Agencja Pracy Koncepcja

Opinie o Agencja Pracy Koncepcja

stary

Witam, przesłałem wszystkie wymagane dokumenty do rekrutacji, a teraz jeszcze chcą ode mnie ksero dowodu osobistego i ksero prawa jazdy? Czy to jest normalne przecież jeszcze nie wiem czy będę tam pracował więc po co im? czy od Was też chcieli ksero dowodu i prawka?

jaca

Witam . CO MOŻECIE POWIEDZIEĆ O PRACY PRZEZ KONCEPJĘ . MAM JECHAĆ DO AUSBURGA JAKO SPAWACZ WARTO ....

Merek

Jacek, w jakim mieście pracujesz?

jack

nie wiem skąd takie negatywne komentarze, ja pracuje w DE jako KIEROWCA dzieki koncepcji i nie mam żadnych powodów do narzekań. ciesze sie ze mam prace i jestem im wdzieczny. Na spotkaniu we wroclawiu dowiedzialem sie wszystkiego na temat pracy, na miejscu byli tez przedstawiciele z niemiec wiec jezeli panie z biura we wrocłwiu nie były czegos pewne dopytywały niemców, zreszta my tez moglismy zadawać pytania ( ja- nie chwaląc się- znam niemiecki na bardzo dobrym poziome wiec wszelkie swoje watpliwosci rozwialem w rozmowie z moim aktualnym szefem niemieckim). Jestem bardzo zadowolony i polecam firme. z komentarzy widze ze najbardziej narzekacją ci ktorzy nie znają jezyka i nie dostali sie do pracy, wiec Panowie zamiast narzekac zachecam do nauki jezyka i na pewno sie uda... tutaj naprawdę brakuje kierowców , ja juz sciagnałem 3 swoich kolegow a i tak ciagle brakuje kierowcow z dobrym niemieckim.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Agencja Pracy Koncepcja? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Elektryk przemysłowy?
kameleon gdańsk

FIRMY KONCEPCJA NIE POLECAM,BAWIĄ SIE LUDZMI KTÓRZY POTRZEBUJA PRACY,PRZESŁAŁEM DOKUMENTY DO NICH,ZALICZYŁEM NIEMIECKI,PO MIESIĄCU DZWONIE Z ZAPYTANIEM DLACZEGO NIE MA ODPOWIEDZI JEŚLI MAJĄ CIĄGŁY NABÓR A PANI DO MNIE ŻE SYSTEM IM PADL I ŻE MUSZĘ WSZYSTKO OD NOWA,A WCZEŚNIEJ DZWONIŁEM I POTWIERDZONO MI ZE WSZYSTKO JEST OK,ZAŁOSNE JEST TO JAK TRAKTUJE SIĘ LUDZI

turek

dzieki romario za opinie chociaż jeden człowiek narmalny jak bys mógł to napisz cos wiecej

romario1983

Jako kierowca autobusu w Neustadt (małe miasto na północ od Karlsruhe) będziesz miał 2100 euro brutto (cały etat). Od Zgorzelca (Jędrzychowice) jest ok. 800 km. Jak nie masz dzieci to będziesz miał 1300 euro netto (do ręki) i będziesz płacił najwyższy podatek (I klasa podatkowa). Przez telefon się pytają, czy masz rodzinę, bo muszą ustalić do której klasy podatkowej Pana/Panią przydzielić. Ciężka praca (od 5 rano do 20) i odpowiedzialna. Koncepcja nic więcej nie powie. Mówi, że wszystkiego dowie się Pan/Pani na miejscu. Jak znasz słabo język to będziesz jeździł autobusem szkolnym i dzieci woził rano do szkoły i po południu ze szkoły i będziesz się z dziećmi uczył języka, aż osiągniesz poziom B2. W Niemczech minusem jest to, że w niedzielę są wszystkie sklepy zamknięte (ALDI, REWE, LIDL, NETTO) i w niedzielę jest zakaz jazdy na autobahn'ach (autostrady w Niemczech) dla ciężarówek i autobusów. Stacja benzynowa co 40km lub co 50 km na autostradzie.

Elektryk

Nie polecam tej firmy!Pośredniczą w podpisaniu umowy z Niemieckimi Agencjami (usunięte przez administratora)

Michal8011

Wyjechał ktoś jako elektryk w tym roku przez koncepcje?

Johnny

Witam mam zamiar wyjechać za posrednictwem danej firmy jako elektryk (niemiecki w miare znam), moze mi ktos powiedziec czy warto wyjezdzac warunki, płaca ok ?

turek

powiem szczerze mam doswiadczenie i znam niemiecki w stopniu komunikatywnym jeszcze biore korepetycje żeby wszystko było na tip top wiec pytam sie co tam jest nie tak słabe warunki zakwaterowania czy słaba płaca?bo nie rozumiem was kompletnie piszcie dokładnie a nie na (usunięte przez administratora)widze że tu sie czegos dowiedziec graniczy z cudem i że chcecie zniechecic ludzi do wyjazdów i lepszego życia czy mam racje czekam na konkretne odpowiedzi od konkretnych ludzi pozdrawiam

rambo

Zdecydowanie niepolecam tej firmy!!!pozdrawiam wszystkich spawaczy tych atomowych też;0

romek29

regularnie aktualizują oferty na te same stanowiska, oferta styczniowa świeżak a już to widziałem w listopadzie i też była świeżakiem praca od zaraz, że niby pilne i szybko bo terminy gonią, skoro taki jest system to chyba kandydaci nie spełniają wymagań albo rzeczywiście zbyt inteligentni i z doświadczeniem tam puszczają swoje papiery heh

turek

prosze o jakies informacje dotyczące pracy na kierowce autobusu w niemczech z góry dziekuje

xxx
@turek

daj sobie spokoj, bajki opowiadaja(usunięte przez administratora)

Kiero

Ktoś jedzie do pracy na 6 stycznia?

Robin

Też jestem zainteresowany odpowiedzią na powyższe pytania i proszę o opinie na ten temat

max

Mam pytanie do kierowców autobusów z Niemiec zatrudnionych przez agencję Koncepcja: jeździcie w komunikacji miejskiej, w turystyce, czy na jakichś liniach miedzymiastowych? Czy pracodawcy z Niemiec chcieli dużego doświadczenia - udokumentowanego, czy może sprawdzali na jakichs testach, czy egzaminach? Jak to wygląda? Ile poświęciliscie czasu, aby dojść do takiego poziomu komunikatywnego języka, aby zostac zakwalifikowanym? Czy agencja ściąga z Waszej pensji co miesiąc jakąś prowizję za to, że zostaliscie zatrudnieni? Sporo pytań, ale będę wdzięczny za odpowiedź.

engan29

oni organizuja spotkania z firma niemiecka,ja bylem wczoraj u nich i mialem okazje porozmawiac bezposrednio z niemcami, niestety moj niemiecki byl za slaby ale zapoponowali mi kursy jezykowe i wtedy praca jakos od marca po skonczonym kursie.wiem,ze tych z dobrym niemieckim wczoraj juz przyjmowali do pracy ale jak mowie musieli znac jezyk

an67
@engan29

dzieki za info

gdzieś czytałem

Mirek, a to ci nowina, slyszałeś o tych co kiedyś wyjechali i wracali? masz widać szczeście, poszukajcie na forach dudni tam o tym

mirek2013

Witam,ja wyjechałem przez agencję koncepcja do pracy jako kierowca.Zaczynałem co prawda od 1/2 etatu ale za to miałem możliwość udziału w kursie języka niemieckiego na który mogłem uczęszczać w czasie wolnym całkowicie za darmo.Po trzech miesiącach otrzymałem propozycję pracy na pełny etat i obecnie pracuję. Początki nie były łatwe, jak wszędzie sądzę ale największą barierą była właśnie znajomość języka niemieckiego.Teraz jest mi już dużo prościej,pracodawca zorganizował już dla mnie samodzielne mieszkanie do którego mogłem sprowadzić żonę, która też obecnie rozgląda się za pracą przez firmę koncepcja.Jeżeli chodzi o tą firmę to na pewno nie mam zastrzeżeń jeżeli chodzi o potwierdzenie informacji otrzymanych przed wyjazdem a tym co zapewnia mi mój dzisiejszy pracodawca no i do dziś mogę do nich zadzwonić jeżeli mam jakieś pytanie.Moja rada dla chętnych: dzwońcie i dopytujcie w koncepcji o kolejne terminy ponieważ wiem od mojego pracodawcy,że planuje zatrudnienia na kolejne etaty właśnie przez tą firmę.

an67
@mirek2013

witan kolege obecnie staram sie przez agencje koncepcja o prace jako kierowca autobusu poziom mojego niemieckiego jest slaby zaproponowano mi prace na przewozach szkolnych 1/2 etatu czy ty terz tam zaczynales i czy ze slabym niemieckim mozna dac sobie rade.pozdrawiam

@mirek2013

witam (usunięte przez administratora)mam pare pytań odnosnie pracy w niemczech jako kierowca jak to było na poczatku znałeś troche jezyk czy prawie wogóle ja tez mam opcje jechac do niemczech jako kierowca i tak sie zastanawiam jezyk znam komunikatywnie w jakim miescie pracujesz i powiedz szczerze jak tam zarobki dzieki za info pozdrawiam

turysta
@mirek2013

Mirek w jakiej miejscowości jesteś.

Elektryk

Jakas bzdura... Ja wyjechałem za pośrednictwem Koncepcji i pracuję w Niemczech jako elektryk. Wynagrodzenie mam takie na jakie sie umowilem, na poczatku nie bylo latwo, ale teraz jak juz sie zaklimatyzowalem jest ok. Ne polecam i nie odradzam, ale jak ktos pracy szuka i chce pracowac to pomagaja wyjechac.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy Koncepcja - Wrocław

• Jak się pracuje w Agencja Pracy Koncepcja?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pracy Koncepcja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Pracy Koncepcja?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 35 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja Pracy Koncepcja