Opinie o DIVERSE w Wrocław Graniczna 2a

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy DIVERSE. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie DIVERSE o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DIVERSE w Wrocław Graniczna 2a

Wiki

Jak się teraz pracuje, jakie są w firmie zabezpieczenia dla pracowników? Dopytuję ponieważ mam zamiar złożyć cv.

@Wiki

Nie wiem co dokładniej chcesz wiedzieć, ale pracujemy w maseczkach i rękawiczkach.

Jak jest z awansem w DIVERSE?

nick

Jak nie olewasz pracy, wykazu jesz się i chcesz pracować, to awans jest kwestią czasu i możliwości. Zaczynałam pracę na uz, ale bardzo szybko musiałam zacząć prowadzić zmiany (oczywiście nikt nikogo nie zmuszał, wiedziałam na co się godzę), dzięki temu w kilka miesięcy przeszłam na stanowisko zastępcy, aktualnie pracuję jako kierownik. Jak się chce, to z awansem nie ma problemu.

Pracowałam w firmie prawie 3 lata, totalne (usunięte przez administratora) żenada. Regionalni są fałszywi, przyjeżdżają na sklepy i znajdują na nas jakiekolwiek "brudy" byle by nam zabrać dodatki (które defaco wynoszą po 100-200 zł za miesiąc przy czym wypracowujemy ponad 100% normy). Zarobki marne, ludzie fałszywi, kierownictwo o wszystkim wie, a nie robią nic. Pracowników traktują jak śmieci - gorzej niż korpo...

Żałuję że tam pracowałam

Zalosna ta firma jest pracowałam tam 2 lata zwolniłam się. Koleżanki niestety tam zostały jednak kierowniczka została potraktowana jak (usunięte przez administratora) zwolnili ja z dnia na dzień bo regionalny stwierdził że kradnie bo brakowało im kilku rzeczy na inweteryzacji mimo że nie mieli dowodów, dziewczyny i ja gdy jeszcze tam pracowałam aby nam to udowodnić pokazało nam nagrania z kamery skoro uważają że kradniemy ,regionalny stwierdził iż nie będzie nam nic udowadniał. Żenada nie dość że trzeba płacić za brali w inweteryzacji mimo że w umowie nie ma zawartego aneksu że będzie się płaciło za brali to regionalny nic się nie interesuje tylko aby się hajs się zgadzał. Proponuja niewiadomo ile siana apozniej trzeba się upominać o swoje zarobione pieniądze i premie i trzeba robić wszystko nawet to że pościeli w jednym sklepie gaz i były skargi od ludzi że zimno jest na sklepie to regionalny nic sobie z tego nie zrobił. najgorsza wfirma w jakiej mi się zdążyło pracować. Nie polecam szczególnie region pod kierownictwem pana Ł.Marciszka

Jerzy
@Żałuję że tam pracowałam

Na publicznym forum Gowork.pl nie można podawać nazwisk innych osób. Obowiązuje ochrona danych osobowych. Wspominasz, że pracodawca dawał możliwość zrobienia premii. Były one przyznawane indywidualnie, czy pracował na nie cały zespół i jak to wyglądało procentowo w stosunku do wynagrodzenia?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie DIVERSE? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Joko

Złożyłam swoją aplikację do diversa we Wrocławiu w fashion outlet. Po 2 dniach odzwoniła do mnie kierowniczka z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną, podała mi termin i godzinę. Grzecznie odmówiłam mówiąc, że pasuje i ten termin mi nie odpowiada,na co kierowniczka to po co pani zawraca nam gitarę jak pani ma pracę. Ja nadal grzecznie odpowiadam wysłałam do państwa moja aplikacje ponieważ rozważam nad zmianą pracy, po czym zaproponowałam termin na wekend. Kierowniczka dała popalić i odpowiedziała:ja specjalnie nie będę przyjeżdżać dla pani w wekend, albo pani się dostosuję albo pani podziękuję. I wtedy już trafił mnie szlak i bez krępacji odpowiedziałam:wolę męczyć się u siebie w pracy, nic mieć taką krowę za kierownika. Jeżeli tak kierownik traktuje swoich pracowników jak mnie traktowała z pogardą przez telefon to nic dziwnego że ludzie nie chcą tam pracować.

roc

Czy ktoś może powiedzieć w jakich granicach oscylują zarobki na stanowisku za-cy kierownika??

@roc

Zapewne znajdzie się ktoś, to będzie mógł odpowiedzieć na Twoje pytanie. Tymczasem powiesz nam, co oprócz warunków finansowych, stanowi dla Ciebie ważny aspekt zatrudnienia? Czy jest to także atmosfera panująca w firmie?

roc
@Weronika

To na pewno, pracowałam w kilku firmach i wiem, że atmosfera jest chyba najważniejsza. bo to wszystko przekłada się na prace zespołu, wyniki sprzedażowe. A co do wynagrodzenia, interesuje mnie jakie są rzeczywiste warunki. Nie to jest dla mnie najważniejsze, jak to żeby praca była w normalnych warunkach.

@roc

Rzeczywiście, atmosfera wpływa na wiele kwestii w firmie. Czy próbowałaś uzyskać oficjalnie informacje o zarobkach od rekrutera? A może w ogłoszeniu o pracę, które Cię zainteresowało, widnieją tak zwane widełki płacowe?

Blubery

Nie polecam pracy w tej zalosnej firmie. Awansują ludzi po miesiącu pracy to może i plus. Ale tacy ludzie nie mają pojęcia o kierowaniu zespołem. Dwa region jest w ogóle nie zainteresowany swoimi sklepami. Ja rozumiem że jeden RKS ma 40 czy 30 sklepów pod sobą. Ale jak nie ogarnia tego to niech szuka pracy gdzie indziej. Zakazy zakazami ale żeby do apteki nie wolno było wyjść jak się człowiek źle czuje tylko pytac dzwonić do regionu czy można. Jak kiedyś im ktoś zejdzie w sklepie to może się czegoś naucza. Regionalny ze Śląska pan S. Kim w ogóle jest? pracując w tym sklepie dobre 8 miesięcy widziałam gościa raz. Mimochodem. Generalnie. Szkoda czasu i nerwow. Nikt nie jest w tym sklepie doświadczonym handlowcem. Biorą kogo bądź byle by ktoś stał i gadał o promo. Kierownictwo? Porażka. Dziewczyna która ma 23 lata lub 21 ona jest kierownikiem i co ma za doświadczenie i pojęcie o prowadzeniu takiej sieciowki? Nie wspominając o prowadzeniu rozmowy kwalifikacyjnej. Nic No skąd. Dostajesz gotowy szablon od RKS lub cholera wie skad zeby rozmowe przeprowadzic. Żadnych szkoleń zero pomocy i współpracy. Po prostu TRAGEDIA !!! Moje sugestie dla DIVERSE: Dramat

@Blubery

Skoro ktoś otrzymał awans to musiał spełniać odpowiednie warunki i posiadać kwalifikacje odpowiadające wymaganiom na to stanowisko, nieprawdaż? Czy w firmie decydują o tym inne czynniki? Możliwość awansu dla osób w młodym wieku jest według Ciebie wadą? Doświadczenie nie zawsze łączy się z wiekiem a często z zaangażowaniem i chęcią nieustannego rozwijania się. Czy próbowałaś rozmawiać na temat podjęcia dodatkowych szkoleń jeśli jako pracownik czułaś się nieprzygotowana do pracy w firmie?

ftrw

Stabilny i propracowniczy pracodawca. Jest to dosyć spokojna praca, obowiązki można śmiało rozdzielić pomiędzy wszystkich pracowników na zmianie, tak, żeby nikt nie czuł się przeciążony. Jeśli trafi się na dojrzałe kierownictwo- może to być praca na lata. Zasadniczo w sieciach odzieżowych zatrudniają się młode osoby, jest to super opcja na start. Ale i dla starszych osób ceniących sobie spokój i stabilizację, jest to właściwe miejsce. Najważniejsze to dobrać sobie odpowiedni zespół, który zwyczajnie będzie się lubił. Wtedy przychodzimy do pracy z przyjemnością. Plusem są też wyjątkowo wysokie w porównaniu z innymi sieciami zniżki pracownicze. Kierownik regionalny wyjątkowo przyjazny. System pracy w salonach oparty jest na dużej samodzielności osób funkcyjnych. Ewentualne minusy: zarobki nie są wysokie, ale na to godzimy się, zatrudniając się w branży odzieżowej. Podobnie jest zresztą w innych sieciach. Nie każdy lubi pracować do 21, ale to już domena pracy w galeriach handlowych. Śmiało polecam tego pracodawcę.

Weronika

Znalazłam kilka ofert pracy na wiodących serwisach z ogłoszeniami. Warto zapoznać się z nimi by znaleźć taką, która nam odpowiada. W jakim charakterze chciałbyś pracować w Diverse? A może od czasu gdy napisałeś swój komentarz, zdołałeś już złożyć CV?

Co powiecie na temat zarobków w DIVERSE? Czy ich poziom od czasu dodania ostatniej opinii uległ zmianie?

Koyo

Co do zarobków,jeśli masz status studenta i umowa zlecenie to standardowo 13,7/h brutto czyli na rękę wychodzi jakieś 11,73 więc chyba nie jest najgorzej,zawsze są jakieś premie za wyrobiony target.

Weronika

Czy ktoś ostatnimi czasy pracował w firmie? Możecie podzielić się informacjami na temat warunków pracy w tym miejscu? @ggg, czy zgłaszałeś swoje uwagi do szefostwa? Czy domagałeś się podpisania umowy i próbowałeś rozmawiać na ten temat z kierownictwem?

ggg

Pamiętam pracowałem w tej firmie jakos niecały miesiąc w 2007 roku i nie zapłacili mi ani złotówki za pracę - oszukali nie dali umowy

Weronika

@Tomasz, czy pracujesz w DIVERSE? Możesz powiedzieć nam coś na temat atmosfery panującej w firmie? @Monika, sytuacje o których mówisz zdecydowanie nie powinny mieć miejsca w żadnej pracy. Czy zgłaszałaś swoje uwagi do szefostwa? Czy, jeśli podjęłaś rozmowy z kierownictwem, przyniosły one skutki w postaci poprawy sytuacji?

Tomasz

Idealnych firm nie ma , ale myślę, że nie jest tak źle!!!

Ja pracowałam w Diverse w wawie w wola parku pare miesiecy. Ale to była masakra kierowniczka narzekała na zastepce i regionalnego do wszystkich pretensje i zal (usunięte przez administratora) az sie pracowac nie chcialo. Jedna laska tam kradła a teraz pracuje w atrium targowek chyba julka miala na imie

Arek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje i na jakie stanowiska?

Jeżeli nie przypasujesz dziewczynom z zespołu to znajdą na Ciebie byle powód tylko, abyś został/załatała zwolniona/by. Albo nie będą okazywały/okazywali zainteresowania twoją osobą, żeby uprzykrzyć Ci prace. Obgadywanie siebie nawzajem, pomówienia. Kierownik/kierowniczka zamiast posłuchać siebie, kieruje się opiniami pracowników, które często są naciągane, co w konsekwencji kończy się wymuszonym wypowiedzeniem pracownika. Zwalnienie człowieka, bo „nie można z nim pogadać” jest słabe... Nie polecam!

Kuba

Idealnych firm nie ma , zawsze znajdzie się coś co można by poprawić.

Agnieszka

S.B. Robi porządki?

Nie polecam! Kłamstwa, spoufalanie się, kradzieże, zakłamane szefostwo (pan S.B.)- nie wie co to rozmowy wyjaśniające. Marka kiepska jakościowo, rzeczy niszczą się zaraz po pierwszym praniu. Stanie za ladą 12h dziennie i tłumaczenie się czemu nie osiągasz wyników (jak masz to robić przy braku klientów???)

Zostaw merytoryczną opinię o DIVERSE - Wrocław

• Jak się pracuje w DIVERSE?

Zobacz opinie na temat firmy DIVERSE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DIVERSE?

DIVERSE