Studio 1

Opinie o Studio 1

gooood

marketingowych typowo posad eraz nie mają, ale w gdańsku poszukują menadżera projektu, wymagania to umiejętność zrozumienia i realizacji potrzeb klientów, dobra znajomość języka angielskiego, mile widziane inne języki, zdolności negocjacyjne i komunikacyjne, samodzielność, umiejętność planowania i organizacji pracy ;)

Słowa kojarzące się z Studio 1 solidna, profesjonalna, Atmosfera i ludzie tam pracujący są miłą, zgraną ekipą Najbardziej podobało mi się w Studio 1: dobre stawki,

Zostaw opinię o Studio 1 - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Studio 1