P.P.U. MIRS

Wrocław

Opinie o P.P.U. MIRS

bastek77

Witam ,moja firma była podwykonawcą przy budowie Hali Sportowej w Zielonej Górze, pierwsze trzy faktury z małymi poślizgami ale ostatnia płacona ratach przez ponad 3-miesiące(faktura z ostatniego dnia Października!!! gdzie termin płatności 10dni do dziś 15.02.2017 nie zapłacone 2000zł po prostu żenada , prezes ciągle na urlopie lub nie obecny, żadnych konkretów. Wszystkie faktury robocizna + wbudowany materiał za wszystko musiałem płacić z innych źródeł PO PROSTU UGOTOWALI MNIE Sprawa trafiła do prawnika teraz będą dodatkowe koszty dla Głównego Wykonawcy Hali Sportowej w Zielonej Górze Firmy Mirs Sp. zo.o. Nigdy Więcej

Jack

Witam. Zastanawiam się nad pracą w tej firmie. Może ktoś podpowie co i jak. Jest umowa? Jak płacą? Będę wdzięczny

Marta

Nie wiem jak płacą pracownikom, ale jako kontrahent jest to bardzo nierzetelna firma. Zakupili towar w zeszłym roku i nie płacą. Sprawa skierowana do windykacji. Ale nie ma kontaktu. Nikt nic nie wie, a szef nie raczy odpowiedzieć na maile i telefony. Firma ta nie nadaje się do współpracy.

34rtg
użytkownik zarejestrowany

@Karol wiesz zawsze jednak warto chyba sproowac w sumie czemu by nie nic nie tracisz tak na prawde..teraz to ja widze ze szukają pracownika na stanowisko dźwigowego w Olenniscy, Wroclawiu daj znac jak yblo

Karol

Witam ,zastanawiam się nad pracą w firmie Mirs, czy warto pracować tam czy nie ?

potencjalny pracownik

Zamierzam złożyć aplikacje do pracy w tej firmie. Czy może ktoś powiedzieć, jakie są zarobki w firmie oraz jaka jest atmosfera pracy. Czy jest to firma gdzie można się rozwinąć czy należy trzymać się z daleka? Interesują mnie opinie pracowników a nie podwykonawców. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam

Zleceniodawca

Moja Firma oszukana została przez nich podwójnie. Raz za fakt nie wykonania zamówionej konstrukcji zgodnie ze zleceniem. Drugi raz za złożenie przez nich pozwu zapłaty za TO nie wykonane "dzieło". Trzeci raz za twierdzenie iż mają własne biuro konstrukcyjne - co okazało się nieprawdą. Zlecali biuru na Karłowicach wykonywanie ustalonych zmian za pokaźną odpłatnością - nie informując inwestora. Działanie to było oczywiście na Jego dodatkowy rachunek. Taką zmianę rysunków winni "Aneksować" w Nadzorze Budowlanym - czego nie zrobili. Okazało się też, że wynajęty projektant nie miał uprawnień do wykonywania dokumentacji konstrukcji powyżej 1000 m.kw. Cynizm, wyłudzanie należności i "kombinatorstwo" prawne. Nie polecam i ostrzegam. Nadal jest MIRS naszym dłużnikiem.

NOWY

Mogłby sie ktos podzielic inforacją na temat zarobków?

mariusz

praca moze i praca, ale jak robisz u nich jako podwykonawca to kasy niestety nie zobaczysz, oszusci i tyle ja nie jestem anonimowy jak uwazacie, chodzi o budowe hali w glubczycach dla firmy GALMET, kasa za tynki nie zaplacona, telefonow nie odbieraja, prezesa dziwnie w firmie nigdy nie mozna zastac, ale trafi jescze kosa na kamien, moze wam pracownikom placa z tych pieniedy co nie zaplaca podwykonawca bo ja by im zaplacili to by dla was moze nie starczylo, troche sie na budowie o nich nasluchalo i wiele widzialo, taki madry ktos tu jest, sadzisc sie tak? czlowieku jak przez nich na suchy chleb nie mam to za co mam sie sadzic? Ogolnie omijac mirs z daleka i jako podwykonawca i jako pracownik i tak cie wkoncu kiedys tak przerobia ze wspomnisz ten moj wpis tutaj.

galileusz
@mariusz 08.02.2015, 22:11

to prawda i prawde piszesz,ale jeszcze trzeba dodac iż potrafią tak zrobić ze zabierają pracowników firmom które u nich robia RADZE UWAZAC,co do pracownikw to nic nie wiem ale podwykonawców jak tylko im się uda to robia w wala,zawsze trzeba im zostawic ,,cos" na koniec bo jak nie to pieniądze dostaniesz za dwa miesiące za pol roku,bo jesteś niegrzeczny,polecam tym którzy nie wierza a później z checia przeczytam ich post pozdrawiam wszystkich wydymanych więcej i mniej i przyszłych

kalo
użytkownik zarejestrowany

współpracowałem w pewien sposób z firmą mirs gdy ta zajmowała się kładkami, za których wykonanie była odpowiedzialna oraz przy realizacji jednego z budynków przemysłowych które firma już podczas swojego dotychczasowego istnienia wykonała. Współpraca układała nam się dobrze i szczerze mówiąc nie mam im nic do zarzucenia

ekonom
@kalo 04.02.2015, 03:14

kalo mówisz o czasach bardzo odległych ekonomia w tej firmie trochę się zmieniła od czasu kładek, ekonomia tej firmy sprowadza się do tych firm z których można wyciągnąć wszystko co się da i to na "prawie" ich umowy, i to Panowie jest właśnie ekonomia firma za wszelką cenę musi przetrwać, opinie ,jakie opinie kto je czyta!?, Pobudka czytajcie umowy zanim podpiszecie, i dopiero wtedy lamentujcie, jeżeli będziecie na prawie to na pewno zapłacą ::kiedyś:: kiedy będzie im wygodnie, no cóż ale w końcu zapłacą

sachara

a ja myślę że to że firma MIRS działa na rynku od 25 lat bez przerwy o czymś świadczy , są głosy niezadowolenia owszem ale w internecie fajnie sie pisze o czyms źle bo jest sie anonimowym, podwykonawcy którzy narzekają moga iść do sądu jeżeli czują sie pokrzywdzeni ... Firma MIRS nigdy nie zalegała z wypłatami ani nie płaciła na raty dla pracowników zatrudnionych bezpośrednio , nie zdarzyło sie to przez całe 25 lat

palant

Ja też zostałem oszukany przez firmę MIRS i nie polecam współparacy z tą firmą

wkurwiony

mamy przykład(usunięte przez administratora) powodzenia czas żeby internet pomgl nam odzyskiwac pieniądze od nieuczciwych g.w i inwestorów którzy nie chcą placic podwykonawca z czego my podwykonawcy mamy placic ludzia.

wkurwiony

dlacego mój opi został przez kogos usunięty zadam wyjasnien,to co opisałem to prawda,cooo prawda boliomijac ta firme szerokim lukiem nie dotrzymują slowa

oszukany

ciekawe kto usuwa te opisy,bylo ich wiecej

@oszukany 03.12.2013, 11:52
ciekawe kto usuwa te opisy,bylo ich wiecej

nikt kolego się nie odezwie bo każdy myśli ze to prowokacja mirsa musisz szukac inaczej

mariusz9270

witam nie udalo sie zebrac nikogo nikt sie nie odzywa proze o kontakt (usunięte przez administratora)

uwaga

Panowie ktorzy zostali przez nich oszukani prosze o kontakt mariusz9270@wp.pl ja rowniez zostalem oszukany, mysle ze zbiorowe zawiadomienie w prokuraturze ich ruszy.

oszukany

współpracowalem z tą firmą,i nigdy wiecej,nieterminowe przelewy i jak wogóle są.zawsze cos znajda na koniec.firma BE

frajer

nie zenada tylko porazka nie polecam wrecz odradzam

lipa

ta firma to porazka, [usunięte przez moderatora] i nic wiecej, nie polecam ani pracy u nich ani zadnej wspolpracy bo i tak cie oszukaja tak aby wyjsc na swoje MIRS ŻENADA!

On 25
@lipa 03.10.2012, 15:14

Warto tam podjąć prace w biurze świeżo po studiach ?

Miszcz82

Firma średnia na jeża. W przypadku braku zamówień drastyczna redukcja etatów. Prezes jest z wykształcenia ekonomistą, więc liczy się tylko rachunek ekonomiczny, a ludzie to tylko narzędzia. Wynagrodzenie netto w postaci stawki podstawowej + "premia uznaniowa" ( część wynagrodzenia na czarno). Kariery to raczej tam nie da rady zrobić. Atmosfera na budowie ok, a w biurze trochę sztywno i niemiło.

Zostaw opinię o P.P.U. MIRS - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.U. MIRS