Agencja Pracy Koncepcja

Opinie o Agencja Pracy Koncepcja

milumilu

Ja z agencji Koncepcja wyjechałam do Niemiec na wakacje w 2011. Po pierwsze 800 zł kosztów, które poniosłam to za dużo, uważam, że nie powinnam ponosić żadnych kosztów, w końcu zarabiają na mnie... Z agencją kontakt od początku był utrudniony, nie mogłam się dodzwonić, na mail dostałam odpowiedź szybko gdy zapytałam na jakie konto przelać należność.... Teraz bym pewnie to bardziej przemyślała, ale wtedy bardzo zależało mi na wyjeździe....

mmm

Zgadzam się z poprzednią opinią. Faktycznie są mili wszyscy, ale do czasu... byli zainteresowani mną w momencie jak płaciłam pierwszą ratę za wyjazd, następnie była cisza, zadzwonili kolejny raz jak miałam zapłacić drugą część i teraz od 4 msc nikt się nie odzywa, nie intersuje. Na stronie podają informację o tym, że tłumaczą dokumenty - nie prawda, wszystko dostałam po hiszpańsku i musiałam sama tłumaczyć zdanie po zdaniu, kolejną nieprawdziwą informacją jest to, że są spotkania z pośrednikami na miejscu- nikt mi nigdy tego nie zaproponował, żadnego spotkania nie było. Nie zmienia to faktu, że rodzinkę mam super, ale równie dobrze, można znaleźć dobrych ludzi na facebooku, istnieją grupy jak au-pair Barcelona, au-pair Londyn, au-pair Berlin i tam dogadać się z poprzednimi au-pair i nie ma żadnych kosztów :)

dominikss94

Witam, Wysłałem 3 maja CV na ogłoszenie (usunięte przez administratora)umieszczone w NAV-ie, 8 maja miałem telefon ze sprawdzeniem angielskiego. Na razie wszystko fajnie. Ile wy czekaliście za ofertą pracy?

opinia

zapomniałeś dodać o feriepenger 10.2 %(usunięte przez administratora)z zarobku rocznego ok 30000 nok na czysto i zwrotu podatku dla samotnego 10% a dla pendlera ok 35000 nok ci co narzekają powinni wracać do polski .

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Agencja Pracy Koncepcja? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Elektryk przemysłowy?
opinia

masz racje

TAG skuteviken

coś tu chyba przekolorowałeś pracujecie 7,5 godziny dziennie za 199 nok na godz co daje w miesiacu 165 x 199=32835 nok brutto za gołe godziny pracy podatek tabelowy 7100 ok 9000 nok zostaje ci 23800 nok na czysto chaty w bergen wahają sie od 3500 do 4500 oddzielne mieszkanie z pradem ok5500 miesieczne dobre jedzenie ok 2000 nok i bilet 2 strefowy 390 nok czyli na czysty zarobek przy małej ilosci godzin to ok 16,500 nok to jest 9000 zł nigdzie w polsce ani gdzies indziej przy 165 godzinach tyle nie zarobisz . Chlopaki pracuja w west timie i maja nadgodziny platne po 50 % wiecej i zarabiają brutto 47000 koron kto chce ten potrafi a co do świąt platne są wszystkie święta czerwone w kalędarzu norweskim ale musisz przerobić dla danej firmy 650 godzin 1 i 17 maja płaci państwo pracuje w (usunięte przez administratora) od roku dostaje za wszystkie swieta za dojazdy itp tylko trzeba sie o to upomnieć pozdrawiam i życze powodzonka

lider - 2013-04-30 16:06:28 wydaje mi się, że nie chodzi o oszustwo tylko o przyjęcie ludzi, którzy nie będą za bardzo podskakiwać po przyjeździe i nie upominać się o więcej, nie mają wygórowanych ambicji albo wcale ich nie mają. System chyba stary jak świat, dopóki można sobie troche pojeździć na polaczkach to dlaczego nie..... agencja polska, agencja norweska, pracodawca i na końcu pracownik, każdy coś z tego tortu urodzinowego chce sobie skubnąć......., a jak jesteś zbyt bystry to po prostu nie da się na tobie zarobić.... pozdrawiam wszystkichdokładnie

wojtas

no ja też znam takich ktorzy narzekaja na forach siedzą sobie za granica zbijaja niezła kaske i specjalnie odstraszaja dobrych fachowcow zeby im nie robili konkurencji bo wiedza ze sami moga wyleciec jak ktos lepszy przyleci..sam sie kiedys na to nabralem

kontraktowiec
@wojtas

To Prawda polak tylko myśli o kasie a nie myśli że z dobrą ekipą można wyjechać na następny projekt a tak to trafiają się buraki którzy chcą zabłysnąć. Ok nie ma problemu tylko jak ktoś jest na stałe za granicą to koszta ponosi osobiście i taki niewspółpracujący polak potrafi bigosu narobić aby tylko się nachapać i w pizdu do polski. Polak za granicą sprzeda za czapkę śliwek a jak to bywa zamykają też innym polakom bramy bo z rodziny lepiej kogoś wziąć bo ten nie zna języka. Obcokrajowcy jakby nie mówić pomagają dużo i zachwalają a polak myśli o sobie.

Grzesiek

ale tu bzdury co niektórzy wypisują, zamiast narzekać weźcie się do pracy... przez takich jak wy - narzekaczy nie chcą nas za granicą! ostatnio mialem szanse wyjechac do szwajcari ale wybrali czecha bo mają juz dosyć polakow i ich narzekania tam na miejscu, czekam teraz na odzew z austrii i mam nadzieje ze sie uda, tam na szczecie nie ma zdanego polaka wiec sa wieksze szanse

Grześ 75

Dzień dobry mam pytanko czy ktoś pojechał do Niemiec jako elektryk z firmy koncepcja a mianowicie chodzi mi o prace jako elektryk w firmie Siemens .Proszę o jak najwięcej informacji ,dziękuję

jaka oferta dla chętnych? gdzie?

Maro

Ameryki Gosiu to ty nie odkryłas wszyscy wiedzą ze za znalezenie pracy nic się nie płaci, ja Koncepcji nie zaplacilem ani złotowki a mogłbym bo jestem im bardzo wdzieczny za znalezenie pracy w Norwegii

Gosia

po co robicie jakies spotkania , albo sie czlowiek nadaje do pracy albo nie , nie robcie im naszieji jakimis spotkaniami - tylko im (usunięte przez administratora) zawracacie .

Gosia

Ja pracuje dla agecji pracy na terenie austrii i moge wam tylk jedno powiedziec ze brabie pieniedz od pracownikow za znalezienie pracy jest nie zgodne z prawem!! najlepiej to gdzies zglosic bo tylko ludzie sa wykorzystywani

Maro

Ja tez byłem na spotkaniu w Warszawie w marcu i dzisiaj dostałem telefon z koncepcji ze mają dla mnie prace i moge zaczac od tego tygodnia. Bilet juz kupilem, moze do ciebie kriss tez sie niedlugo odezwa? W kazdym razie życzę powodzonka!

JAREK

byłem na spotkaniu i złego słowa na temat agencji nie dam powiedzieć! w tym tygodniu jadę do pracy a po rozmowie wydawało mi się że nie mam aż tak dobrego angielskiego , z doświadczeniem też nie jest tak kolorowo pracowałem tylko 4 lata... ale jak widać to wystarczyło... zresztą na spotkaniu poznałem kilku chłopaków którzy polecieli w tamtym tygodniu i wszystko jest OK.

ON

Robert - 2012-11-06 18:12:21 Człowieku na jakim świecie Ty zyjesz????? ja wysyłam swoje CV do kilkudziesieciu agencji w tygodniu i brak odzewu ( znam biegle niemiecki , mam doswiadcznie w pracy za granicą jako elektryk), a jak juz ktos w jakiejś agencji odbierze telefon to juz w ogole sukces wiec ja nawet nie trace czasu na telefony bo to chyba nic nie daje i wole rozsyłac CV.To po co wysyłasz jeśli nie liczysz na odzew? Skoro taki z Ciebie fachowiec z biegłym niemieckim to coś kiepsko się starasz, bo elektryków z niemieckim potrzebują od metra. Może wyślij do kilku ale konkretnych, niż do kilkudziesięciu łowców danych osobowych. Przypominasz mi gościa z reklamą na plecach \"jestem elektrykiem\" stojącego jednak przodem do wszystkich przedstawicieli agencji zatrudnienia, mającego zdziwioną minę że nikt się nie odzywa. Na marginesie: czytaj ze zrozumieniem - opisałem sytuację właśnie z wysłaniem CV, a konkretnie z chaosem i nierzetelnością w przepływie dokumentów - stąd te telefony.

Robert

on

Moje doświadczenia z tą firmą są takie, że najpierw zgubili moje CV wysłane na podany przez nich mail, po mojej wizycie znaleźli i obiecali przesłać do odpowiedniej osoby z innego miasta (już było po procesie rekrutacji). Po moim telefonie do tego miejsca docelowego okazało się, że nic nie dotarło. W trakcie rozmowy zaproponowałem że osobiście prześlę jeszcze raz tego maila i zaznaczę aby potwierdzić otrzymanie. Po dwóch dniach i kolejnym telefonie okazało się że mail dotarł, ale łaskawie nikt nie zechciał kliknąć w potwierdzenie. Następnie przekazano mi że \\\"wkrótce\\\" skontaktuje się ze mną ktoś sprawdzając poziom języka. Na tym ucichło. Rozumiem - czas jest pojęciem względnym, jednak traktowanie potencjalnego pracownika jest tu wysoce amatorskie. Wolałbym [usunięte przez moderatora] w słuchawce, ale konkretnie działającego i załatwiającego dobrą pracę, niż cukierkowe gadki z efektem zerowym. Ocena \"mierny\" jest tylko za to, że udało mi się nawiązać jakikolwiek kontakt.

Ala

z tego co wiem to za wyjazdy au pair wszystkie biura pobierają pieniądze ja wyjechałam przez Koncepcje dwa lata temu do Anglii i jestem bardzo zadowolona, zawsze mogłam liczyć na ich pomoc, przed wyjazdem dostałam numer alarmowy pod którym zawsze ktoś dyżuruje, w tym roku za pośrednictwem Koncepcji wyjechał moj tato do Norwegii gdzie pracuje jako cieśla- jest bardzo zadowolony za znalezienie pracy agencja nie wzięła ani złotówki!!!!, sama byłam zdziwiona ( moj tato za dobrą prace i bezpieczeństwo był skłonny zapłacić ;-) ale dziewczyny z biura wyjaśnily mi ze znalezenie pracy nic sie nie płaci a wyjazd jako au pair to nie praca tylko program edukacyjny. Agencja godna polecenia zarówno dla au pairs jak i dla pracowników poszukujących pracy w Norwegii. serdeczne pozdrowienia [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy Koncepcja - Wrocław

• Jak się pracuje w Agencja Pracy Koncepcja?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pracy Koncepcja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Pracy Koncepcja?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 35 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja Pracy Koncepcja