??? Nowy wpis

Jakie zarobki są w firmie?

Monika Nowy wpis
@???

Widzę, że pytałeś jakiś czas temu o zarobki w Webiso - zdecydowałeś się na podjęcie pracy w tym miejscu? Jeśli tak, to może sam będziesz w stanie podać jakieś, nawet orientacyjne, widełki :)

mir Nowy wpis
@???

co tu duzo mowic, na kasie w sklepie lepsze

Czy Webiso Domiński Maziarz sp.j. zapewnia kartę multisportu?

Anonim Nowy wpis
@Pytanie

Niestaety nie.

Konrado

Bardzo dobry pracodawca i firma co potwierdzają opinie w internecie. polecam pracę!

Paulus

Witam. Bardzo profesjonalna firma. Działają z pełnym rozeznaniem zagadnień, którymi się zajmują. Poza aspektem technicznym tworzenia stron potrafią wiele podpowiedzieć w zakresie reklamy i marketingu. Uważam, że w pełni odpowiadają wyzwaniom współczesnego rynku. Są szybcy i bardzo dobrze zorganizowani w prowadzeniu klienta, zwłaszcza laika w branży. Cena również jest w porządku. Reasumując, polecam, bo naprawdę jest to dobra firma, znająca się na swojej robocie.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Eryk

pracuję w Webiso już rok i jestem bardzo zadowolony z warunków panujących w firmie. Atmosfera jest bardzo sympatyczna, nie ma żadnej nagonki i nakładania presji czasu. Jest możliwość rozwoju w spokojnych i komfortowych warunkach. W firmie jest możliwość awansów i zdobycia doświadczenia pracując przy ciekawych projektach Lubię atmosferę w Webiso Domiński Maziarz sp.j. za: Luźna, przyjazna atmosfera. Możliwość rozwoju i perspektywy dobrej pracy w przyszłości po zdobyciu doświadczenia w Webiso

Jak teraz jest z zatrudnieniem u pracodawcy jakim jest Webiso Domiński Maziarz sp.j. w mieście Kraków? Nie wiemy jak to wygląda, a niektórzy chcą się załapać na zatrudnienie u nich.

Zostaw merytoryczną opinię o Webiso Domiński Maziarz sp.j. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Webiso Domiński Maziarz sp.j.
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Tatarska 5
    30-103 Kraków
  • NIP: 6772348858 KRS: 0000366216
Webiso Domiński Maziarz sp.j.