Agencja Pracy Koncepcja

Opinie o Agencja Pracy Koncepcja

Mrek

Zastanawiam się, jaki mają w tym interes. Dają oferte pracy. Człowiek wysyła im swoje CV a co za tym idzie dane personalne. Potem wysyła skany różnych dokumentów, zaświadczeń itp. A Koncepcja ma to gdzieś...Ja tez złozyłem aplikacje na kierowcę autobusu i pewnie będzie z tego wielka klapa, jak w wielu tego typu agencjach.

Kajtek

często tak jest ze agencje graja na zwłokę odnośnie mieszkania dziwne

Romek i Atomek

Witam, czy ktoś wyjechał lub zamierza wyjechac do pracy w Niemczech jako kierowca autobusu i jak to wygląda w rzeczywistości?

On-Młody

Kilka dni temu wysłałem cv i zaproponowali mi prace jakoś Ślusarz w Holandi lub Niemczech ma ktoś jakieś informacje co do pracy, mieszkania i ogólnie współpracy z koncepcja? z góry dziękuje za informacje

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Agencja Pracy Koncepcja? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Elektryk przemysłowy?
Misiek

Witam:) mam pytanko czy ktoś pojechał do Niemiec jako Ślusarz z firmy koncepcja ? Są wogóle wypłacalni ? .Proszę o jak najwięcej informacji ,dziękuję

Ronek

a jaka miała to być praca?

folio9
@Ronek

Ja też zamierzam wyjechać do do niemiec jako kierowca autobusu i czekam już 2 tygodnie bo niemogą znależć mieszkania i zwodzą że może jutro myślę że to sciema

busfahrer
@folio9

Miałem również wyjechać do Niemiec jako kierowca autobusu. Ostatnio nawet na moje pytanie przez e-mail nie odpowiadają. Sam szukam w ofertach bezpośrednio u niemieckich przewoźników. W przyszłym tygodniu jadę na rozmowę do Niemiec.

kukiz

ja nie jestem zadowolony, duzo obiecują i na tym sie konczy, mialem miec prace od wrzesnia i cisza, skonczylo sie na obiecankach, dla mnie kicha ta agencja, jedynie sa mili , nic poza tym.

Dostalem dzisiaj od nich telefon do pracy w Hamburgu do czyszczenia kotlow. wie ktos moze cos jak ta praca tam wyglada? I wogole ta agecja jest w pelni wyplacalana?? pozdrawiam

adam1977

Czy ktoś wyjeżdżał do Niemiec jako lakiernik z tej agencji? ja wysłałem swoje CV zadzwonili do mnie czy jestem zainteresowany. Proszę o odpowiedź

nana

ja wyjechałam przez koncepcję w 2009 roku do opieki nad panią z demencja z zamieszkaniem w anglii.Trafiłam na bardzo dobrą rodzinę polecam każdemu agencję koncepcja

marian

zaproponowali mi prace na operatora cnc w norymberdze ma ktos jakies informacje co do pracy mieszkania i ogolnie wspolpracy z koncepcja? z gory dziekuje za informacje

Henio

(usunięte przez administratora)uuuuu ale tu ciekawie ostatnio, a co macie do tej firmy skutev..? przeciezz praca jest sam pracuje tam, godze sie na to, kazdy ma prawo wyboru

pozdrowienia z norwegii

pracuje w norwegii, wyjechalem przez koncepcje i jestem bardzo zadowolony, atmosfera w pracy bardzo przyjazna, widoki i okolica przepiekna zastanawiam się nad sprowadzeniem rodziny i zostaniem tu na stale.

Waldek

ja od ponad 4 miesięcy pracuje w norwegii dzieki koncepcji i jestem zadowolony, warunki zgodne z tym co przedstawili przed wyjazdem więc szczerze mogę ich polecic kazdej osobie poszukujacej pracy. Co do zakwaterowania i ogolnie zycia w norwegii, niestety jest drogo ale swoja droga zarabia się tu najlepiej w europie wiec nie ma siły zeby nie wyjśc na swoje. Mi juz udało się odłozyć dość przyzwoitą kwotę, nie ukrywam że zaciskam troche pasa ale po to tu przyjechałem :) od przyszłego miesiąca przechodzę na swoje mieszkanie i bede płacił 2,500 nok i dzieki temu jeszcze więcej uda mi sie odłozyc na zakup nowego domu.

jacek norwegia

"dobre jedzenie 2000kr na miesiąc" co to za bajer !?, no hyba że zupki chińskie to dobre jedzenie, ja na jedzenie itp.(bilety, proszek, pasta do żebów i inne wiadomo potrzebne do życia) wydaje 5000 i szału niema, agencja pracy koncepcja wrocław opinie norwegia

jarex

kotek- młotek ---> koncepcje polecił mi kolega ktory pracuje przez nich od dluzszego czasu w niemczech i wszystko jest w porzadku . mysle ze to przez jaka polską agencje wyjedziesz nie ma wiekszego znaczenia o ile maja dobre i sprawdzone miejsca pracy. Agencje przeciez współpracuja z wieloma pracodawcami wiec wazne zeby dobrze tafic w dobre mejsce i na uczciwego pracodawce. . Dzisiaj troche sie naczytałem na forach na temat roznych agencji i widze ze zdania sa podzielone. nie ma ani jednej agencji na temat ktorej wszystkie komentarze bybyby pozytywne, zresztą mysle ze jezeli ludzie sa zadowoleni z pracy to raczej nie wypowiadają sie na forach, nie mają na to czasu :) mam nadzieje ze juz niebawem do nich dolacze. Sytujaca w naszym kraju mnie przeraza, ledwo wiaze koniec z koncem.

dzisiejsza

rozglądnij się za czymś innym albo zadzwon i zobacz jakie jest podejscie do kandydatow sam pewnie wyczujesz..

UWAGA !!!!!!!!!

NIE POLECAM PRACOWALEM w niemczech i nic nie wyplacili [usunięte przez moderatora] te pozytywne komentarze sami sobie wypisują UWAGA [usunięte przez moderatora]

dzisiejsza

jej pewnie chodzi o au pair za 800zł co? chociaz slyszalam ze niektore agencje biora kase chyba za bilety, czy dojazd, nie mialam takich afer ;-)

dzisiejsza

to ty placilas za wyjazd do pracy? przeciez nie placi sie za wyjazdy do pracy? cos krecisz chyba, moze placilas za dojazd? i kto bierze 800 stów od osoby bezrobotnej?!

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy Koncepcja - Wrocław

• Jak się pracuje w Agencja Pracy Koncepcja?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pracy Koncepcja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Pracy Koncepcja?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 35 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja Pracy Koncepcja