Opinie o JAWENT JAROSŁAW WELSANT w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie JAWENT JAROSŁAW WELSANT. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w JAWENT JAROSŁAW WELSANT o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JAWENT JAROSŁAW WELSANT w Toruń

Karol Nowy wpis

Macie premie roczne lub uznaniowe ?

pracownik-BYŁY Nowy wpis

(usunięte przez administratora) ,(usunięte przez administratora) i mógłbym tak wymieniać dalej ale nie chcę się poniżać do jego stopnia.

Zuzanna Nowy wpis

Hej wszystkim. Co teraz powiecie o JAWENT? Odzyskaliście swoje pieniądze? Firma nie poszukuje pracowników?

Oszukany Nowy wpis

Witam wszystkich moja firma też została oszukana przez Jawent Jarosław Welsant napiszcie jak odzyskaliście swoje pieniądze. JAK WRESZCIE SKOŃCZYĆ Z TYM OSZUSTEM! !!!!!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie JAWENT JAROSŁAW WELSANT, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
bejbi

a jednak skoro firma kompleksowe usługi w zakresie budownictwa świadczy i istnioeje chyba już ze dwadzieścia na rynku to nawet za te praktyki to jednak mogłaby jakoś porządnie zapłacić jak ktoś zdolny jest

No a widzieliscie ta cene ?? smiechu warte .

znajomy

Hahaha Jaras ma opis na otodom: LUKSUSOWY dom na sprzedaz no tutaj poszedl po bandzie .Przerobiona stara chata :)))Nawet w takich przypadkach kłamie .Byłem w tej chacie za darmo bym tego nie chciał .

marek

W lwówku tez nie płacił ludziom i poodchodzili.Co za perfidnosc w jakich czasach ten czlowiek zyje nigdy ludziom nie płacił i nie płaci czy on mysli ze będą dla niego za darmo pracowac gdzie ten czlowiek ma mózg.Jeszcze nigdy nie słyszalem o pracowawcy aby tak wykorzystywał ludzi .

sąsiad

Bo u grubasów jest jedna zasada ,pracuj a o wyplate sie nie pytaj,w Opalenicy w kawiarni było 2 uczniów i tez pieniędzy nie dostawali ,ze o pracownikach juz nie wspomnę.Nawet dzierżawy za kawiarnie nie płacił dlatego miał wypad .Ludzie wszedzie do pracy tylko nie u grubasa i grubaski .

praktykant

gdyby byla opinia -1 to bym taka dala, ja zaluje ze bylam tam na praktykach o wyplate do teraz sie dopominam i ciagle mnie w konia robia!!! chodzi o ich restauracje we lwowku

klient

No niestety u grubasa ani profesionalizmu ani szacunku dla ludzi.Tak jak w budowlance tak i w gastronomii .Totalna masakra w obu przypadkach .

A sielinkowska rudera stoi i niszczeje tam jedynie maska na nos , kajak no i mozna popływac :DDDDDD

NO KOLEGO BUDOWLANCU Z BARDZO FACHOWEJ I SOLIDNEJ FIRMY PONOC :))))) TAK ŻES ZBUDOWAŁ :)))

Mirosław

Na razie grubas tonie w długach ,może gdy uda mu sie sprzedac sielinkoską rudere to jakos wyjdzie panie LANK ,tylko kto to kupi zatopione piwnice z cuchnacymi zapachami.

znajomy

Panie Amego nadejdzie czas sprawiedliwosci a wtedy będziemy swiętowac :)

znajomy

:DDDDDDDDDDDDDD No i wreszcie dobierają sie Grubasowi i Grubasce do du.. Koniec dorabiania sie na ludzkiej krzywdzie.Do poczytania na stronie, Nasze komunikaty.pl.Ajeszcze sprostowanie Panie Garuda brak jednego zera na końcu .

marcin

Panie pika niech pan tego nie robi,wszedzie tylko nie tam.Sam tam pracowałem i co miesiac proszenie sie o pieniadze oszukiwal ile mógł,tak jak on tak i jego zaklamana żona .Z góry panu mowie ze praca na czarno.Z miesiaca na miesiac bedzie pan czekal na dokumenty zatrudnienia i TAK ICH PAN NIE DOSTANIE,gdy pan z tej firmy odejdzie wmowi panu ze pan nigdy u niego nie pracowal.Takie sa zasady tej firmy.POZDRAWIAM I ODRADZAM.

pika

Zastanawiam się nad podjęciem współpracy z tą firmą. Co prawda ich strona nie jest zbyt treściwa http://www.jawent.pl/ ale może znajdzie się jakaś dobra dusza, która podpowie jak obecnie sytuacja u nich się przedstawia, na jakie pieniądze można liczyć i co takiego wymagają podczas rozmowy rekrutacyjnej. Dzięki

Garuda2014

daj spokój człowieku gdzie ty ku.. szukasz roboty wszedzie ale nie jarosław gruby welsant prosze!!!.

Witam!Pan właściciel odpowiedział mi na temat pitu ,że nie ma mnie boleć głowa.A jednak głowa mnie rozbolała bo pitu jak nie było tak nie ma.I co mi na to Pan właściciel powie!!!!?????????????????

właściciel
@pracownik

dziwne bo wszyscy jakoś dostali proszę podać publicznie imię i nazwisko to zaraz sprawdzimy czy przyszła od Pana zwrotka czy też może nie odbierał Pan poleconego i za moment pit Pana się cofnie jak to już było z paroma osobami nie trzeba być anonimowym tylko jawnie podać imię i nazwisko . Jeżeli Pan nie chce zrobić tego publicznie podaję maila biuro@jawent.pl . Podkreślam jeszcze raz wszystkie pity pracowników pracujących na umowę o pracę i umowę zlecenie zostały wysłane 28.02.2014 roku za pośrednictwem poczty polskiej do wszystkich pracowników i proszę osoby nie związane z firmą a wypowiadające się na tym forum o nie wprowadzanie nerwowej atmosfery , proszę się zająć swoimi firmami w których pracujecie i wreszcie odczepić się od mojej firmy . Podkreślam jeszcze raz , że Firma P.W. Jawent jest firmą uczciwą istniejącą na rynku od 20 lat i nadal będzie istniała - nikt i nic jej nie zniszczy nawet wasze nie zgodne z prawdą wygłaszane opinie . Jak komuś nie chce się pracować to nikt i nic go do tego nie zmusi , a ludzi w Europie wschodniej jest pełno który będą chcieli pracować . Bardzo dobrze , że wreszcie pozbyłem się wszystkich nierobów którzy myśleli , że za bycie w pracy i nich nie zrobienie ktoś im do 1500 euro.

Zostaw merytoryczną opinię o JAWENT JAROSŁAW WELSANT - Toruń

• Jak się pracuje w JAWENT JAROSŁAW WELSANT?

Zobacz opinie na temat firmy JAWENT JAROSŁAW WELSANT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JAWENT JAROSŁAW WELSANT?

JAWENT JAROSŁAW WELSANT