Opinie o Klub Sportowy Pro Kon Stal w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Klub Sportowy Pro Kon Stal. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Klub Sportowy Pro Kon Stal na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klub Sportowy Pro Kon Stal w Szczecin

errr Nowy wpis

@no nie az tak długo Olek w sumie to miejsaic..chociaz faktyczie patrzac na poprzednie wpisy sprzed kilku miesjiecy no to jakos tak nie ejst ich duzo..

Amster - elektryk Nowy wpis

Jak Wam się teraz żyje po tylu latach przerwy w komentarzach? Tj, po upadku Pro Kon Stalu? Macie dobrą pracę? Zostaliście w kraju czy pracujecie za granicą? Będę wdzięczny za komentarze bez wulgaryzmów. Mam nadzieję, że wiedzie Wam się dobrze. Pozdrawiam.

arni Nowy wpis

Witajcie, orientujecie się może czy pro kon stal ze Szczecina to istnieje nadal i trzyma się na rynku czy może nie ? Z racji iż jest to firma działająca w branży budowlanej to liczę na jakieś może zatrudnienie, zlecenie czy coś, ale nie mam żadnych informacji o nich więc nie wiem czy działają. Liczę na was że coś wiecie

guścik Nowy wpis

niestety, ale bez bezpośredniego kontaktu z firmą lub z jej ewentualnymi pracownikami nie obędzie się jeśli chcesz poznać odpowiedź na swoje pytanie @niebierny tomasz. W interecie ślady po nich są dość dobrze zacierane a co za tam idzie po prostu brak o nich informacji. Także może ktoś na forum jest kto wie co u nich?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Klub Sportowy Pro Kon Stal. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik ziemny, Drogowy, Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII
Brugia
Ready Construct NV sp zoo sp k
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.

anonim - 2009-05-01 18:51:43 Jak firma płaciła to było dobrze a jak przestała płacić to staliście się największymi wrogami ,bo niema z kogo zdzierać Trodlodyto, za relaks nie płacili ......... Widać się cenią skoro firma zadziałała wedle powiedzenia wal bliżniego aż koszula spadnie z niego!!!!!!!!!!!!!!!!! Głupota ludzka jest przerażająco zaskakująca:)

ta firma to bagno dziwne że jest ktokolwiek w tym kraju kto chce robić jakiekolwiek usługi dla tej firmy bądź interesy z nimi,

ale niedlugo pan adwokat odzyska dla nas pieniążki

jak byś za trzy miesiące przepracowane nie dostał kasy to napewno też byś ,,sapał ''

Słowa kojarzące się z Pro Kon Stal (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .spawacz.. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są .prcowici.. . Od jakiej stawki można negocjować pensję? 12 er Najbardziej podobało mi się w Pro Kon Stal:tak Najbardziej nie podobało mi się w Pro Kon Stal:

posiedzicie miesiąc no bezrobociu to sami będziecie wracać do firmy

Leszek

a dzisiaj znowu wywożą co sie da .I kto im co zrobi ???

I żebyś wiedział że oddadzą nawet z procentem.

Spokojnie .mają jeszcze dzwig na dawnej Porta odra do zezłomowania... jest nadzieja ..........I az dziw bierze ze nikt sie tym nie interesuje....Ciekawe jaka odprawę dratewko dostał...... bo go chyba tak nie wypuścili z gołymi rączkami:)))))

a dzisiaj znowu wywożą co sie da .I kto im co zrobi ???

A ja do kolesia od szacunku.......... Człowieku no to teraz masz jasny obraz jak z ludzi wieprze powstają..Bo co prawda to prawda , w czasach dawniejszych w pro kon stalu człowiek się liczył , wszyscy mieli świadomość pasowania w trybie maszyny zwanej BIZNESEM. każdy do jego budowania jest tak samo ważny i nie należy pomijać nikogo... też żałuję ze obaj panowie o tym zapomnieli i zafundowali swoim współpracownikom taki bajzel..Irytuje mnie ta twoja wazelina facet

Witam! Z przykroscią czytam i słucham tego wszystkiego złego na temat firmy ''PRO KON STAL'' Ja tę firmę dażę olbrzymim szacunkiem i nie mogę powiedziec złego słowa. Mam nadzieje, że Marek i Tomek poradzą sobie z tym kryzysem,który spotkał ich firme i wyprowadzą ją na prostą. P.S. Przestańcie już pić... plis... oddajcie ludziom co do nich należy...

Firma chyli sie ku upadkowi-nie wypłaca zarobków od stycznia tego roku,wiec trzeba szukac innych miejsc pracy(nie koniecznie w polsce)

Zostaw merytoryczną opinię o Klub Sportowy Pro Kon Stal - Szczecin

Klub Sportowy Pro Kon Stal
3.1/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Stalmacha 12
    71-646 Szczecin