Opinie o Leadec Sp. z o.o. w Komorniki

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Leadec Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Leadec Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leadec Sp. z o.o. w Komorniki

Pracownicy

W naszej firmie jest Dobrobyt a pomysły są same trafione i w ogóle jest ok.no ale nie tędy droga.Kierownictwo się szczyci oszczędnościami i wynikami a tak naprawdę to najnowszy pomysł zabrania PREMII REGULAMINOWEJ to tak naprawdę zastrzyk pieniędzy dla spółki , który ma pokryć nie trafione projekty wykonywane przez mało do rozwiniętych kierowników.To jest WSTYD zabierać ludziom to co się należy po to aby okruszki rzucić niby tym zaangażowanym ( a tak naprawdę to swoim tzw. czarnym koniom tzn . specjalistą oraz zmianowym no i może się komuś jeszcze przytrafi.Prawda jest taka że firma jest prowadzona nieudolnie a każdy się okłamuję , że niby jest wspaniale , dobrobyt itd.To co się dzieje w HSP to jest dobre na scenariusz do filmu pokroju Barei istna komedia.Sami kierownicy się znaleźli :))) nie ma już komu rządzić , tak naprawdę ta firma umiera.Bo co to za firma która ludziom zabiera i tak niewielkie pieniądze.Wstyd najlepiej jak by zarząd popatrzył ile jest deficytowych projektów oraz stanowisk w firmie.Zresztą firma która co chwilę zabiera coś pracownikom nie zasługuję na firmę godną POLECENIA. POZDRAWIAMY KOCHANY ZARZĄD

Szkoda mi [usunięte przez moderatora] , każdy piszę o jego dziewczynie a on biedny myślał że nikt już nie pamięta [usunięte przez moderatora] :)))Biedak musiał żonie autko kupić na raty w dowód miłości ale przez to , że tu jest tak pisane będzie musiał kupić lepsze pewnie .Tak to jest w życiu już fanaberie kosztują tylko dlaczego kosztem ludzi

Bo wszyscy w Hormannie to jedna rodzina Prezes i [usunięte przez moderatora], Dyrektor i dziewczyna. Bo wszyscy w Hormannie to jedna rodzina bez oja bez matki lecz nie z kompleksami lalalalalala. Śpiewać w chwilach przestojów i każdemu kierownikowi oraz na szkoleniach i omawianiu strategii rozwoju zarządowi

tul

oj dzieję się .Firma rodzinna przeistoczyła się w firmę walczącą o byt.Tracimy umowy przez nieudolną kadrę.Niedługo z VW buta dostaniemy.Teraz mamy robotę w Bolesławcu za śmieszne pieniądze a kiedyś takie roboty były wyśmiewane.Widać że firma zaczyna walczyć o byt oby nie za późno. Kadra się stara ale może warto pewnych kierowników wymienić np. DARA , ja dał bym jego na UR ponoć był niezastąpiony a skoro teraz brakuje tam ludzi to statysta który się tylko ślizgał na plecach innych by się bardzo przydał.Przecież on się wypromował na wałach gdzie sam robił dziwne rzeczy typu wykasowanie kawałka programu a potem po godzinach zostawał i niby naprawiał , ludzie mieli wówczas mniejszą wiedzę i nie kumali o co chodzi.Każdemu się wydawało jakim on nie jest specjalistą.A to zwykły były sprzedawca krawatów hahahhah

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Leadec Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko ELEKTROMECHANIK INSTALACJI PRZEMYSŁOWYCH.
Kriss P

Hello.O widzę że się tu dzieje , ja też miałem jechać na wiatraki ale nie wypaliło(zdarza się nawet w najlepszej rodzinie).Teraz pracuję w Belgii i zarabiam jakieś sensowne pieniądze .Pozdrowienia dla chłopaków ( ale tylko dla tych na których zawsze mogłem liczyć i oni na mnie)POZDRO

Camel

Niesamowite taka firma z takimi perspektywami. Jak to było? szkolenia dla kadry z zarządzania zasobami ludzkimi, szkolenia i omawianie strategii rozwoju firmy, rejsy w morze, takie plany, - wiatraki miały być serwisowane, zatrudnienie miało sięgać aż się boję powiedzieć ile osób. A tu proszę człowiek wchodzi na serwis o firmie hormann i czyta takie rzeczy. Nie wiem na ile prawdziwe Ale czy to prawda ze nie ma już wydziału w VW w Poznaniu? Ale czy to prawda ze ledwie zostało kilka osób w Sandenie, Ale czy to prawda ze na VW w Polkowicach coraz mniej ludzi, Ale czy to prawda ze hala po pięknym i bardzo kosztownym remoncie i wydaniu nie małych pieniędzy wróciła do właścicieli Ale czy to prawda, że w Niepołomicach tez juz nie ma Hormanna Ale czy to prawda ze w Nowej Wsi coś wisi Ja tylko pytam, bo jeżeli to prawda no to ładne jaja. Z super rozwijającej się firmy pozostała firemka Szkoda a miało być tak pięknie jak to śpiewał pewien aktor i miała być jedna wielka RODZINA Hormann, ale kto miał być ojcem tej rodziny tego nie wie nikt.

KTOŚ

Panowie nie lejcie żółci tylko szukajcie innej pracy, obrażanie kogoś to nie wyjście - a samochód to tylko samochód niech jeździ jak to dla niego wyznacznik statusu społecznego. Czytam właśnie że straciliście następny kontrakt - szkoda. Odbiłem stąd już ponad 2 miesiące temu. Wasz kierownik podobno awansuje, będzie 2 fantastycznych dyrektorów jeden już nie daje rady. W duecie to dopiero firma zakwitnie. Powodzenia.

tul

hmmm jak zwykle na podwyżki nie mają a [usunięte przez moderatora] lada moment nową Jettę dostanie ale dziwi mnie że 170 koni jak on jeździć nie umie :))tyle miał wypadków hehhe kierowca z Bożej łaski.Jak ja bym był Prezesem to [usunięte przez moderatora] by dostał by bilet miesięczny albo rower i to tak za dużo.[usunięte przez moderatora] w życiu nic nie miał oprócz RAT i wozi się jak [usunięte przez moderatora] włoski na żelik i głupia fałszywa minka to jest cały obłudny Pan [usunięte przez moderatora] mam nadzieję że nowe autko szybko na dziczyznę trafi P.S Słyszałem [usunięte przez moderatora] że masz mieć sprawę z Powiatu Przemkowskiego za kłusownictwo bo tyle saren wybiłeś jettą że nie ma do czego strzelać w lesie hehheeh

Skrzetuski

Undefined zwiększy się u Was w CS brygada....kierowników. Albo zrobicie dwie (:

i stało sie hsg zander przejął utrzymanie ruchu w Niepołomicach , my wiemy kto dał ciała ale to i tak juz jest nie ważne szkoda tylko ludzi pracujących na wydziale utrzymania ruchu i ich rodzin :(

tul

Najlepsze są spotkania z [usunięte przez moderatora] który opowiada o tym jakie jest zaangażowanie i w ogóle starajcie się a będzie wam dane , po czym jak zwykle wszystkich robi w balona oprócz swoich , którym daje.Świadczy ty o nim , że jest cienki jak drut strzałowy a niby taki [usunięte przez moderatora].obstawia się ludźmi bez wykształcenia twierdząc że to są ci najbardziej zaangażowani a tak naprawdę to boi się biedak spadku z listy taki niby jest cwany..hehehhehe Tak więc [usunięte przez moderatora] każda bajka się kiedyś kończy a kredycików masz nabranych jak głupi bateryjek i jeszcze autko na raty.Może zacząć czas dostrzegać ludzi wykształconych po to aby można było stwierdzić że w tej firmie pracują nie tylko specjaliści po zawodówce albo listonosze. [usunięte przez moderatora]

Nico

A kto to ta pani Dyrektor bo jak ta o ktorej mysle to szkoda waszego czasu. W tej firmie tylko wlasciciel może cos zdzialac i słusznie ktos napisał ze najlepsza była by wizyta nadzoru wlaścicielskiego. Pozdrawiam

życzliwy gall anonim

Tymi opiniami to ta kadra na pewno się nie przejmuje .Co więcej , karmi się nimi jak koń owsem.Trzeba mieć jakieś wartości i poczucie wykonywania dobrze swojej pracy .Ta kadra ma poczucie ,ale o własnym zachowaniu status quo.Nie zmienią nic co by zmieniło ich poczucie bezpieczeństwa finansowego i zachowania etatów.Jeden przed drugim pokazuje że jest niezastąpiony i debeściak. Panowie z kadry ! Mistrzowie i kierownicy zastanówcie się nad prawidłowym kierowanie zakładu , nad uzdrowieniem chorej atmosfery na wydziałach. Na nic zdadzą się wasze szkolenia z zakresu kierowania zasobami ludzkimi itp.jeśli sami tego nie okażecie że zależy wam na tym. Skłócacie celowo załogę premiami (nagrodami ) ,Te czy tamten miał ich już dwie ,tamten wcale . Przecież w tym nie chodzi tak naprawdę o to zaangażowanie itp, bo każdy robiłby to jeśli zarabiałby zgodnie z jego umiejętnościami ( tymi prawdziwymi )A obecnie jest to zaznaczane od własnego ego zmianowego ( lubię , nie lubię ) .Ludzie chcą pracować i dobrze i z zaangażowaniem , ale bez protekcji , kolesiostwa .Niech system wynagradzania będzie naprawdę uczciwy ( wiemy co to jest! ) Do kadry , postawcie na prawdziwe dobre relacje między pracownicze , relacje mistrz--pracownik,kierownik--pracownik,brygadzista--pracownik.Pani Dyrektor , powinna pani rozważyć wspólne spotkanie z pracownikami z każdej zmiany , z każdym wydziałem bez uczestnictwa kadry .Wiele zapewne padłoby gorzkich słów .I oto w tym chodzi .Porozmawiać , przybrać inną formę spotkań z pracownikami niż obecna .

undefined

Wasz kierownik to pikuś , u nas na hali to jest co 3,4 nazywający się kierownikiem .Ten ma 2,3 pracowników ,tamten jest od niczego i niepodobny do nikogo , ten od pomysłów itd,itp .Czy pan Prezes i pani dyrektor nie potrafią zrobić nowego wartościowania stanowisk , lub lepiej przedyskutować formę zwolnień kierowników , na których trzeba solidnie(usunięte przez moderatora).W końcu dotrze to do Voit to zrobią porządek ze spadkowiczami. Porządek to należy zrobić z tym nierobem przewodniczącym związków. I ON śmie się nim nazywać .Przez te 2, 5 kadencji nie zrobił nawet zebrania na którym potrafiłby opowiedzieć o swoich dokonaniach ( totalny brak ) Połowa zakładów pracuje jako podwykonawcy , a jednak związki są widoczne , czyt. działające .Nie wymieniam celowo o co należałoby porozmawiać ,nawet zażądać od pracodawcy , bo każdy pewno wie .Jednym słowem jest miernotą , czekającym na następne poklepanie po plecach .Ustawił się ten człek , aby go nie ruszać .To się nazywa zaradność , inwencja twórcza . Po co walczyć , to samo się zrobi... Powinien zarząd Voita tu niespodziewanie zawitać i przejrzeć te brudy , pozamiatać po niektórych kierownikach .HALA , Ur VW Panie zza biurka poprzestawiać ,powyciągać , sprawdzic kompetencje. Co jedna to stanowisko spec. z dużą kasą i służbówką . Pozdrawiam szlifierz

Pracownicy TUL

Nie rozumiem , dlaczego wszyscy narzekają tak na P,Kierownika.Fajny z niego chłopak jest taki jak kiedyś.Czyli udaje miłego(usunięte przez moderatora))Na samych kłamstwach i obłudzie jeszcze nikt daleko nie zajechał

Camel

Ta firma posiada certyfikat ISO ale numer. Certyfikat tylko za co i kto go przydzielił hahahahahahahahahah

tak tak!tam (usunięte przez moderatora) podniecony nową,starą (usunięte przez administratora) ,otoczony piekarzami i roznosicielami pizzy.W centrum wiecznie(usunięte przez moderatora)kierownik,zabiegany dyrektor,tylu kierowników i sekretaek że sobie na kolanach siedzą,bo już miejsca w biurach nie ma.Prezes chyba nie chce tego widzieć(ważne że na konto wpływa)

Pracownicy TUL

Sie Ma U Nas na utrzymaniu ruchu jest kwartet znany(usunięte przez moderatora)oraz nasz (usunięte przez moderatora)kochany.To powiedziałem ja (usunięte przez moderatora). hahahahhaha P.S W zeszłym tygodniu nie pisałem bo byłem na L4 Panie Kierowniku

TUL

Widzieliście na necie Firma szuka naiwnych do pracy na UR.Szkoda tylko jak (usunięte przez moderatora)zgłaszał zapotrzebowanie to zapomniał , aby dopisano że firma oferuje jako jedyna w Polsce szafkę na dwóch.Śmiechu warte a do tego pensja na początek taka jak w IMPELU.Po prostu w tej firmie ktoś jest niedorozwinięty ::))) wtajemniczeni wiedzą o kogo chodzi.A nszkoda że w ofercie nie napisali , że jeśli masz zawodówkę i umiesz w 4 litery wchodzić lub kawkę zmianowemu parzyć to masz szansę zostać specjalistą hehehehehehehhhe .Tak to są dwa asy(usunięte przez moderatora)

Pracownik TUL

hmm syf się u nas zrobił i nie da się tego uniknąć.jaki zarządca taki porządek.Bo (usunięte przez moderatora) to potrafi tylko o swoje szanowne 4 literki zadbać:)) wystarczy zobaczyć jaka dziewczyna zaczęła pracować na UR i wszystko jasne.Dziwi nas to trochę przecież nikt nie jest tak głupi ... :)) a może jednak A ciekawe gdzie młodzi pracownicy wybyli przecież w (usunięte przez moderatora) w tej wylęgarni specjalistów nie brakuję

Zostaw merytoryczną opinię o Leadec Sp. z o.o. - Komorniki

• Jak się pracuje w Leadec Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Leadec Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leadec Sp. z o.o.?

Leadec Sp. z o.o.