Opinie o Ster

rumburak

same negatywy widać,może coś pozytywnego?

zxn...

Dlaczego nie mogą w sterze znalezć chętnych na stanowiska operatora wtryskarki lub spawacza ?

ns. Szukaj dalej nie normowany czas pracy Potrzebują ludzi w sterze bo sporo ludzi się zwolniło i są braki kadrowe.

!!!!,

Firma szuka operatorów wtryskarki.Zastanawiam się czy warto aplikować ? Orientuje się ktoś jaka stawka godzinowa na tym stanowisku .I jaki system zmianowy obowiązuje ?

ona

wynagrodzenie w terminie tak,to tyle ...PREMIA?co to takiego?ZAPOMNIJ!!!

em

Witam, co możecie powiedzieć o pracy budowlańca w Firmie Ster?

Szamotuły

Jak wygląda rozmowa w sterze? Słyszałam ze są testy matematyczne do pracy fizycznej !

Ludzie narzekacie o Sterze a nie jest to taka zła firma pod względem finansowym i atmosfery.(usunięte przez administratora)

Ster

1. Wynagrodzenie : Podstawa 2/3 + Wyrównanie 1/3 = Wasza wypłata. 1.1. Podstawa jest zawsze wypłacana w wysokości 100%. 1.2. Wyrównanie trzeba wypracować poprzez np. wydajność na poziomie 100%(wynika z normatywów czasowych).UWAGA wyrównanie może zostać obcięte zgodnie z regulaminem pracy. 1.3. Jeśli są jakieś premie to i tak finalnie Zarząd wyraża na nie zgodę. 2. Praca sama w sobie nie jest specjalnie ciężka czy trudna - jak człowiek jest nauczony pracy da sobie bez problemu radę. UWAGA praca na każdym wydziale przetwórstwa tworzyw sztucznych wygląda podobnie i podobne są też warunki w Sterze. 3. Atmosfera w pracy. 3.1. Między pracownikami - jest dobra lub bardzo dobra. 3.2. Między kierownictwem - jest dobra. 3.3. Między Zarządem - nie ma jej wcale (zarząd w 3 Osobach...) 4. Możliwości rozwoju są bardzo dobre. Można zaczynać od pracownika szeregowego a skonczyć jako Kierownik.

Nowy1

Witam . Jaka są zarobki miesięczne stanowisku operatora lasera , wtryskarek lub operatora robota spawalniczego? Pozdrawiam

Typowy majster

Witam jaką jest stawka w firmie ster spawacza? Mam metodę 135 i 141 Zawód ślusarz więc chyba robota się dla mnie znajdzie nie?

Anonim.

Praca na wtryskowni to jakas porazka! Nie Polecam!!!

doomlet

Sam już odpowiedziałeś że potrzebują montażysty!

praca

Ludzie jak czasami czytam że nie ważne ile płacą byle płacili na czas to mi się śmiać chce. Ja chodzę do pracy po to by zarabiać i te pieniądze dostawać na czas, a i oby pieniądze były na czas to się liczy

Benek

Operatorzy wtryskarki nie narzekają ;) Może jest co robić bo na 3 zmiany ale według mnie jest ok ;)

aaa

Jakie wynagrodzenie, jaka umowa o prace, jakie warunki pracy? zalezy mi na szczerym opisie sytuacji w firmie ster w szamotułach,

oj tam

oj tam ,gadanie jak ci żle to zmien praca.wszyscy grymaszą, a i tak pracuja.pamiętajcie! szanujcie to co macie.

kris

witam szukam pracy na magazynie do kogo mozna udeżać o prace papiery na widlaka wszystko ok

-a

Praca tylko na przetrwanie i nic wieciej.

Gretka

A czy mógłby ktoś coś powiedzieć o dziale księgowości (atmosfera, wynagrodzenie, warunki pracy)? Pojawiło się ogłoszenie o wolnym etacie.

Zostaw merytoryczną opinię o Ster - Poznań

• Jak się pracuje w Ster?

Zobacz opinie na temat firmy Ster tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ster?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ster?

Kandydaci do pracy w Ster napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.