effector S.A.

Opinie o effector S.A.

aa

Każdy patrzy po swojemu. Ja się wyrwałem z takiej kompanii że tu według mnie jest w miare dobrze. Pracuje sie cieżko to fakt ale chociaż da sie wytrzymać nie to co wczesniej. Ale widze ze kazdy ma swoje doswiadczenia.

ktos

Ogólnie jak chcesz się zrobić kaleką i dostać na koniec kopa w (usunięte przez administratora) to zapraszam. Jesteś tam tylko maszynką do pieniędzy a jak ci cos nie pasuje to (usunięte przez administratora) bo za brama jest 100 chetnych na twoje miejsce.

wszedzie dobrze gdzie nas nie ma. Jak w kazdej firmie sa plusy i minusy ja nie narzekam.

rozsądny po fakcie

Nie polecam firmy(usunięte przez administratora)

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie effector S.A.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Przedstawiciel Handlowy?
pracus

proponuje zeby nie ograniczać się do stawki dla nowego pracownika, podajcie też stawkę dla pracownika z trzyletnim stażem, mistrza, kierownika zmiany no i dyrektora produkcji też by się przydało, przecież jesteśmy ambitni i wytrwali, no nie?

obecny

Jaka jest stawka zaszeregowania nowego pracownika?

xyz

mozliwosc to zawsze jest ale to zalezy od różnych czynników i nie możesz zakladać że akurat dla ciebie bedzie czekała umowa na stałe

Aaa

z umowami jest tak, że z tego co wiem, to głównie zlecenie

Aaa

do ideału to dużo jeszcze brakuje. To nie jest tak ze dają papiery na stałe ale robie jakiś czas, jest w miare stabilnie można coś zaplanować i względny spokój. Dla kogoś może to być za mało, ale ja jestem z tego zadowolony.

Aaa

Zmiany są tak jak piszesz ale mam też kilka słów to kolegi co pisze o zarobkach pracowałem w kilku firmach i jest tak ze nigdzie nie ma różowo czasem trzeba wargi zagryźć i to mocno. Co do pana prezesa to nie mogę jednego złego słowa powiedzieć bo bym skłamał. Mnie pomógł i to bardzo kiedy inni odmawiali i nie miałem żadnych widoków na stałą robotę i wielu jest u nas takich.

karny

na chwilę obecną firma niereformowalna kierownictwo wywala pracowników o byle co zarobki wachają się 1700 - 2000 3 zmiany na l1 szyby o masie ponad 160kg ładowane we dwóch (gorzej to zdjąć z lini) debilne pomysły kierownictwa są szybko przyjmowane najogólniej mówiąc wyzysk pracownika po kilku latach przepracowanych w tej firmie mogę powiedzieć jedno z braku laku i tak ludzie przyjdą i kierownictwo to widzi najlepiej żeby jeszcze pracować w niedziele być pod telefonem na każde wezwanie jaśniepanów (12h) a jak chce się wziąć wolne to mój boże co za tragedia szkoda więcej słów o pracy w tej firmie a zwłaszcza o PANU PREZESIE

Aaa

firma jakich wiele. to normalne każdy chce dużo zarabiać a zakład płaci podobnie jak inne w okolicy, ani mniej ani więcej. Jak się przykładasz do roboty, to masz efekty ja nie narzekam

Nic się nie zmieniło dalej jest brud. Pomimo wykonywanej pracy każdy odpowiedzialny jest za sprzątanie. Oni udają że płacą my udajemy że pracujemy.

Mnie tam zarobki nie odpowiadały i zamieniłem Pilkingtona na Oknoplast - zagwarantowali mi stałe wynagrodzenie i zostałem od razu brygadzistą po tym jak opowiedziałem im o moim wieloletnim doświadczeniu w pracy przy obróbce szkła. Oknoplast uruchamia produkcję szyb zespolonych i potrzebuje doświadczonych pracowników którym jest w stanie zapłacić więcej niż Pilkington. Myślę że to jest szansa dla wszystkich tych którzy nie mogą się przebić z różnych względów w takich korporacjach jak Pilkington, a mają potencjał i predyspozycje żeby coś osiągnąć (na pewno można osiągnąć lepsze zarobki).

wlad

Czy coś się poprawiło. Mam chęć popracowaćw tej firmie czy warto starać się opracę w tak renomowanej firmie jak effector bo czytam żę to okropny bałagan czy ten niekompetentny kierownik już odszedł czy rodzina też ma mniej do powiedzenia. Dajcie znać.

szkiełko

Jako dyrektor można pracowac na Linji zespalania szkla najlepiej jest na jedynce można szybko poznać swoje mozliwosci takich wielkich szyb jeszcze nigdy nie widzialem przydał by sie Pudzian on by podołał

PAWEŁ

dolanczam sie do wypowiedzi wyzysk za kazda cene firma niewarta zachodu

Zostaw merytoryczną opinię o effector S.A. - Kielce

• Jak się pracuje w effector S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy effector S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w effector S.A.?

effector S.A.