INVENA S.A.

Opinie o INVENA S.A.

Gregor

Może wiecie coś o aktualnej ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?

krzys
@Gregor

Witaj. Ja tez niedawno szukałem opinii o tej firmie i niewiele się dowiedziałem. Pracuje kilka miesięcy w sprzedaży. Do wynagrodzenia dopłacają kwartalnie premie ok. 40% za realizacje planu sprzedaży. Dodatkowo po okresie próbnym jest socjal, leczenie prywatne i multisport.

@krzys

Natalia okres próbny trwa 3 miesiące, chyba standard jak wszędzie. Bardzo pilnują przepisów, umowę o pracę otrzymałem w dniu rozpoczęcia pracy. Prace rozpocząłem dniem szkoleniowo-powitalno-wdrożeniowym, gdzie byłem przedstawiony wszystkim w firmie. Wyznaczono mi nawet opiekuna na okres wdrożenia. Dodatkowo w 1 dniu pracy trafiłem na coś co mnie zaskoczyło mają tzw. "przyjemne poniedziałki", gdzie spotykają się na poczęstunku owocami i ciastkami . Autentycznie atmosferę pracy mają fantastyczną.

Natalia

@krzys, jak długo trwa wspomniany przez Ciebie okres próbny? Jaki typ umowy firma oferuje na początek rozpoczęcia współpracy? Jak oceniasz swoje obecne warunki zatrudnienia? Myślę, że warto podzielić się odpowiedziami na te pytania z innymi użytkownikami forum. Pomogą one osobom zainteresowanym pracą w INVENA.

Natalia

Macie informację czy obecnie INVENA prowadzi rekrutację ? Nie znalazłam nic na stronie internetowej. Ktoś może aktualnie pracuje w Firmie i udzieli kilku porad odnoście rekrutacji oraz atmosfery w pracy jaka panuje? Czy możecie podzielić się swoja opinią o tej firmie? @anonymous, napisz proszę jeszcze jak przebiega sam proces rekrutacji?

Natalia

@Waldi, aplikowałeś? Udało Ci się uzyskać jakiekolwiek informacje odnośnie firmy? Jeśli tak podziel się nimi proszę. Ktoś jeszcze może wypowiedzieć się na temat aktualnej atmosfery w INVENA? Są może od pracodawcy przyznawane dodatkowe benefity?

@Natalia

Natalio ja pracuję w INVENA, mam kartę multisport, opiekę medyczną i socjal. Atmosfera w pracy bardzo dobra. Aplikuj zachęcam.

Magazynier

Krótko, zwięźle i na temat..

Waldi

Może ktoś podpowie czy firma potrzebuje pracowników? Jaką macie atmosferę, zarobki?

Maciek

Czy macie jakiś powód, że od dawna nikt nie pisze?

Natalia

@Wstyd - jeśli jakiś komentarz został usunięty oznacza to, że został on zarchiwizowany przez administratora za naruszenie zasad regulaminu. Oczywiście, serwis ten służy do zostawiania opinii na temat firmy jako pracodawcy oraz jest platformą umożliwiającą wymianę informacji między pracownikami firmy oraz osobami nią zainteresowanymi. Jednak komentarze muszą spełniać zasady regulaminu. Podstawą ku usunięciu komentarzy jest wyłącznie niezgodność wpisu z regulaminem naszego serwisu.

Wstyd

Ludzie uważajcie! Specjalista ds social media. - ogłoszenie byłam na rozmowie u nich, tj na dwóch (w tym samym dniu). chodziło jedynie o pomysly nt różnych rzeczy: strategie marketingowe, gadżety, komunikaty na social media. Po rozmowach nawet nie zadzwonili do mnie, nawet nie pofatygowali się o głupiego maila. jaja sobie robią z ludzi :) Chodzi tylko o wyciąganie pomysłów, ogłoszenie pojawia sie cyklicznie. W dodatku pokasowali opinie, chyba Pan Marek tak zarządził :) nie polecam!!!!!

Zosia

Rekrutacja przebiega bezstresowo w miłej i przyjemnej atmosferze. Zqachęcam

dobra firma wywiązuje się ze swoich zobowiązań i uzgodnień polecam

Krzysztof

Witam ma ktoś z was wiedzę na temat pracy przedstawiciela handlowego ds DIY w tej firmie? będę wdzięczny za informację.

Natalia

posiada ktoś doświadczenie z pracą na stanowisku Regionalny przedstawiciel handlowy? Pojawiła się nowa oferta pracy w INVENA S.A. właśnie na tym stanowisku - wszelkie konkretne informacje będą przydatne dla osób zainteresowanych ofertą.

byly

Mam duży sentyment do firmy, pracowałem kilka ładnych lat, w sumie było dobrze, ale chciałem jeszcze lepiej. W firmie panuje przyjazna atmosfera, a przynajmniej w moim dziale była otwarta komunikacja i można było szczerze rozmawiać z szefem o sprawach służbowych i prywatnych. Dbają o pracownika i pensja zawsze na czas trafiała na konto. Trzeba to docenić, że pilnują terminowości i przepisów prawa. Organizują imprezy integracyjne i spotkania, pakiety na leczenie prywatne i karty sportowe też ważne. Nieraz żałuję , że odszedłem bywało fajnie.

invenka ha ha

I ja się cieszę, że tam nie pracuję i to bardzo, jest dużo lepszych firm

lord vader

cieszę się ,że już tam nie pracuję.

old school

Pracowałem dawno temu dużo lat - za starego, szkoła życia która procentuje u mnie do tej pory;)) pozdrawiam cała stara ekipę. z niektórymi wciąż mam kontakt... smiech jest jak się przypadkiem spotkamy;) dobre były integracje i 13-tki, i ludzie też fajni w większości;) teraz trochę zajeżdża namiastką korporacji, ale i tak polecam - mimo że już mojej słodkiej produkcji nie mają;) ;P

arek

teraz chyba nie, wiem, ze wczesniej poszukiwlai kilkanascie osób jako Eksperta czy Szkoleniowca i to na terenie całego kraju jednka czy teraz też to nie mam pojecia

Ze Starej Ekipy

Pracowałem kilka ładnych lat i powiem jedno wiele dobrych doświadczeń nauczyła mnie praca w Invenie. Opinie negatywne są stanowczo przesadzone. Oczywiście jest kilka rzeczy dla których zrezygnowałem z pracy, ale jeśli człowiek twardo przedstawi swoje oczekiwania są w stanie wszystko uczynić aby zachować dobrego pracownika. Jeśli chodzi o prace na magazynie w Koszalinie to prawda jest taka, że nie pójdzie się tam posiedzieć tylko trzeba popracować. Zaznaczam, że jest to Hurtownia Sanitarna

aaa

Napiszcie cos jak sie pracuje jako magazynier w koszalinie

Łukasz
@aaa

Nie jest źle, wszędzie trzeba pracować. Jak się starasz, to cię docenią.

gość

A jednak z polityką jest coś na rzeczy, chyba skończyło się PO-parcie i to u samego źródła.

Zostaw merytoryczną opinię o INVENA S.A. - Koszalin

• Jak się pracuje w INVENA S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENA S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENA S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENA S.A.?

Kandydaci do pracy w INVENA S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INVENA S.A.