Quiksilver

Opinie o Quiksilver

Lidia

@Sylwia czy udało Ci się aplikować? Jak przebiegła rozmowa kwalifikacyjna? Czy zostałaś przyjęta? Jak wrażenia? Aktualnie poszukują sprzedawcy w Gdyni, z oferty wynika, że gwarantują mowę o pracę. Może ktoś myśli nad aplikacją do Quiksilver?

Sylwia

Zastanawiam się nad wysłaniem CV do tej firmy. Szkoda, że nie piszecie w komentarzu którego sklepu opinia dotyczy... Mieszkam w Trójmieście i z tego co dowiedziałam się od znajomych to chyba wcale nie jest tak źle. Podobno dostaje się ciuchy za darmo i nie ma problemu z dostosowaniem grafiku do planu na uczelni. Czy ktoś z obecnych może jeszcze potwierdzić te informacje???

Natalia
@Sylwia 19.06.2017 13:32

Moj przyjaciel pracowal w Gdyni ponad rok i gdyby nie to ze skonczyl szkole i znalazl sobie prace zwiazana z kierunkiem studiow to by pracowal tam dalej ???? duzo ciuchow dostawal za darnoszke i troche mu tego zazdroscilam :p on pracowal na zlecenie i premie tez jakies dostawal. Mial tez duzo dni wolnych

Ileś

A macie jakieś potwierdzone informacje na ten temat? Póki co firma chyba istnieje sprawdzałem w krsie i nic nie wskazuje na to, ze cos nie tak jest a z jakiego powodu w stanach już nie działają?

@Ileś 15.10.2016 10:32

Skoro można przyjść i dokonać zakupów u nich to raczej działają ;P Znalazłam też ogłoszenia, że poszukują do pracy (Trójmiasto)

asd

Dno i wodorosty

@asd 14.10.2016 23:50
Dno i wodorosty

Szkoda, że nie opisałeś szerzej swoich odczuć/ doświadczeń :( Zastanawiam się nad pracą tam i chętnie bym się dowiedziała więcej

Kempi

Tak już prawie rok temu , chce zauważyć że Galeria Mokotów, która była najlepszym jak dla mnie sklepem też się zamknęła. Sadyba, też się ostatnio zamknęła. Więc, chyba i w Polsce się zwijają..

Na pohybel wodolejcom

Prawda jest taka, że nie jest tak tragicznie, chyba że jest się rozpuszczonym gnojkiem który oczekuje 14zł/h za opierdzielanie się. Fakt, że finansowo słabo to stoi, ale w momencie gdy się wyrobi "target" i pokaże dla kierownika, że rzeczywiście coś się robi, to wychodzi nam przyzwoita wypłata na poziomie "biedronki". Czemu przyzwoita ? Bo w biedronce trzeba na te 2tyśki (co w dalszym ciągu jest żałosne) się napracować, tutaj tylko momentami. Praca jest na prawdę przyjemna, ludzie wyluzowani i pozytywni. Co do tego "tajemniczego Pana", faktycznie to do uczciwych, słownych i honorowych nie należy. Ciężko się z nim współpracuje, o ile można nazwać to współpracą. Zero ambicji na rozwinięcie marki w sposób jaki powinna być rozwijana, a ma pod sobą ludzi którzy chcą to robić nawet bez profitów. - i tego nie wykorzystuje. Z drugiej strony człowiek, też nie jest szczególnie toksyczny, nie jest chamem jak większość osób na jego stanowisku - po prostu brakuje mu tego charakterystycznego dla marki luzu i zapału do robienia czegoś fajnego. Generalnie polecam dla młodych ludzi, którzy trochę siedzą w kulturze surf/snow/skate, ale nie dla osób które myślą że pieniążki to za przeproszeniem z c***a spadają :) Pozdrawiam

hejcik

Widziałem wiele ofert i polecam... Jeżeli widział Pan wiele ofert, i dzięki tej niesamowitej wiedzy chcę Pan polecać to radzę wstrzymać się z wystawianiem jakiejkolwiek opinii Panie Wiesiu. Prawda jest taka, że kasa jest gó....a jak wszędzie. Rotacja jest i zawszę będzie, bo nikomu na dłużej w tej pracy nie zależy. Zero perspektyw. Także zanim Panie Wiesiu się poleca coś, to trzeba zasmakować tej rzeczy. Gdyby gó...o ładnie pachniało i wyglądało, to też by pan polecił ?

rozczarowany

Strasznie tandetne jakościowo rzeczy, kupiłem kurtke (jedną z droższych w sklepie) i się poprzecierała po 1,5 roku, mimo że rzadko urzywałem, rękawice narciarskie też się słabo sprawują, namiękają na śniegu. Nigdy już tam nic nie kupię.

szalonaMewa90

siemaneczko wszystkim, szukam pracy pierwszej. skończyłam technikum krawiectwo i ogólnie bardzo interesuje się moda, znam się na tym. czy w takim razie mam szanse na zatrudnienie w tej firmie Quiksilver? nie chcę tylko stać na kasie, mogłabym jakieś reklamy układać albo projektować. Wiecie do kogo u nich w firmie się z tym zgłosić?

aleste

ktoś ma jakies najnosze info ile sie zarabia w Quiku? :)

onaa

Zdecydowanie nie polecam. Całkowity brak poszanowania pracownika. Kierowniczki (w większości zachowują się jakby wszystkie rozumy pozjadały i są świętością w sklepie. Podwyżki? Ciężka sprawa. Bardzo ciężko dostać, nawet jeśli jest się już starym pracownikiem! A premie? Brak słów. Jeśli nie wyrobisz targetu miesięcznego to lecisz na gołej pensji. A obowiązków od groma. Zdecydowanie nie!

***
@onaa 29.04.2014 20:07

Czy to dotyczy sklepów w Warszawie?Jaka jest atmosfera na sklepach?

ktoś

super zarobki 6,8 na godzine.obowiazek noszenia odziezy firmowej której na poczatku sie nie dostaje(1 koszulka)wiec trzeba kupic sobie samemu.Obiecuja umowe o prace po okresie próbnym(umowa zlecenie),niestety okres ten moze trwac w nieskończonośc i na umowe nie ma co liczyc.Chora atmosfera w niektórych sklepach.(usunięte przez administratora).Quiksilver w Polsce ma sie ni jak w porównaniu z innymi krajami.Szkoda czasu i nerwów.NIEPOLECAM!!!!!

robo

typu jak tego nie zrobisz to są inni na Twoje miejsce,podwyżka- i tak bardzo dużo ci płacimy więc uważaj-to chyba mobbing panie starszy czyż nie.....Ludzie a zwłaszcza młodzi nie polecam......

?

Witam, czy może Pan/i sprecyzować na czym polega łamanie prawa pracy w tej firmie?

on i ona

Masakra się zrobiła jak przyszedł (usunięte przez moderatora),zero podwyżek tylko(usunięte przez moderatora) .On zatrzymał się na 1999 raku jak pracował w Intersporcie.Nic nowego nie wprowadził .....poza rotacjami pracowników i wynagrodzeniem jak w TESKO!!i będzie jeszcze gorzej .Ale mnie to już nie dotyczy!!A pracownikom życzę odwagi żeby wyjść z tej sieci !!pozdrawiam A&L i R&P

SPRAWIEDLIWY

W sieci pracują fajni ludzie ale po jakimś czasie sami się zwalniają i są zwalniani z powodu Pana (usunięte przez moderatora) który wprowadza (usunięte przez moderatora) łamie wszelkie prawa pracy.Nie polecam również za wynagrodzenie!! to masakra.Myślę że doczekamy likwidacji tej sieci sklepów przez tego człowieka.

Zostaw opinię o Quiksilver - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Quiksilver