Biuro Rachunkowe “DANKS” S.C.

Opinie o Biuro Rachunkowe “DANKS” S.C.

max

Zazwyczaj nawet i prywtane firmy daja dodatkowe bonusy, nawet taki pakiet czy karte multisportu polowe pokrywasz ty polowe wlasciciel i tez zawsze skrzystasz bo polowe placisz.

owa

benefity? w takich prywatnych firmach nawet nie warto o nie pytać, to tylko przywilej w korporacjach, mnie powaliła tylko ta informacja, że herbatę mam przed pracą robić bo pewnie punkt 8 trzeba już mieć odpalony komp i stukać faktury! a właścicielka jako nadzorca co to nie lubi spóźnień chodzi i sprawdza:))) pewnie do równej 16 nie wolno wstać od biurka ha ha ha i jeszcze pozostaje kwestia herbaty w ciągu dnia? może odlicza od czasu pracy....??? :)))

hgft

Nie wspominala tylko mowila o zakazie chodzenia na urlopy

owa

miała byc umowa o prace ale nie lubie czuć się jak niewolnik:) czy wspominali o tym o czym pisałam powyżej? i jakie wrażenie zrobiła właścicielka?

BBB

A ile Pani zaproponowali i jakie warunki pracy? bylam tam dzisiaj na rozmowie w sprawie pracy...mi umowę zlecenie tylko he he

owa

firma, która chwali się 1,5 mln zyskiem oczekuje w ramach stanowiska księgowej usług sprzatania biura, a do pracy sugeruję się aby przychodzić pół godz wczesniej aby móc zrobić sobie (własną przyniesioną z domu) herbatę ha ha ha

Zostaw opinię o Biuro Rachunkowe “DANKS” S.C. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Rachunkowe “DANKS” S.C.