MTL ASCO sp. z o.o

Opinie o MTL ASCO sp. z o.o

achim

co prawda, to prawda, nie jest tak źle, może kilku ludzi mam [usunięte przez moderatora] w głowach, ale generalnie jest ok. kasa mogłaby być lepsza, ale jest zawsze na czas. handlowcy zarabiają za dużo, a to często straszne [usunięte przez moderatora]

były

Na początku będzie ok, ale po trzech miesiącach się zacznie. Byłem pracownikiem kilku firm, szczerze wszystko inne jest lepsze od tej firmy.

naiwna2

niestety nie zgodzę się z Tobą, nie znam osoby która odeszła z tej firmy będąc w dobrych relacjach z młodym szefem, radzę trzymać się z daleka od nich bo potrafią zniszczyć psychę

b

... na pocieszenie dodam, że jest tam kilka całkiem wartościowych osób, z którymi praca to przyjemność ale jest ich kilka niestety - jeśli uda Ci się do nich trafić i mieć przyjemność z mini pracować to jesteś szczęściarzem, gorzej jak trafisz do innych... Powodzenia

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy MTL ASCO sp. z o.o po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Projektant Systemów Regałów Magazynowych. Jaki był jej rezultat?
naiwna

Witam, Też byłam bardzo naiwna, to była moja pierwsza praca i uraz na cale życie, pracowałam i u jednego i u drugiego właściciela i mogę stwierdzić, że w tym przypadku jabłko bardzo daleko padło ( aż pod orzech włoski :)). Ojciec z klasą na poziomie, sym masakra, brak wykształcenia i doświadczenia a także przedmiotowe traktowanie pracownika nie prowadzą do niczego dobrego.. ogromna rotacja brak widoków na przyszłość.. nie polecam szkoda zdrowia, na uszach można stanąć a i tak niczego tam osiągnąc się nia da, omijać szerokim łukiem ....

k

no niestety praca w tej firmie to prawdziwy (usunięte przez administratora) bez szans na rozwój i podwyżkę, wieczne tabelki i na dzień dobry koszty 30 tys. na które nie masz najmniejszego wpływu, atmosfera pracy naganna, młody narwany szef sprawia wrażenie miłego ale przy najbliższym potknięciu wyzywa od najgorszych przy wszystkich bez szans na obronę, potwierdzam że stary szef to człowiek o najwyższej kulturze osobistej, warto z nim współpracować, wielki szacunek dla niego....

hc

zaczyna być ciekawie, wielkie premie za sprzedaż wiszą w powietrzu

Alcon

Dawno w tym dziadostwie nie pracuję ! (usunięte przez administratora)

s

taaaaaaa Prezes i jego ....włazi to napisali...... jeżeli jest tak źle to zamiast narzekać znajdź inna firmę i bądź szczęsliwy.... a tak siedzisz i zatruwasz atmosferę

margo

benek - 2012-04-20 12:00:20 a ja dostałem niezłą premię i nie narzekam. jest bardzo ok.Podejrzewam, że te słowa albo sam szef napisał albo jeden z (usunięte przez administratora) owlazow. Premia - takie słowo nie ma miejsca bytu !!!! Przecież kryzys jest - no nie, typowa wymówka?

benek

a ja dostałem niezłą premię i nie narzekam. jest bardzo ok.

Alcon

MTL ASCO , to firma do bani ! Maksymalnie wykorzystanie pracownika,płaca minimalna, w ogóle nie myśli się o potrzebach swoich pracowników, wykorzystać jak robota, jak się nie podoba to wywalą i myślą, że takich zachowaniem zyskają pracowników, jak nie szanują tych co mają ! Sami kierownicy, liczy się kasa, ale tylko oni mają swoje potrzeby zwykły pracownik nie ! Kryzys na świecie , a tutaj ani o 50 zł pensje nie wzrosły.Donosicielstwo na porządku dziennym. Ani Dzień dobry nie odpowiedzą zwykłemu pracownikowi, chyba ,że termin goni ! Kto mądry i chce być normalnie traktowany, bez poniżania i za pracę otrzymać pensję, żeby z niej wyżyć, NIECH TĘ FIRMĘ OMIJA Z DALEKA !!!

MTL ASCO Sp. z o.o.w Pyskowicach nie daje szans na umowy na czas nieokreślony. Pierwsza umowa jest na 3lata, druga również na 3 lata dopiero trzecia ( po 6 latach pracy !!! ) jest możliwa na czas nieokreślony. Tylko, ze kto normalny będzie czekał taki kawał czasu na taki papierek ??? Zwłaszcza, że wynagrodzenia śmieszne niskie i atmosfera w pracy beznadziejna. Młody szef nie widzi ludzi tylko same zyski z nich. Pracujący tu handlowcy z nielicznymi wyjątkami zachowują się jak zadufane w sobie gbury i bezczelnie - rażąco niski poziom kultury. Szczególnie jeden \"ulubieniec\" szefa, na którego szczególnie trzeba uważać bo to kabel (usunięte przez administratora) bez wazeliny pierwszej wody. Kto się zatrudni od razu będzie wiedział który. Lepiej uważać na słowa wypowiadane w obecności tego dwulicowca bo wszystko donosi szefowi. To tak ku przestrodze dla nowych od jego byłych \"ofiar\"... Młody szef jest nerwowy i narwany i często mija się z prawdą. Szkoda, że nie przejął klasy i mądrości po swoim ojcu, którego wszyscy pracownicy najlepiej wspominają.. Pracownicy zatrudniani przez \"Starego Szefa\" i z nim współpracujący trzymają się w jego firmie najdłużej bo warto pracować z człowiekiem, który nie tylko docenia ale i szanuje swoich pracowników. Rotacja pracowników duża - kto pozna na własnej skórze rządy młodego szefa i zasady panujące wew. firmy ucieka jak najdalej.

a

Zarobki słabe a szef żyje tylko swoją firmą, brak szans na rozwój, tylko wyniki się liczą i to jakie? Wszystko co sie robi to są koszta ok. 30tyś miesięcznie tyle trzeba mieć conajmniej marży żeby przetrwać

Zostaw merytoryczną opinię o MTL ASCO sp. z o.o - Gliwice

• Jak się pracuje w MTL ASCO sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy MTL ASCO sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

MTL ASCO sp. z o.o