Opinie o Leadec Sp. z o.o. w Komorniki

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Leadec Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Leadec Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leadec Sp. z o.o. w Komorniki

New Nowy wpis

Jaka panuje atmosfera w firmie ? jakie są + - tej firmy? Czy warto aplikowac tam na stanowisko Specjalista ds. orgnizacyjnych ?

Czy firma Leadec Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Czy w Leadec Sp. z o.o. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Elektromechanik?

Leadec Sp. z o. o. Nowy wpis

Dzień dobry, umowa na czas nieokreślony możliwa jest po zakończeniu okresu próbnego.

Jaka atmosfera jest między działami w Leadec Sp. z o.o.?

Leadec Sp. z o. o.

Dzień dobry, pracujemy w atmosferze szacunku, zaufania i utrzymujemy dobre relacje :) Pozdrawiamy, Leadec Sp. z o. o.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Leadec Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko ELEKTROMECHANIK INSTALACJI PRZEMYSŁOWYCH.
logo firmy Młodszy Instruktor ds. Szkoleń Technicznych
Komorniki
Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn/operator maszyn
Asistnet Work Group
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Poznań Komorniki
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Mąka

Szczerze odradzam pracy w UR na Projekcie Bielsko-Biała . Praca (usunięte przez administratora) , brak jakiegokolwiek zrozumienia ze strony kierownictwa . Inżynier jest tylko od tabelek , pięknie ci powie ile zza biurka to może potrwać , brak jakiejkolwiek wiedzy na temat tego co jest rzeczywiście . Roboty weekendowe rozpisane na 20 osób a na utrzymaniu jest 2 chyba ze cudem uda się kogoś załatwić na weekend . Ściąga się pracowników po 19 lat , żeby sztuka się zgadzała . Bierzesz pełna odpowiedzialność za niego , uczysz go a pieniądze śmieszne . Aplikacja Sherlock to totalna fikcja przynajmniej w BB , niema szans na jakiekolwiek przebicie . Brak jakichkolwiek zasad bhp , nikt na to nie zważa , bo trwało by to za długo a liczy się produkcja . UR zajmuje się w sumie wszystkim co się da łącznie z pracami które nie należą do nich . Na całe szczęście nie myją jeszcze podłóg , choć to może za niedługo będzie zadanie nowe dla nich . Pracownicy z wiedza i stażem uciekają , bo za takie pieniądze to aż śmiech pracować , nie mówiąc o (usunięte przez administratora)pracy .

Otwiera się jakaś siedziba w Słupsku, że tyle ogłoszeń?

Stary_anona

Czego osoby z zerowym szacunkiem do ludzi oraz brakiem kultury osobistej na przykład pan Łukasz kierownik na firmie mbmpl Jawor są na tych stanowiskach ja rozumiem że tutaj liczą się kontakty z Polkowic i znajomość z dyrektorem. Ale to przekracza Ludzkie granicę

Ilona
@Stary_anona

A co takiego robią, że stwierdzasz, że nie mają szacunku?

@Ilona

Mobing w mailach jak ktoś nie che wykonać polecenia służbowego bo chciał by mieć je na piśmie to nagana. zapraszam na teren mbmpl poznać to od wewnątrz to się Pani Ilona się przekona na własnej skórze

Co jaki czas w Leadec Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Nigdy dadzą 200 brutto raz w roku i się ciesz

Stary_anona

Dlaczego tak mało płacicie? System pracy który sprawia że pracownicy nie mają życia ważne że kierownik siedzi w domu w weekend.

Witam wszystkich. Mam pytanie na jakie zarobki można liczyć w firmie. Na stanowisku elektryk/mechanik i utrzymania ruchu? . Proszę o jakieś info. Pozdrawiam

Jony Zapato
@Kandydat

Zależy jaką wstępną stawkę utargu jesz ale osobiście radzę omijać tę "Firmę"

Kinol69

Witam. Jakie opinie na temat pracy w utrzymaniu ruchu?? Leadec podobno przejął jakąś cześć utrzymania ruchu na VW Września. Więc chciałbym się może wkręcić na utrzymanie na Wrześnie. Pozdrawiam i czekam za opiniami:)

Pracownik #848272628

(usunięte przez administratora) Utrzymanie ruchu/operatorzy/czyszczacy, zadnych wielkich dodatkow, tylko tyle o ile na odczepne. Najnizej polozeni zarabiaja ochlapy a mości pan kierownik pnie sie po szczeblach kariery, duszac najnizej polozonych. Nie polecam, nie wroce, nie nie nie.

Pracownik Y
@Pracownik #848272628

To ciekawe, tylko jakoś tam wszyscy pracują pl ponad 10 a nawet 20 lat, czyli jednak tak źle nie jest.

Jacek
@Pracownik Y

A Ty ile czasu pracujesz już w firmie Leadec? Na forum tytułujesz się jako pracownik, więc może ogólnie będziesz skory do dyskusji, aby na spokojnie porozmawiać o tym pracodawcy? Szukam rzetelnych informacji.

Czy pracodawca Leadec Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Odp

Nie

Agata

Widziałam , że firma ma dobre opinie jako pracodawca, orientuje się ktoś czy aktualnie prowadzone są rekrutację?

@Agata

Tak

Waldek
@Agata

Firma sprzątająca brak premi system zmian kiepski praca w niedziele i święta bez dodatku przeważnie pracują Ukraińcy bo Polacy przeważnie przychodzą i na drugi dzień odchodzą nie pokręcamy

Igor

Taka cisza na forum i myślę sobie, że pracując w firmie z taką pozycja na rynku to musi być dobrze. Nie dziwi więc że nie chce się pisać.

4r

@909 ale powiedz mi o jakim stanoiwisku piszesz? no bo przeciez to nie jest tak ze na kazdym bedziesz miec taka sama sa wyzsze i nizsze i to nie wazne czy firma jest najpowazniejsza przeciez :P aczkowiek w takiej z dlugim stazem jest chyba stabilne zatrudnienie

młody automatyk

@janek coś taki poważny? :) Po to są takie strony jak tak żeby sobie z pracownikami pogadać :) a tak po za tym kto usunął mój poprzedni wpis? :( Tak na poważnie CV i list motywacyjny wysyłam do wielu firm - może gdzieś się trafi rozmowa kwalifikacyjna :( Jak się uda w Waszej firmie to się dowiem co z tym kontraktem. @janek - wyluzuj bo grozi Ci zawał serca lub udar - życiem trzeba się cieszyć :)

gosc

Maja tokarki i frezarki

To - masz

To by się zgadzało i bardzo się cieszę ale do zatrudnienia droga jeszcze daleka. Wczoraj znalazłem na stronach ,, panoramy internetowej '' zakres usług firmy VOITH. Między innymi chwalą się następującymi usługami: usługi ślusarskie, pełen zakres prac z obróbki skrawaniem, regeneracja wrzecion i wrzecienników. Może ktoś z pracowników opisze atmosferę w pracy, zakres prac i oczywiście poda przybliżone zarobki :) Z góry dzięki

To - masz

Cześć 909 :) Nie mam dobrych wiadomości :( Piszę z różnymi osobami na kilku stronach ale praca jest tylko dla elektryków, automatyków itp. Myślę że nie mają warsztatu i maszyn na których się znam czyli tokarki, frezarki itp. Pewnie jak potrzebują wykonać taką pracę to zlecają jakieś firmie.

To - masz

Czy macie może jakiś warsztat = tokarki, frezarki itp? Szukam pracy a na obróbce metali najlepiej się znam. Jak jest może taki warsztat to jakie macie maszyny? Tradycyjne czy już z komputerkiem? Jak płace i atmosfera? Interesują mnie Polkowice ale czytam że lepiej poczekać do końca grudnia na rozstrzygnięcie. kontraktu. z góry dziękuje za info

Zostaw merytoryczną opinię o Leadec Sp. z o.o. - Komorniki

• Jak się pracuje w Leadec Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Leadec Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leadec Sp. z o.o.?

Leadec Sp. z o.o.