną z domu) herbatę ha ha ha

Zostaw merytoryczną opinię o Danks Europejskie Centrum Doradztwa Podatkowego S.A. - Warszawa

Danks Europejskie Centrum Doradztwa Podatkowego S.A.
1.9/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Rafaela 14
    03-604 Warszawa

Danks Europejskie Centrum Doradztwa Podatkowego S.A.