Opinie o Harmedy Sp. z o.o. w Opalenica

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Harmedy Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Harmedy Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Harmedy Sp. z o.o. w Opalenica

Konsultant Handlowy

Jak wygląda praca w tej firmie ? Jaka podstawa, jakie prowizje, jaki sprzęt służbowy ? Jak się sprzedaje teraz te produkty ?

Toruniak

Pracowałem co prawda tylko 3 tygodnie, ale wnioski mam ;) Jeśli chodzi o kwestie od strony firmy do pracownika to naprawdę nie jest źle. Nie oszukują pieniądze na czas, na do widzenia nie obciążają jakimiś chorymi kwestiami. (usunięte prze administratora) Pozdro do wszystkich !!

pytający

Jakie warunki pracy w tej firmie? Jakie narzędzia pracy ( auto , tel . laptop i inne ) . Proszę o szczerość . wojtek

pracownik firmy

wielka szkoda i strata dla firmy wiecie o KIM PISZĘ

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Harmedy Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Wałbrzych

Dla mnie poduszka za mała, ja tam mam matę i jestem zadowolona.Firma jak firma, ale kobieta która była u mnie, miła i kompetentna.Wszystko w porządku, co tu dużo mówić

Płock

Popieram wszystkie wypowiedzi o pani Marzenie PEŁEN PROFESJONALIZM, WIELKA KULTURA, UCZCIWOŚĆ. POZDRAWIAM, JERZY zakupiłem poduszkę ale jeszcze z małżonką kupimy matę Super Gratuluję Firmie takiego handlowca

Mariusz

Super poduszka szczególnie na stopy, kark, i lędźwie

Jan Płock

mam poduszkę z firmy Harmedy i jestem bardzo zadowolony. Moja żona ma duże problemy z nogami kiedy zakupiliśmy poduszkę jest coraz lepiej a dużo pieniędzy wydawaliśmy na prywatną rehabilitację. Podpisuję się pod wypowiedziami o bardzo dobrej obsłudze Pani M. Pozdrowionko dla Pani i firmy. O wszystkim zostałem poinformowany i wszystko wiem a jak coś to dzwonię do do naszej Pani i nie ma problemu .

xxx

Pracuję w firmie od roku.Zdarzają się czasami błędy,ale to jest akurat nie uniknione z uwagi na to,ze pracują tam tylko ludzie.Firma się rozwija, ma fajny system motywacyjny i jasno sprecyzowane warunki współpracy.Zapewnia wszelkie narzędzia pracy i nie ma problemów z wypłacalnością.Zatem nie rozumiem niesprecyzowanych oszczerstw.Spotkania są umawiane przez dział telemarketingu, jeździ się do osób, które wyrażają na to chęć.Spotkania są potwierdzane, coby uniknąć ewentualnych nieporozumień...kto chce- rezygnuje,kto ma ochotę się spotkać to również to wyraża po raz kolejny przez telefon. Jeżeli zaś chodzi o produkty i klientów...No cóż...Totalną bzdurą jest to,co wypisujecie...przekrój demograficzny jest szeroki, i starsze osoby i młode małżeństwa,...nie ma reguły... Ludzie masując się na tych urządzeniach, mają możliwość zapoznania się z każda opcją urządzeń zanim je wogóle zakupią, więc nikt nie kupuje kota w worku!Nikt nikogo nie zmusił jeszcze do zakupu czegokolwiek, więc naprawdę zwalanie winy za podjęte decyzje na pracowników, bądź firmę jest co najmniej żenujące... Warunki odstąpienia od umowy są regulowane ustawowo...i nie ma tu żadnych niejasności... A to,że gwarancji od zadowolenia nie ma..cóż....\\\"Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził\\\"

ania

Bardzo dobrze że najechali na Płock chociaż jakaś solidna firma w Płocku.

aida

kto nie chce mieć niech nie kupuje ale niech też nie obczernia. Ja mam poduszkę tej firmy i jestem bardzo zadowolona. Różne są firmy: dobre i złe ale to wcale nie oznacza że wszystkie są be.. Ja uważam Harmedy za dobrą firmę i polecam.

Jestem oburzony opinią Pani która pisze że najechali na Płock. Ja mieszkam w Płocku i u mnie była Pani która bardzo uczciwie i profesjonalnie prezentowała matę , poduszkę i okulary. Ja często chodzę na spotkania ale To spotkanie u mnie w domu to PEŁEN PROFESJONALIZM. Kupiłem matę , zostałem poinformowany o ratach i nawet wyliczyła mi Pani odsetki. Pierwszy raz mi to się zdarzyło. Super. Oby więcej takich osób w moim mieście .Dziękuję Pani M.

Krystyna

Polecam Firmę i jej produkty . Mata rewelacyjna masaż na macie tak jak ręczny, poduszka super na nogi, słabe krążenie , dłonie, i bardzo chore kolana. Dziękuję za profesjonalizm Pani , która do mnie przyjechała do Płocka

Pani kłamie wszystko wie Bzdura nikt nie krzyczy kazali Pani osobiście towar odwieść do Opalenicy? Tak powiedziała Pani? Kłamstwo nawet nie wie Pani gdzie mieści się Firma? Już po tym widać że Pani łga... PORAŹYN droga Pani a nie Opalenica Niech Pani już więcej nie pisze bzdur

Popieram ostatnią wypowiedz Również mam produkty firmy Harmedy i jestem zadowolony. Pełen profesjonalizm w obsłudze towar się sprawdził bardzo. A co do Pani , która pisze ,że najechali na Płock ..... pewnie babcia chora i chce sobie pomóc a Pani szkoda dla babci 70 zł na ratę ... na piwo zabraknie... WSTYD takiej wnuczki.Biedna babcia dochowała się takiej wnuczki. Bardzo polecam tą firmę i towar

Płock

Ja zakupiłam poduszkę i matę z firmy Harmedy jestem bardzo zadowolona. Jeśli ktoś nie chce to niech nie zaprasza . Mam bardzo dużo znajomych , którzy są klientami tej firmy i wszyscy są zadowoleni. Jeśli nie macie tego towaru to się proszę nie wypowiadać.

Co do wrogów... Wystarczy, że nie będziesz sprzedawał/ła we własnym mieście. Pamiętaj, że sprzedaż to tylko twoje źródło dochodów, jeśli jesteś dobrym handlowcem to i dochody będą satyswakcjonujące. Użądzenia pchaj jedynie ludziom, w których wzbudzasz zaufanie, co 2 odbiorca nie do konca chcący tobie zaufać zwróci towar, a ty zostaniesz bez prowizji więc ... Wybór należy do ciebie? Pracuj lub nie?? Zarabiaj lub nie?

Mam pytanie odbywa się rekrutacja handlowców do sprzedaży nowego produktu czy ktoś wie coś na ten temat. Jaka jest jakość produktu? Jaki jest system pracy? Duże spotkania czy domówki? No i za ile? Zastanawiam się czy wejść w to będę wdzięczna za każdą informację.

Meeeeee

Nasze dziewczyny z telemarketingu są pracowite, jak mróweczki i każdy o tym dobrze wie :) Tak cały zespół, jak i Panie Kierowniczki :))

m

ja też pracowałam w tej firmie i gdyby nie inne priorytety (\\\"maleństwo\\\") to nadal bym tam z chęcią pracowała...atmosfera przyjemna i luźna, nie ma kata nad głową, tak jak w wielu firmach, wyjazdy integracyjne i sympatyczni ludzie..szefowie ludzcy a nie tylko patrzący na to jakby tu najwięcej dla siebie zagarnąc a z ludzi wyssać...

Zostaw merytoryczną opinię o Harmedy Sp. z o.o. - Opalenica

Harmedy Sp. z o.o.