INVENA S.A.

Opinie o INVENA S.A.

Czy w INVENA S.A. występują paczki/bony świąteczne?

do pytającego

oczywiście, że tak kwota co roku mnie pozytywnie zaskakuje przed każdym Bożym Narodzeniem Invena bardzo dba o swoich pracowników

Molooo

A ja jestem zadowolony ze tam pracojem raz jest źle raz dobrze jak w życiu głupoty piszecie i tyle

Jak jest z pakietem medycznym w INVENA S.A.? Można dołączyć rodzinę?

do pytającego

tak, można

Magazynier

Krótko, zwięźle i na temat..

Mick

Myślę że cały problem pracy na magazynie to jest obecność Pana R. Nie będę się rozwijał w opowiadaniu, kto go zna ten wie.

@Mick

Dzień dobry - jesteśmy otwarci na wszystkie sugestie odnośnie organizacji pracy w Invenie - zachęcamy do przekazywania ich bezpośrednio i precyzyjnie do kierowników działów - wtedy jesteśmy w stanie realnie coś zmieniać i ulepszać.

Marc
@Mick

Co do komentarzy o pracy na magazynie ostatnie komentarze napisane zostały przez jedną i tą samą osobę.. żenada i tu pytanie w jakim celu??

Pyza
@Mick

Jeżeli chodzi o Pana R to miałem przyjemność pracować z tym Panem i uważam ze bardzo dobrze wykonuje swoje obowiązki w odróżnieniu od niektórych wyżej postawionych. W przeciwieństwie do nich Pan R jest pracownikiem sumiennym i pracowitym. Więc może problem tu leży gdzie indziej a nie w tym Panu.

artur

Totalna porażka,we wtorek mija dwa tygodnie od zgłoszenia reklamacji na baterię,uzywana trzy miesiące,na poczatku przeciekała ,a potem przestała zamykać dopływ wody do wylewki,musiałem zamknąc dopływ wody do łazienki i od tej pory jest wyłaczona z uzytku(dobrze ,ze mam drugą i współczuje tym ,którzy są pozbawieni takiego komfortu) ,infolina serwisowa nie działa,zgłosiłem przez formularz,na własny koszt musiałem zdemontować baterię,człowiek zajmujacy sie reklamacją pisze wiadomosci ale na moje juz nie odpowiada,nie odbiera telefonu,w poniedziałek 08 02 wysłał wiadomość,że reklamacja jest zakończona i od tej pory cisza,jeśli możecie unikajcie tej firmy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@artur

Dziękujemy za podzielenie się z swoją opinią - te krytyczne pozwalają nam usprawniać działanie, ale też i diagnozować problemy. Nasza infolinia miała problemy techniczne, które już zostały usunięte. Jest nam przykro z powodu zaistniałych niedogodności, wszelkie Pana uwagi zostały przekazane do naszego działu serwisu. Polecamy w przypadku takich problemów kontakt osobisty na alternatywne numery telefonu podane na naszej stronie www w sekcji kontakt.

Tymi

Co prawda tylko jako pracownik tymczasowy ale było super. Dziewczyny na produkcji uśmiechnięte i atmosfera w magazynie git. Na przyjęciach(usunięte przez administratora)Luz robi wszystko żeby spowolnić robotę na maksa :) powoli bo was wezmą :) od niego dowiesz się wszystkiego i o wszystkich. Porównując z innymi to zwykle chcą żeby było szybciej a na dostawach aby do końca roboty. POLECAM!!!

Julia
@Tymi

Bardzo się cieszę, że masz miłe doświadczenia z pracy w INVENA. Czy możesz napisać jakie wynagrodzenie dostawałeś? Jest to dość ważny aspekt i chciałabym się dowiedzieć jaka obowiązuje stawka. Napisałeś też, że byłeś tylko pracownikiem tymczasowym. Nie myślałeś o tym aby zatrudnić się w firmie na stałe?

Skrzat

Każdy ponad każdym, wszyscy najmądrzejsi. Dużo wypalonych ludzi, słupów. Dzwoniąc z zapytaniem o produkt słyszymy ee, aaa, yyy, zaraz oddzwonię. W pewnym ważnym dziale ( dwie mile panie????) nawet przez telefon ciarki z braku empatii i zrozumienia. Poza tym wszystko ok. Cieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą. Mimo to jest sporo pozytywnych ludzi, którzy tworzą firmę i działów chcących współpracować. Każdy znajdzie coś dla siebie, ale jak to mówią ( co było i nie jest nie piszę się w....)

@Skrzat

Dziękujemy za uwagi! Stale mierzymy zaangażowanie naszych pracowników, niemniej powyższe słowa są dla nas wskazówką do tego, aby pochylić się nad tym zagadnieniem jeszcze bardziej. Staramy się nigdy nie zostawiać naszych Klientów bez odpowiedzi na temat naszych produktów. Nawet jeśli na danym moment nie znamy odpowiedzi, szukamy i wracamy z nią do Klienta.

Szanowni Państwo, proszę o obiektywne informację dotyczące pracy na stanowiskach Managerskich, atmosfera, wynagrodzenie, auto, inne benefity Niech nie piszą sflustrowani byli pracownicy. Dzięki ????

Bardzo cieszymy się, że nasza firma spotkała się z Twoim zainteresowaniem. Warunki pracy różnią się w zależności od zajmowanego stanowiska, dlatego zachęcamy do przesłania swojej aplikacji i rozmowy! Więcej na temat pracy w Invenie można znaleźć na naszej stronie internetowej: https://invena.pl/kariera/. Zapraszamy!

Do_Ja

Pracuje w Invenie i przyznam ze firma dużo oferuje swoim pracownikom, socjal jest rozbudowany, zależy im na dobrej atmosferze i dbają o pracowników. Atmosfere tworzą ludzie i z tym czasami bywa różnie, pracy jest dużo i zdazaja się spięcia ale gdzie ich nie ma miedzy działami??

Szanowni Państwo, proszę o obiektywne informacje dotyczące pracy na stanowiskach Managerskich dotyczy atmosferay, wynagrodzenia, auto inne benefity. Niech nie piszą sflustrowani byli pracownicy firmy. Z góry dzięki za odpowiedzi

Czy INVENA S.A. zatrudnia studentów?

Studentom zazwyczaj oferujemy możliwość odbycia stażu, ale już nie raz okazało się, że stażysta został zatrudniony i już od długiego czasu należy do zespołu Inveny. W obecnej chwili jednak nie prowadzimy rekrutacji, ale zachęcamy do śledzenia zakładki kariera na naszej www. Tam najszybciej pojawiają się aktualne ogłoszenia.

Nie polecam tej firmy,sprawdzanie czasu czasu nawet jak idzie się do ubikacj, sprawdzanie prywatnej torby plecaka gdzie nie można tak robić tylko przy policja, nie polecam.

Dziękujemy za opinię! Nie będziemy ukrywać faktu, że jest ona dla nas dużym zaskoczeniem. Po pierwsze dlatego, że nieustannie pracujemy nad tym, aby stworzyć naszym pracownikom jak najbardziej przyjazne i komfortowe środowisko pracy. Panuje u nas dobra atmosfera, którą w ankiecie satysfakcji doceniło aż 85% zatrudnionych u nas osób. Doskonale rozumiemy potrzeby naszych pracowników i nie widzimy przeszkód, a nawet zachęcamy ich do odbywania stosownych przerw w pracy i korzystania z udogodnień jakie posiada firma. Odnosząc się także do sprawdzania toreb prywatnych, jest to standardowa procedura, której podlegają wszyscy pracownicy Centrum Logistycznego. Jest to procedura stosowana w wielu przedsiębiorstwach i ma na celu poprawę bezpieczeństwa oraz eliminację ewentualnych nadużyć. Procedura jest opisana i zamieszczona dokumentach dostępnych dla pracowników. Podczas wdrożenia pracownicy zostali z niej przeszkoleni. Nowo zatrudnionym osobom wyjaśniamy zasady funkcjonowania firmy podczas szkolenia wstępnego i na bieżąco poszerzamy tę wiedzę. Jeżeli dostrzegł Pan luki we wprowadzeniu nowego pracownika lub ta sytuacja, która dla wielu jest rutynową, była dla Pana zaskoczeniem, przepraszamy. To dla nas znak, aby wzmocnić ten komunikat i nie dopuszczać do jakichkolwiek niedomówień w tej kwestii, zwłaszcza, że odnosimy się z szacunkiem do prywatności naszych pracowników i wprowadzona procedura ma charakter jedynie prewencyjny.

Dzień dobry! Cały czas rozwijamy aspekty, które pozwolą uczynić nam jeszcze bardziej przyjazne miejsce pracy. Odwołując się do badań satysfakcji naszych pracowników, aż 90% czuje się dobrze w miejscu pracy, a 85% uważa, że atmosfera w pracy jest bardzo dobra, stąd nasze zdziwienie tak niepochlebną opinią, którą Pan wystawił. Oczywiście traktujemy ją jako wskazówkę do tego, że któryś z procesów należy usprawnić, niemniej do tego potrzebujemy konkretnych spostrzeżeń na temat tego, co dokładnie nie podobało się Panu w naszej firmie. Odnosząc się do Pańskiego komentarza, osoba Kierownika Magazynu w ogólnej ocenie jawi się jako żywiołowa i bardzo zaangażowana w pracę, taką, która ma niezwykły talent do motywacji. Dla niego każdy pracownik jest jak rodzina, dlatego w tym przypadku jesteśmy szczególnie zaskoczeni. Poprosimy o kontakt z Działem HR, który z pewnością wyjaśni wszelkie niedogodności!

magoo

Przerost formy nad treścią,już tam nie pracuję i uważam te lata za stracone.

Stefan
@magoo

Jak długo pracowałeś w firmie INVENA? Myślę, że skoro tam rzeczywiście pracowałeś, to mógłbyś napisać coś więcej o tym miejscu pracy. Przede wszystkim chciałbym, abyś ocenił poziom wynagrodzeń oraz atmosferę, która tam panowała. Mam nadzieję, że uzupełnisz swój komentarz.

Stefan

Zwróć uwagę, że wypowiadasz się na forum publicznym i każdy może przeczytać Twój post, nie powinieneś/powinnaś wypowiadać się w ten sposób. Nie polecasz pracy w firmie, a z jakich dokładnie powodów? Odniesiesz się do tego? Dzięki.

Gabi

Jak wyglądają zarobki w firmie? Jaka atmosfera panuje w Invena?

Taki jeden pracownik

Witam serdecznie.Prace w Invenie miło wspominam.Ciekawa kadra,fajny i wyrozumiały kierownik magazynu.Praca ogólnie jest bardzo ciężka,ale idzie przywyknąć.Jedyne co to zarobki powinni trochę podnieść,ale i tak jest okey.Na początku pracuje się na kontenerach potem przydzielają coraz bardziej odpowiedzialne obowiązki jak widzą,że jest ktoś ogarnięty,albo szybko się uczy co idzie w sumie ze sobą w parze :) Ogólnie polecam pracodawce. Wynagrodzenie na czas i pity tak samo.Spotykałem się z takimi pracodawcami,którzy nie wysyłali mi rozliczenia podatkowego na czas niestety,albo musiałem siłą wyciągać,a tutaj bezproblemowo i nawet sami wysłali mi drogą pocztową co mnie zdziwiło.

@Taki jeden pracownik

Czy INVENA dba o rozwój pracowników firmy? Czy stwarza możliwości udziału w szkoleniach wewnętrznych (oprócz obowiązkowych) i certyfikowanych kursów? Pomoże to użytkownikom wyrobić swoje własne zdanie, czy warto aplikować do firmy.

MGR

Pracowałem, stanowczo odradzam i nie polecam pracy w INVENIE. Teraz pracuje gdzie indziej i mam porównanie i w 100% dobrze zrobiłem, że odeszłem....

kola
@MGR

Zgadzam się z Tobą w 100%

@kola

Twoja wypowiedź jest krótka i uważam, że warto ją rozwinąć. Napisz proszę, czym spowodowana jest Twoja opinia o firmie? Czy posiadasz doświadczenia związane z INVENA z perspektywy jej pracownika? Merytoryczne wpisy są bardzo wartościowe na forum i pomagają osobom zainteresowanym pracą w tej konkretnej firmie. A może powiesz jeszcze kilka słów na temat rodzaju umowy zawieranego z pracownikiem na początku zatrudnienia?

Natalia

@Ryskos, z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że jesteś zadowolony z usług INVENA. Jednak, czy posiadasz jakieś aktualne informacje z firmy? Jak tam się pracuje? Na forum istotne są wypowiedzi użytkowników, którzy posiadają doświadczenie z firmą. Pomaga to osobom poszukującym pracy w Koszalinie.

Ryskos

Solidnie i szybko załatwiona reklamacja.

Natalia

@anonymous, dziękuję za Twoją wyczerpującą wypowiedź. Myślę, że okaże się ona pomocna dla wielu użytkowników forum. Zachęcam również inne osoby zatrudnione w INVENA do aktywności na forum. Jak oceniacie tego pracodawcę? Jakie są pozytywy pracy w tej firmie? Czy praca dla INVENA sprawia Wam satysfakcję?

Zostaw merytoryczną opinię o INVENA S.A. - Koszalin

• Jak się pracuje w INVENA S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENA S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENA S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENA S.A.?

Kandydaci do pracy w INVENA S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INVENA S.A.